שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מטוטלת – אנרגיה קריסטלית

מטוטלת אנרגיה קריסטלית לשאלות של כן ולא – האם זה מדויק?
על מטוטלת אנרגיה קריסטלית שמעתם? שאלתם את עצמכם אם הצורה הזאת של שאלות "כן" או "לא" עובדת? רותי יצאה לבדוק את העניין וחזרה עם סיפור ששווה לכם לקרוא עד הסוף.

רותי היא לקוחה קבועה של כמה וכמה מיסטיקנים נבחרים מהאתר שלנו, ועם זאת היא אחת כזאת שלא ממהרת "לקנות" דברים חדשים. ברגע שהיא מוצאת משהו שעובד היטב בשבילה, היא נשארת איתו, ולראייה – המיסטיקנים הקבועים שעמם היא מתייעצת. אף על פי כן, ברגע שאחת מהמיסטיקניות שעמן היא מתייעצת על בסיס קבוע, אמרה לה שהיא עובדת גם בעזרת מטוטלת אנרגיה קריסטלית, והציעה לה להתנסות בכך, רותי הסכימה.

"שבי ותשאלי את המטוטלת מה שאת רוצה"
השיחה המסוימת הזאת התנהלה אחרת מהשיחות האחרות. המיסטיקנית ביקשה מרותי, מאחר שהיא כבר מכירה אותה, פשוט לשאול שאלות ברצף והיא תיתן לה תשובות של "כן" או "לא" על פי מה שהמטוטלת תסמן. המיסטיקנית הסבירה שיותר מזה, אפשר גם לנהל את הפגישה בצורה מדויקת יותר על ידי המטוטלת. ורותי, בהיותה מטופלת ותיקה ומיומנת, זרמה, והתחילה לשאול שאלות.

"השאלה הראשונה ששאלתי," אומרת רותי, "הייתה בנוגע לנושא השיחה שלנו. מאחר שאני נמצאת בתהליכים כל הזמן, רציתי לדעת בכלל אם הכיוון שאני הולכת בו נכון. שאלתי אם נושא השיחה שלנו היום הוא הזוגיות החדשה שאני נמצאת בה, ולהפתעתי, המיסטיקנית אמרה לי שהמטוטלת מסמנת שלא."

מטוטלת

אנרגיה קריסטלית חזקה

שאלות כן או לא – איך עובדים עם זה?
"האמת היא שהופתעתי, וגם המיסטיקנית הופתעה, ומשם המשכתי. שאלתי את המטוטלת אם אני צריכה לעסוק במשהו אחר, והתשובה הייתה 'כן'. לאט לאט, דייקנו את התחום ואת הכיוון – והסתבר דבר מאוד מפתיע. הסתבר שכל העבודה שעשינו בחודשיים האחרונים הייתה אמנם מבורכת, בתחום הזוגיות, אך היא פשוט לא נגעה בשורש העניין. מתוך התשובות הפשוטות והמהירות של 'כן' ו'לא', הובלנו אל המסקנה שהשורש עמוק הרבה יותר, והעניין הזוגי נעוץ עמוק במערכת היחסים שלי עם אימא שלי, כפי שהיא נבנתה עוד בילדותי. מתוך ההדרכה הזאת פתחנו את הנושא, וגילינו שבעצם קיימת שם תלות הדדית בינינו – ביני ובין אימא שלי, ולכן אני לא מצליחה ליצור זוגיות שמחזיקה מעמד.

"כל הסיפור הזה של העבודה עם המטוטלת לקח את המסע שלי לרמה אחרת לגמרי. גם המיסטיקנית וגם אני הבנו שאמנם עבדנו במקום הנכון, אבל 'גירדנו' את פני השטח לאורך כמה וכמה חודשים. לולא העבודה עם המטוטלת, הייתי ממשיכה לעבוד בעצם על הזוגיות עצמה, בעוד ששורש העניין היה טמון הרבה יותר פנימה. זכיתי לחוויה מרתקת, מדויקת ומפתיעה מאוד."

מטוטלת קריסטלית ככלי לדיוק אובייקטיבי
המטוטלת, מאחר שהיא כלי שכאשר משתמשים בו מקבלים תשובות ברורות וחד משמעיות, מסייעת מאוד לקדם תהליכים פנימיים ולקבל תשובות שלעתים המתקשר לא יכול להגיע אליהן לבדו, דווקא בגלל הדרך שעובדים עמה והתשובות הפשוטות של "כן" ו"לא".

נשמע מוזר? רוצים לדעת איך זה עובד? נסו עכשיו, בשיחת טלפון אחת. וספרו לנו איך המטוטלת הפתיעה אתכם.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט