שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מזל שור

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מזל שור – הקרניים שלו סמויות, עד שהן נחשפות במלוא עוצמתן…
הם נחשבים לאנשים ההולכים בתלם ואוהבים את השגרה, קשה לעצבן אותם באמת כי הם מעדיפים להישאר רגועים – אבל כשעוברים את הגבול של בני מזל שור… אל תגידו שלא ידעתם.
בני מזל שור הם אלה שנולדו בין התאריכים 20.5-20.4. הם השניים בגלגל המזלות, משתייכים לקבוצת המזלות הקבועים ופותחים את יסוד האדמה בגלגל.

מאפייני אישיות
בני מזל שור נשלטים על ידי כוכב ונוס (נוגה), אלת היופי, האהבה והאמנות במיתולוגיה הרומאית. ככאלה, הם מושפעים מתכונותיה ונחשבים לאוהבי יופי, הרמוניה ואהבה. בשל היותם שניים בגלגל המזלות ומשקפים את שלב הילדות או ההתבססות החומרית מבחינת שלבי ההתפתחות, השוורים נחשבים ליציבים ולהולכים בתלם. נוסף על כך, חשוב להם מאוד מצבם החומרי – פחות מבחינת ערך הכסף או הרצון לעושר מופלג ויותר מבחינת הידיעה שיש להם יציבות חומרית; הם זקוקים לתחושה שהם שולטים בעולם החומר ומקבלים את הגמול בעבור עבודתם הקשה. באותו אופן, הם זקוקים לסביבה פיזית טובה ונוחה, ובכלל זה בית, מזון ושינה טובה.

כתוצאה מכך, בני מזל שור מסוגלים להתמיד לאורך זמן, "לחרוש" ככל הנדרש ולהשקיע זמן, מאמצים ומשאבים בדברים שהם עושים. מתאימים להם יותר תהליכים אטיים, הכוללים המשכיות ודבקות במטרה. הם מעשיים מאוד ולא ייכנסו להרפתקאות ששכרן אינו בצדן. הם אוהבים ביטחון ולכן הם זהירים בבחירותיהם. כמו כן, השוורים החלטיים, עקשנים והישגיים, אך הם ישרים ומהימנים ולא יסטו מהכללים כדי להשיג את מבוקשם.

מזל שור
מזל שור ביחסים בין אישיים
על פי רוב, הם אינם אוהבים להתבלט בחברה והם ישדרו שקט וביטחון עצמי, סוג של שלווה ועוצמה פנימית. הם אוהבים הרמוניה ביחסים, אוהבים סביבה יפה ונעימה, ופעמים רבות הם מקיפים את עצמם באמנות מסוגים שונים. בהתאם, השוורים אוהבים אוכל טוב ואיכותי, זקוקים למגע וקל יהיה לפתוח אותם לתקשורת ולגילוי לב באמצעות החושים.

בשל היותם אוהבי יציבות וזקוקים לדרך ולמסלול, השוורים נאמנים ומסורים ביחסיהם, יציבים ומעשיים. הם רומנטיים להפליא ואוהבים לאהוב. הם לא ימהרו להחליף פרטנר אחד באחר, ולעתים קרובות הם יבחרו להישאר גם בקשרים שאינם מתאימים להם, ולו בגלל הדרך שכבר נעשתה וההשקעה שהשקיעו. הם סבלניים ויהיו מוכנים לעשות צעדים וויתורים גדולים כדי לשמור על הרמוניה בבית ולהגיע לגמול המבוקש. הסביבה הביתית והמערכת המשפחתית חשובות להם וקשה להרגיז אותם.

שלב המטפחת האדומה…
בהקשר הזה, חשוב לציין שהשור הוא מזל שמסוגל לספוג הרבה מאוד, עמיד לטלטלות ויכול להיראות אדיש לעתים; קשה להביא אותו אל "הקצה" שלו, אך כאשר זה קורה – דמו בעיני רוחכם את התמונה הקלאסית של המטפחת האדומה המונפת בפניו של השור במלחמות השוורים… בניגוד לנהוג לחשוב, השוורים אינם נוטרי טינה ביחס למזלות אחרים, אך אם מישהו הצליח להרגיז אותם יהיה חשוב להם להבהיר לו את זה, ועל פי רוב הם יתקשו מאוד לשוב ולתת אמון באותו אדם.


דירוג

תגובה אחת בדף “מזל שור

  1. שמרית הגיב:

    היפות בבנות והחתיכים בגברים! מזל שור האהובים, האחראים, האסתטיים… תמיד שם כדי לעזור, לוקחים על עצמם יותר מדי, יודעים לעבוד קשה… נחושים, לא מוותרים – אתם יכולים לקרוא לזה עקשנים, אבל אנחנו משיגים את המטרות שלנו! תמיד 🙂

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט