שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מיסטיקן מומלץ – איך תדעו

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מיסטיקן מומלץ – איך תדעו אם הוא מתאים לכם?
מבולבלים משטף ההמלצות על מיסטיקנים? לא יודעים איך לבחור? יש לכם ערמה של שמות ואתם בספק אם מישהו מהם מתאים לכם? כל אחד אומר לכם שהמיסטיקן שהוא היה אצלו הוא המומלץ ביותר? בואו נעזור לכם לעשות סדר.
שפע הוא דבר מבורך באופן כללי, וזה טוב לדעת שיש המון מיסטיקנים מומלצים ושכולם מצאו את דרכם אליכם. אבל כדי להתחיל לברור מתוך השפע שיש לכם, יש כמה דברים שחשוב להיות מודעים אליהם. במאמר הזה מיקדנו עבורכם חמש שאלות שיפשטו לכם את החיים בנושא.

האם אתם מתחברים לשיטה שבה הוא עובד?
ראשית כול, עליכם להבין עם עצמכם מה השיטה המועדפת עליכם כרגע לייעוץ. האם אתם מרגישים שנכון לכם עכשיו ייעוץ אסטרולוגי? ייעוץ נומרולוגי? שיחה עם מתקשרת? עבודה עם תת המודע? אולי בכלל הילינג? מכל השמות שיש לכם, בדקו מי עובדים בשיטה שאתם הכי מתחברים אליה כרגע, ואת כל השאר סננו הצידה.

מה חשוב לכם אצל מיסטיקן מומלץ?
השאלה השנייה שתשאלו את עצמכם היא מה חשוב לכם במיסטיקן מומלץ. מיהו המיסטיקן המומלץ שלכם, במובן של מאפיינים כמובן. האם חשוב לכם שהוא יהיה רגיש ועדין? האם חשוב לכם שיהיה לו ידע נרחב מאוד בכמה תחומי ייעוץ? האם אתם רוצים שהוא יהיה מומחה-על בתחום אחד בלבד? מה גורם לכם להרגיש ביטחון ולסמוך על יועץ מיסטי? האם אתם זקוקים לתשובות כאן ועכשיו או שאתם מחפשים מישהו להיכנס איתו לתהליך ארוך טווח? האם אתם אוהבים סגנון ישיר או סגנון עקיף ש"עוטף ומרכך" את התשובות הניתנות לכם? ברגע שתענו על כל השאלות האלה, תהיו הרבה יותר מכווננים. כעת ברור לכם איזה טיפוס אתם מחפשים, וכל מה שנשאר הוא למצוא אותו מבין השמות הנמצאים אצלכם כמומלצים על ידי אחרים.

מיסטיקן מומלץ – ממי קיבלתם המלצות עליו?
השלב הבא הוא לבדוק שוב ממי קיבלתם המלצות על המיסטיקנים. השאלה הזו חשובה משתי סיבות: הראשונה, את האדם שממנו קיבלתם המלצה אתם מכירים (סביר להניח), וכך תוכלו להקביל ביניכם באופן מסוים ולדעת אם הסגנון הייעוצי שמצא חן בעיניו והתאים לו – יש סיכוי שיתאים גם לכם; השנייה, תוכלו לדבר עם מי שהמליץ לכם, ולבדוק איתו אם המיסטיקן שעמו התייעץ מתאים לקריטריונים שהגדרתם לעצמכם שמתאימים לכם, בסעיף הקודם.

האישור הסופי שלכם למיסטיקן מומלץ
לאחר שסיננתם והתמקדתם באמצעות כל השאלות שלעיל, נשאר לכם רק לאשר לעצמכם שאתם אכן במקום הנכון. את זה תוכלו לעשות באמצעות תחושה והרגשה. כיצד? חפשו סרטון של אותו יועץ, תמונה או תכנית טלוויזיה, ואפילו תכנית רדיו תוכל להועיל במקרה הזה (קולו של אדם הוא תדר משמעותי). כעת קחו שתי דקות, לא צריך יותר, והרגישו את האישיות ואת האנרגיה של היועץ הזה. האם זה המיסטיקן המומלץ שלכם? האם אתם מרגישים נוח כשאתם שומעים אותו או צופים בו? האם אתם מרגישים חשק להתייעץ עמו ולשמוע מה יש לו לומר לכם? התחושה האישית הסובייקטיבית לגמרי שלכם תהיה האישור הסופי שלכם, החותמת שתאשר לכם את המיסטיקן המומלץ בעבורכם.
מצאתם? המליצו לאחרים וסייעו להם לעבור את המיון המהיר הזה למציאת המיסטיקן המומלץ שלהם. יש לכם טיפים נוספים לאיתור ולזיהוי המיסטיקן שלכם? שתפו אותנו!


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה