שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מיסטיקה וכישוף ביהדות

מיסטיקה וכישוף ביהדות
האם ידעתם שגם ביהדות יש כישופים ומיסטיקה או שחשבתם שזאת רק "עבודה זרה"? למעשה, עניין המיסטיקה מפותח מאוד ביהדות ומעוגן בתורות ובספרים, בתיאוריות ובהנחיות שהשאירו אחריהם גדולים מאוד בתורה ובתורת הסוד, והכישופים הם חלק נוסף במיסטיקה היהודית, שרק יודעי סוד אמיתיים אמורים להיחשף אליו…

מה זאת מיסטיקה?
אז קודם כול, מיסטיקה באופן כללי היא תורת הנסתר. כל מה שסמוי מן העין ובכל זאת משפיע עלינו כאן בממד הפיזי שלנו, וניתן לגילוי באמצעים שאינם נתפסים בשכל ההגיוני שלנו – המסיק מסקנות מתוך המציאות בלבד על סמך מה שהוא יודע – שייך לתחום המיסטיקה. אם בעבר המיסטיקה הייתה שייכת ליחידי סגולה בלבד, ואנשים מועטים בלבד האמינו בה, בקיומה וביכולותיה, הרי שכיום רובנו כבר מכירים אותה, ולא מעטים מאיתנו משתמשים בה וביכולותיה. תחום התקשור פורח כיום, והוא שייך למיסטיקה כמובן, תחומי הייעוץ באמצעות קלפי טארוט, הנומרולוגיה והאסטרולוגיה, ההילינג והקריאה בכף היד – כל אלה מקבלים כיום מקום של כבוד. רבים עוסקים כיום במיסטיקה, נחשפים אליה ורבים מכם משתמשים בייעוץ המיסטי כדי לקבל תשובות לבעיות המטרידות אתכם בכל תחומי החיים.

יכולות המיסטיקה - אינסופיות. וכדאי שנשתמש בהן.

יכולות המיסטיקה – אינסופיות. וכדאי שנשתמש בהן.

מה הם כישופים?
כישופים, לעומת זאת, הם שימוש באמצעים מיסטיים כדי לחולל דברים שונים בתוך המציאות הפיזית שלנו. המשמעות היא שמי שיודע להשתמש בכישופים יכול לגרום לדברים לקרות, כאן, במציאות שלנו – ולא רק בממד הרוחני, כפי שעושים במיסטיקה בדרך כלל. כישופים נועדו להשתמש בכוחות מסוימים הנמצאים סביבנו כל העת, ולרתום אותם לעזרתנו כאן במציאות. מכאן אפשר להבין בקלות יחסית כי לא כל אחד יכול לבצע כישופים, וכדאי שלא כל אחד יבצע אותם. מדוע? מפני שצריך להכיר את הכוחות השונים, לדעת אל מי מהם להתחבר, כיצד, איך לבקש את עזרתו – ובעיקר להיות נקיים מאוד בבקשה שלנו, שלא תהיה לרעת זולתנו, חלילה. כל אלה דורשים ידע מקיף, חיבור רוחני יציב ועמוק ומיומנות בהפעלת כישופים ובשימוש בהם, כמו גם בכיוון הכוונות הקשורות אליהם.

איך הם קשורים ליהדות?
ואיך שני אלה קשורים ליהדות? ודאי שמעתם על הקבלה, על תורת הסוד היהודית. הקבלה מעוגנת בכתבים קדושים שנכתבו על ידי מקובלים – אנשי רוח וסוד – שהיו בקיאים בתורה ובהלכה, והיא בעצם התורה המיסטית של היהדות. הקבלה פורשת בפני המבינים בה את הקשרים בין העולמות השונים ובין הממדים השונים, את הדרכים להתחבר לכל אחד מן הממדים ואת האפיונים של כל אחד מהם, את האופן שבו העולם הזה בנוי, את תכלית קיומנו בעולם הזה, את הקשר בין הנשמה והגוף ועוד. זו המיסטיקה ביהדות.

החלק של הכישופים נקרא קבלה מעשית, וגם הוא מחובר לקבלה ואף מפורט בחלקים שונים שלה. בחלק זה מלמדים כיצד לעשות שינויים במציאות באמצעות "קיצורי דרך" מסוגים שונים, באמצעות התכוונות ובאמצעות כשפים, קמעות ולחשים. נדמה שגם הקבלה המעשית נמצאת כיום בשימוש הולך וגובר, אולם ההמלצה שלנו – ושל מומחים העובדים עמנו – היא להיזהר מאוד בכל הקשור לכישופים ולשימוש בקבלה מעשית. כאמור, היא צריכה להיעשות על ידי מי שמבין בתחום, נקי מספיק ויודע בדיוק מה הוא עושה, ולא סתם על ידי כל אחד שמבטיח לכם שהוא ישנה בעבורכם את המציאות בהינף כישוף.

חשוב לדעת, וראו הוזהרתם כאשר אתם בוחרים את המיסטיקן הבא שבאמצעותו תקבלו תשובות לשאלותיכם או תבקשו לשנות את המציאות שבתוכה אתם חיים.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה