שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מחשבון אהבה – הדרך הקלה לחשב את סיכויי האהבה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מחשבון אהבה – הדרך הקלה לחשב את סיכויי האהבה
הדרך הפשוטה ביותר לבדוק התאמה רומנטית בסיסית או אפשרות להתאמה בין בני זוג היא להשתמש במחשבון אהבה – הזינו את הנתונים שלכם ושל בן הזוג ותקבלו מיד ניתוח של האפשרות למימוש אהבה זוגית טובה ביניכם.

לא פעם אנחנו מתלבטים כשאנחנו מכירים בן זוג פוטנציאלי חדש – לפעמים אנחנו לא בטוחים לגבי המשיכה בינינו, לפעמים אנחנו לא בטוחים לגבי התקשורת ולפעמים הוא מוצא חן בעינינו והכול בסדר, אבל אנחנו לא בטוחים שיש פה פוטנציאל לקשר ארוך טווח. מחשבון אהבה הוא בעצם תוכנה המצויה כיום ברשת באתרים למיניהם ובה יש אפשרות להזין נתונים פשוטים ובסיסיים של שני בני הזוג, ולקבל סיכויי התאמה בכמה צורות.

מחשבון אהבה לפי תאריך לידה
מחשבון אהבה לפי תאריך לידה הוא מחשבון שבו מזינים את תאריך הלידה המלא של כל אחד מבני הזוג, והוא מנתח את התוצאות באחת משתי דרכים: קיימים מחשבוני אהבה לפי תאריך לידה שמספקים תוצאת התאמה על פי הנומרולוגיה, כלומר נערך חישוב של הערך הנומרולוגי לכל אחד מתאריכי הלידה ומתקבלת תוצאה של ה"זיווג" בין שני הערכים. לדוגמה, אם הערך הנומרולוגי של תאריך לידה אחד הוא 4 ושל תאריך הלידה השני הוא 6, התוצאה תנתח במילים את ההתאמה בין אנשי 4 לאנשי 6.

מחשבון אהבה
מחשבון אהבה לפי מזלות
מחשבון אהבה לפי מזלות הוא הדרך השנייה לחישוב התאמה זוגית על פי תאריך לידה, ובו גם כן מזינים את תאריכי הלידה של שני בני הזוג, אך כאן בדיקת ההתאמה נערכת על פי ההתאמה בין המזלות. במקרה כזה נקבל ניתוח של ההתאמה בין מזל שור למזל דגים, לדוגמה, בהתייחס לרבדים שונים הקיימים (או אמורים להתקיים, בשאיפה) בקשר זוגי, ביניהם גם משיכה, יציבות, עניין, תקשורת, התנהלות כלכלית ועוד.

מחשבון אהבה אסטרולוגי
קיימים ברשת גם מחשבוני אהבה משוכללים יותר, ובהם אפשר לקבל ניתוח מפורט של ההתאמה האסטרולוגית בין שני בני הזוג. במחשבונים אלה יש להזין, מלבד תאריך הלידה של כל אחד מהצדדים בקשר, גם את שעת הלידה ולעתים גם את מקום הלידה; מחשבון אהבה אסטרולוגי מלא מספק למשתמש בו מפת אסטרולוגית של ההתאמה הזוגית בין שני בני הזוג. מדובר במפה המשלבת בין המפות של השניים, בצירוף ניתוח מלא של הנתונים האסטרולוגיים של מפתו של כל אחד מהם. מובן שמפות אלה מורכבות יותר להבנה למי שאינו בקי באסטרולוגיה, ועל כן אפשר לבקש ולקבל ניתוח מפורט בכתב באשר למשמעויות העולות מן המפה הזוגית. שירות זה ניתן בתשלום בחלק מן האתרים.

קיימים גם מחשבוני אהבה לפי האסטרולוגיה הסינית, ובהם נוכל לקבל פירוש להתאמה בין בני הזוג על פי פענוח מזל השנה הסינית של כל אחד מהם. במקרה זה נזין את תאריכי הלידה, והמחשבון יספק לנו את השנה ואת החיה של השנה של כל אחד מבני הזוג, כמו גם פרשנות באשר לאופן שבו מסתדרים ביניהם טיפוסים משתי השנים הללו, למשל טיפוס שנולד בשנת הסוס וטיפוס שנולד בשנת הדרקון.


דירוג

1 thoughts on “מחשבון אהבה – הדרך הקלה לחשב את סיכויי האהבה

  1. שלי ד. הגיב:

    ניסיתי כמעט את כל המחשבונים האלה שיש ברשת ורוב הפעמים הם צודקים. זה מגניב לראות דווקא על קשרים שלא הצליחו, והרבה פעמים המחשבון אומר שהיו צריכים להצליח. למה זה? האסטרולוגיה הסינית הכי מדויקת במחשבונים מהניסיון שלי למרות שזה רק לפי שנה ולא לפי תאריך מלא כמו האחרים או לפי שם.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה