שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מטוטלת קריסטלית ככלי תקשור וחיזוי

מטוטלת קריסטלית ככלי תקשור וחיזוי – איך זה עובד?
מטוטלת קריסטלית היא אחד הכלים המוכרים ביותר כיום, שמתקשרים רבים נעזרים בו לצרכים שונים. היא ידועה עוד מימים קדומים ומראשית עבודתם של מיסטיקנים, והיא מבוססת על עיקרון פשוט יחסית. איך זה עובד, אתם שואלים? הנה, שלושת הדברים שהכי חשוב לדעת על מטוטלת קריסטלית ככלי תקשור וחיזוי.

דבר ראשון: מהי מטוטלת קריסטלית?
מטוטלת קריסטלית היא חפץ עגול או בצורת טיפה בדרך כלל, יכול להיות בעל פאות – כלומר לא מעוגל, אלא מלוטש – העשוי קריסטל גביש טהור מן הטבע. החפץ הקריסטלי האמור תלוי על חוט סימטרי, ובכך הוא הופך להיות מטוטלת – כלומר דבר שיכול להיטלטל מצד לצד. מתקשרים וחוזי עתידות משתמשים במטוטלת ככלי עזר לחיזוי שלהם ולמסרים המתוקשרים שהם מורידים, וכל אחד מהם משתמש בו אחרת. מיד נסביר איך, אולם לפני כן, נסביר כי משתמשים במטוטלת באמצעות שאילת שאלה ולאחר מכן קבלת תשובה של כן או לא מהמטוטלת, על פי הכיוונים שנקבעו מראש. כלומר, המטוטלת עוזרת לחזות את העתיד ולדייק את התשובות שמתקבלות.

דבר שני: איך זה עובד?
האופן שבו עובדים עם מטוטלת קריסטלית ככלי לחיזוי ולתקשור הוא כפי שתואר לעיל, והעיקרון שלפיו עובדים הוא כזה: המטוטלת, בהיותה עשויה קריסטל, שהוא חומר אנרגטי טהור מן הטבע, חומר הרגיש לתנודות אנרגטיות – לקליטה שלהן ולתשדורת שלהן – משמשת בעצם "משדר" שמעביר את המסר שלגביו שואלים, על ידי הפענוח האנרגטי שלו.

מטוטלת קריסטלית

מטוטלת מסוג אחר.

במילים פשוטות, קודם כול קובעים מראש את הפרשנויות השונות לכיוונים שאליהם זזה המטוטלת הקריסטלית. כל אחד יכול לקבוע על פי ראות עיניו, ובלבד שהדבר יהיה קבוע. אפשר להחליט למשל שתזוזה ימינה ושמאלה משמעותה "כן", תזוזה קדימה ואחורה משמעותה "לא" ותזוזה מעגלית עם כיוון השעון – משמעותה שיש אישור ושצריך לבצע את הדבר בתוך שבועיים. כל מתקשר או חוזה עתידות יכול להחליט בעצמו על הפרשנות של תנודות המטוטלת שלו, ובכך הוא למעשה "טוען" אותה בשפה שלו. באמצעות המטוטלת אפשר גם לאבחן מקומות פיזיים ואנרגטיים שזקוקים לריפוי, באותו אופן של שאילת שאלות.

דבר שלישי: חשוב להיות "נקיים" בעת השימוש במטוטלת
הדבר החשוב ביותר שיש לדעת על שימוש במטוטלת קריסטלית ככלי תקשור וחיזוי הוא שחובה על מי שמשתמש בה להיות "נקי". מה זאת אומרת? זאת אומרת שאם אתם כועסים, סוערים או אפילו סתם שואלים על משהו שאתם מעורבים בו רגשית – התשובות שתקבלו לא תהיינה תשובות מדויקות. המטוטלת הקריסטלית קוראת את האנרגיה החזקה ביותר, ואותה היא משדרת. לכן, חשוב שמי שמשתמש בה יהיה אך ורק צינור שמעביר את המסרים שלגביהם אתם שואלים – ועדיף, איש מקצוע שיודע כיצד לעשות זאת. כיצד להישאר נקי ולא להיות מעורב בדברים שעליהם הוא שואל.

המתקשר או חוזה העתידות יכול להשתמש במטוטלת בצורה מדויקת כדי לקבל תשובות מדויקות, כי הוא אדם שיודע כיצד להעביר אנרגיות וכיצד להתחבר לאנרגיות ולקבל תשובות בעבור אנשים אחרים, באופן נקי, שאינו מעורב. לכן, מתקשרים משתמשים במטוטלת כדי לחזק או להבהיר את התשובות שקיבלו, כדי לקבל מסרים מדויקים יותר לגבי זמנים או אנשים שעליהם אתם שואלים, וככלי טהור המאפשר לאנרגיות פשוט לעבור, ללא כל פרשנות נוספת מצד איש.

זהו, אחרי שהבנתם איך זה עובד, אתם מוזמנים להרים את הטלפון ולהתנסות באיכות של המטוטלת הקריסטלית! המתקשרים שלנו מחכים לכם.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה