שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מיסטיקה הורוסקופ

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מיסטיקה, הורוסקופ והקשר ביניהם – כמה עובדות פשוטות
מה הקשר בין הורוסקופ למיסטיקה והאם הוא בכלל קיים? איך אפשר לייעץ באמצעות הורוסקופ ומה התועלת שתוכלו להפיק מייעוץ כזה?

כיום נחשבת האסטרולוגיה לאחד מענפי המיסטיקה המובילים והנפוצים ביותר, והיא גם אחד הענפים ה"מדויקים" ביותר מבין מה שנחשב כיום למיסטיקה.

מהי מיסטיקה?
מיסטיקה בהגדרתה היא כל ענפי החיזוי והריפוי האזוטריים, כאלה שבעבר היו נחלתם של מעטים ושל יודעים ח"ן (חכמת נסתר) בלבד. מקורה ככל הנראה בתפישות דתיות שונות, שבהן קיימת התייחסות לעולמות שמעבר לעולם הזה, ליחסים בין אדם לאלוהיו, לחוויות רוחניות וכאלה שאינן יכולות להיות מוסברות במסגרת השכל הישר, הלוגי. כיום מתייחסים במונח הזה גם לתורות כגון אסטרולוגיה, נומרולוגיה, קריאה בקלפי טארוט, הילינג, רייקי, עבודה עם תת המודע וכן תחומים כתקשור לסוגיו.

מה הקשר בין הורוסקופ למיסטיקה?
הקשר בין הורוסקופ למיסטיקה נעוץ בעובדה שאסטרולוגיה משתייכת כיום לענפים הנחשבים למיסטיקה, וזאת משום שהיא אינה מדעית והיא מספקת חיזוי והכוונה על פי הנעשה בכוכבים. עם זאת, האסטרולוגיה, שההורוסקופ הוא הכלי המרכזי בה, היא תורת חיזוי עתיקה מאוד שנמצאת בשימוש כבר אלפי שנים, והיא נחשבת לאחת המדויקות בתחום החיזוי והייעוץ המיסטי.

אז מה הוא בעצם הורוסקופ?
ההורוסקופ הוא הפרשנות שנותן אסטרולוג מסוים למפה האסטרולוגית שהוא מכין – לאדם מסוים, למזל מסוים ביום או בחודש מסוימים, ואפילו למדינה, לעם וכן הלאה. ההורוסקופ מוכר גם בשם "תחזית אסטרולוגית", ובה בעצם מתייחס האסטרולוג למצב הכוכבים בשמים בזמן מסוים מאוד שאותו הוא בודק, ובהורוסקופ הוא מתאר את המשמעויות של מצב הכוכבים לגבי כל אחד מהמזלות. מאחר שכל מזל מושפע אחרת מהכוכבים השונים ומהיחסים וההשפעות ביניהם, הרי שההורוסקופ לכל מזל יתאר בעצם את אותם יחסים בשמים, אך מנקודת המבט של אותו מזל. אם מדובר במפה אסטרולוגית אישית – ההתייחסות היא לזמן שבו נולד האדם שלו מכינים את המפה, למצב הכוכבים כפי שהיה באותו רגע של לידתו ולהשתמעויות של המצב הזה על חייו של האדם.

ייעוץ מיסטי באמצעות הורוסקופ
כיום, עם היותה של האסטרולוגיה אחד מענפי המיסטיקה הבולטים והמוכרים, הפך הייעוץ המיסטי באמצעות הורוסקופ לאחד הסוגים המבוקשים בתחום זה. ייעוץ מיסטי באמצעות הורוסקופ נעשה על ידי אסטרולוג מקצועי, המכין בעבורכם מפה אישית שבה משתקפים יחסי הכוכבים בעת לידתכם, כפי שתיארנו לעיל. בעת שיחת הייעוץ עמכם, האסטרולוג יושב עם המפה – שאותה כבר חקר בעצמו קודם לכן – ומספר לכם על הפרשנויות שלו.

כך למשל הוא יוכל לתאר לכם נקודות אופי חזקות ומובילות באישיותכם, יוכל לספר לכם מה האתגרים הנובעים מהנקודות החלשות יותר באופייכם, אילו נתיבים פתוחים בפניכם לעתיד ולהווה ומה כדאי ומומלץ לעשות עמם. נוסף על כך, ייעוץ באמצעות הורוסקופ יוכל גם לספר לכם בדיוק מתי כדאי לעשות דברים חשובים בחייכם, וכך תוכלו לקבל תשובות לגבי זמנים מתאימים להסבה מקצועית, לכניסה להיריון, לפתיחת עסק, לניתוח חשוב וכן הלאה. כמו כן, באמצעות ייעוץ אסטרולוגי אפשר לקבל תשובות הנוגעות להתאמה ביניכם ובין אנשים אחרים – ויהיו אלה בני זוג, בני משפחה או שותפים מכל הסוגים. דבר זה מתאפשר על ידי בחינת החיבור בין המפה האישית שלכם ובין המפה האישית של האדם השני שלגביו אתם מתלבטים או מבקשים תשובה.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט