שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מטוטלת – כל אחד יכול לחזות את העתיד?

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מטוטלת – כל אחד יכול לחזות את העתיד?
כיצד יכול להיות שחפץ – חפץ פשוט – יכול לגלות לנו אם משהו נכון או לא? מה הקשר למערכת האנרגטית שלנו, ואיך אפשר להשתמש במטוטלת בעצמנו? מדובר בשיטה ידועה מימים ימימה, שמטפלים רבים נעזרים בה גם כיום.

המטוטלת היא חפץ – אביזר סימטרי מאורך או מעוגל, התלוי על חוט – והשימוש בה מוכר לאורך ההיסטוריה. בעבר היא שימשה בעיקר לאיתור חפצים אבודים, אך כיום נעזרים בה מטפלים רבים, בשלל שיטות טיפול אלטרנטיביות, החל מתקשור, דרך הילינג ורייקי, ועד לשיטות של פסיכולוגיה הוליסטית גופנית-רוחנית ושיטות רבות נוספות. למעשה, הבחירה בשימוש במטוטלת אינה תלוית שיטת טיפול, אלא קשורה בעיקר בהעדפותיו של כל מטפל.

מהי "המטוטלת"?
המונח "המטוטלת" או המשפט "אבדוק עם המטוטלת" מוכרים לרבים מאיתנו כיום, אך במה מדובר בעצם?
כאמור, מטוטלת היא חפץ כלשהו התלוי על חוט, כפי שתואר בפתיחת המאמר, והשימוש בה נעשה לאבחון מסוגים שונים ולאיתור מוקדים אנרגטיים הזקוקים לריפוי, כמו גם לצורך קבלת תשובות באשר לשאלות שונות – שאלות של "כן" או "לא". האדם המשתמש במטוטלת מחזיק אותה מעל חפץ מסוים, מאכל, גוף של המטופל וכן הלאה, ושואל שאלה מסוימת; לדוגמה – "היכן המוקד הדחוף ביותר לטיפול אנרגטי כרגע?" והמטוטלת נעה לכיוון המשיב על השאלה שנשאלה. באופן דומה, אפשר להחזיקה פשוט באוויר ולשאול שאלה שהתשובה עליה חיובית או שלילית; לפי כיוון התנועה של המטוטלת – כפי שהוגדר על ידי המשתמש מראש – נקבל את התשובה. אם לדוגמה המשתמש הגדיר שתנועה עם כיוון השעון פירושה תשובה חיובית ותנועה נגד כיוון השעון פירושה תשובה שלילית – כך יוכל לפרש את התשובות שהתקבלו.

מטוטלת
איך זה עובד?
ההסבר לאופן שבו המטוטלת מספקת לנו תשובות טמון בשדה האנרגטי הסובב את כל הקיים. כאשר אדם אוחז במטוטלת ומתמקד באדם אחר, בשאלה או בדימוי מסוים – המטוטלת מסנכרנת בין התדרים הללו, ובעצם תנועתה משקפת את תת-המודע או את על-המודע של השילוב בין השואל והנשאל. כלומר, אם מטפל אוחז במטוטלת מעל גוף המטופל ושואל היכן נכון להתמקד בטיפול הנוכחי, המטוטלת מקשרת בין תדרי השאלה לתדרי המטפל, לתדריו של המטופל ולזמן המסוים – כל אלה יסתנכרנו יחד ויפיקו תשובה שתעבור דרך תודעת המטפל, אל המטוטלת ואל תנועתה. זאת אומרת שהמטוטלת עצמה אינה בעלת כוחות כמובן, ודאי שלא כוחות חיזוי, אלא היא מקשרת את האדם עצמו אל הידע הקוסמי הנמצא ברשותו, באופן לא מודע, וחושפת אותן בפני המודע שלו.

איך להשתמש במטוטלת?
מתוך כל הנאמר אפשר להבין כי השימוש במטוטלת אמנם זמין לכל אדם באשר הוא, אך כדי לפרש נכונה את התשובות המתקבלות בעזרתה, על האדם להיות נקי ממחשבות זרות בזמן השאלה – כדי לא להשפיע על תדריו לכיוון מסוים. כמו כן, ככל שאדם מאומן ומיומן יותר בשימוש בה, התשובות שיקבל יהיו מדויקות יותר והוא ידע לפענח אותן עד לניואנסים הדקים.
חשוב לציין שמומחים לתחום מציינים כי לא מומלץ כלל להשתמש במטוטלת ל"חיזוי העתיד", אלא כדאי מאוד לשאול שאלות שמכוונות אותנו לקחת אחריות פעילה על בחירותינו, בדומה לשימוש בקלפי טארוט למשל. העתיד אינו דבר קבוע שאינו ניתן לשינוי, ואנחנו חלק פעיל בקביעתו, ועל כן יש לשאול שאלות בהתאם. כמו כן, כפי שציינו לעיל, חשוב מאוד להשתמש במטוטלת כאשר איננו מוטרדים או נסערים, אלא בזמן שההכרה והרגש שלנו שקטים – כדי לקבל תשובות שאינן מושפעות מהרבדים הרגשיים או המנטליים שלנו, אלא מרבדים גבוהים יותר. טיפ חשוב נוסף הוא בקשת רשות מהמטוטלת בטרם שואלים שאלה, כדי לוודא שאנחנו אכן מוכנים לקבל את המידע האמיתי בנוגע לאותו עניין.


דירוג

תגובה אחת בדף “מטוטלת – כל אחד יכול לחזות את העתיד?

  1. ישראלה מהמרכז הגיב:

    ממש לא כל אחד יכול להשתמש במטוטלת… צריך להיות מאוד "נקיים" כדי להשתמש בה ולקבל תשובות אמיתיות כי אחרת הכיוון שלה פשוט הולך לאן שאתם רוצים ועל מה שאתם חושבים באותו רגע.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט