שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מזל דלי

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מזל דלי – אידאליזם, אינדיבידואליזם, הומניטריות, חדשנות ומקוריות
החשיבה שלהם פתוחה, הם מובילים בחדשנות ואינם מפחדים מקִדמה, הם ייתנו מעצמם לטובת הכלל והם אינם צפויים… בני מזל דלי, כבר אמרנו?
הדלי הוא המזל האחד עשר בגלגל המזלות והוא חותם את המזלות המשתייכים ליסוד האוויר. הוא נשלט על ידי אורנוס, שייך לקבוצת המזלות הקבועים, ואת ילידיו נמצא בין התאריכים 18.2-21.1.

מאפייני אישיות של בני מזל דלי
כמזל הנשלט על ידי כוכב אורנוס, הידוע גם ככוכב השינויים והניתוקים, מזל דלי הוא אחד המזלות המקוריים והבלתי צפויים בגלגל המזלות. הוא חותם את יסוד האוויר, וככזה, הוא מייצג את החשיבה האנושית ש"מחוץ לקופסה", כמו גם את החשיבה על רעיונות נעלים – אידאלים, לטובת הכלל.

בני מזל דלי מודעים לעובדה שאנשים הם אנשים ושכולנו דומים ומתמודדים עם אותם קשיים, ולכן הם הראשונים לקבל כל אחד כפי שהוא, אינם מבחינים בהבדלים, מתייחסים בשוויוניות ומכבדים כל אדם באשר הוא. הם נלחמים למען רעיונות של צדק ושל שוויון מסוגים שונים, ומוכנים לעשות הרבה לשם כך. הם פתוחים לכל סוגי התפישות והרעיונות, ובלבד שהן מכבדות את האדם, והם לא ימהרו לשפוט אנשים שחיים באופן שונה מהם. עם זאת, אם יחושו נטייה לכפייה או לחוסר כבוד מצד מישהו – כלפיהם או כלפי זולתם – הם יקומו להגן על המרחב האישי שנפגע ועל הזכות של כל אדם לחיות את חייו כפי שהוא בוחר.

מזל דלי
הדליים עצמאיים מאוד, אינם תלויים בהסכמת הסביבה, מחוללים מהפכות ומסוגלים לפרוץ דרך ברעיונותיהם המקוריים והלא שגרתיים. הם עלולים להיתפש כמרדנים, והם אכן לא יהססו למרוד בגלוי כאשר הם חווים צרות מוחין או הגבלות שאינן הגיוניות או צודקות בעיניהם.

איך הם במערכות יחסים בין אישיות?
לאור כל זאת, בני מזל דלי אוהבים אנשים וזקוקים לחברה, ומעדיפים שתהיה מגוונת. הם מסתדרים טוב יותר במערכות יחסים שיש בהן חופש רב, אפשרות לביטוי אישי מלא, הדדיות וכבוד הדדי. הם ליברליים בתפישותיהם ולכן חבריהם יכולים להיות מסוגים רבים ושונים, והם סובלניים ופתוחים לקבלת האחר. אפשר למצוא אותם פעמים רבות פעילים למען אג'נדות חברתיות גדולות או עובדים עם אוכלוסיות נזקקות או חלשות.

זה לא אישי…
עם זאת, הפן האישי אצלם מודגש פחות והנטייה שלהם היא להסתדר טוב יותר עם "הכללי"; בנוגע למערכות יחסים, המשמעות היא שהם יעדיפו ידידויות או חברויות שאינן מחייבות, ויזהרו מאוד לפני שהם נכנסים למערכת יחסים זוגית מסורתית. גם אז, הם יבחרו בקשר שבו הם עדיין יכולים להמשיך לבטא את עצמם ואת מי שהם, את הייחודיות שלהם ואת חירותם, את כושר ההמצאה והחדשנות שלהם – כי אחרת לא יוכלו להיות שם. הם זקוקים לחיבור אינטלקטואלי מספק ומפרה כדי ליצור קשר, והם ישרים ואמינים במערכות היחסים שלהם.


דירוג

1 thoughts on “מזל דלי

  1. אסטרולוגית מתחילה הגיב:

    כדאי לדעת שיש שני סוגים של מזל דלי, יש בני מזל דלי שזורמים ומשתנים כל הזמן, נורא חברתיים, פתוחים ומגוונים, ויש סוג שני – אלה שהרבה יותר מחוברים לאיכות הקבועה שלהם, והם דווקא "נשארים"… נשארים עם בן זוג אחד כל החיים, נשארים במקום עבודה אחד כל החיים, לא קופצים ממקום למקום ויודעים מה טוב להם ומה באמת חשוב להם בחיים.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה