שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מיסטיקה וכישוף – מה הקשר ביניהם?

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

אם יצא לכם לספר למישהו שהייתם בייעוץ מיסטי, וקיבלתם תגובה כמו: "מה, כישופים וכאלה?" או "אני לא הולכת למכשפות", כדאי שבפעם הבאה תסבירו לבן שיחכם מה הוא בדיוק אומר ואיפה בדיוק אתם הייתם.
מה הקשר בין מיסטיקה וכישוף והאם יש בכלל קשר כזה? בין האמונות העממיות הרווחות מצויה אחת שלפיה כל דבר שקשור ל"מיסטיקה" הוא "כישוף". אבל למעשה, גם אילו בעבר היתה איזושהי אמת באמונה הזאת, הרי שכיום הדברים מורכבים הרבה יותר. נתחיל בעשיית סדר במונחים ונמשיך קצת יותר לעומק, לשאלה אם בכלל יש קשר בין השניים.

מהי מיסטיקה?
מיסטיקה היא שם כללי לתורות ריפוי וחיזוי הפועלות באמצעים הנסתרים מן העין. כלומר, אין מדובר במתמטיקה, לא במדע ולא בדברים הניתנים להוכחה אמפירית – אלא בשיטות ייעוץ הנסמכות על הממדים שמעבר לממד הפיזי שלנו. כיום, מיסטיקה הפכה לשם כללי לכל מיני שיטות נפוצות הקשורות לחכמת הנסתר על זרמיה השונים, וביניהן גם אסטרולוגיה, נומרולוגיה, תקשור, קריאה בקלפי טארוט ועוד.

מהו כישוף?
כישוף לעומת זאת הוא מונח ספציפי המתייחס לעשיית מניפולציות מסוגים שונים באמצעות כוחות הטוב והפחות טוב הקיימים סביבנו בממדים השונים. כישוף יכול להיות למען פעולה חיובית כגון ריפוי והוא יכול להיות מתוך מניע אנוכי כגון רצון למנוע מן האחר דבר מסוים.
לפיכך, באופן טבעי – אין כמעט יועצים שיודעים ושמוכנים להשתמש ב"כישוף" פר אקסלנס. נציין כי מומלץ מאוד להיזהר כאשר מישהו מבטיח לכם הבטחות גדולות שייעשו באמצעות כישופים, שכן כיום אין אנשים רבים הנמצאים בדרגה רוחנית גבוהה מספיק כדי לבצע כישופים כהלכה – מתוך נקיות רוחנית ללא רבב, מתוך הידע המדויק הנדרש לשם כך, ובאופן שמזמין הכישוף לא ייפגע בעצמו כתוצאה מכך…

מיסטיקה וכישוף – האומנם יש קשר בין השניים?
מכאן נובעת המסקנה כי אמנם קיים קשר מסוים בין כישוף ובין מיסטיקה – והוא העובדה ששניהם משתייכים לעבודה עם ממדים שאינם נראים לעין ועם כוחות לא-פיזיים מסוגים שונים. עם זאת, הכישוף משתייך אמנם בגדול לתחום המיסטיקה – אך בהחלט לא כל מיסטיקה מוגדרת ככישוף. משוואה לוגית פשוטה.

מיסטיקה וכישוף – אין צורך להיבהל
לפיכך, מי שהמילה כישוף מבהילה אותו – יכול להירגע. אין שום צורך להשתמש בכישוף כאשר מדובר בייעוץ מיסטי. רוב סוגי הייעוץ המיסטי בכלל נסמכים על היכולת לסייע לכם לגלות את הדברים המעכבים אתכם בחייכם ומונעים מכם להיות מאושרים, וכתוצאה מכך – על נתיב להתפתחות אישית ולצמיחה רוחנית – ואינם נסמכים על הבטחה של "קסם" כזה או אחר שישפר את חייכם בהינף מטה כזה או אחר…
אז בפעם הבאה שאתם נתקלים בתגובה כזאת, תוכלו להסביר לאדם שמולכם את ההבדל בין השניים – ולשלוח אותו בעצמו לייעוץ מיסטי אמיתי, כזה שיוביל אותו להתפתחות אישית, להגשמה עצמית ולצמיחה רוחנית. מה דעתכם?


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט