שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מזל גדי

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

הם מטפסים במעלה ההר והשאיפות שלהם יכולות להיות בשמים. הכירו את בני מזל גדי
אין אפשרות לשבור אותם, משום שמרבית המכשולים רק יחזקו אותם יותר… הם שאפתנים ומתמידים ולא יוותרו עד שלא יגיעו למקום שאותו דמיינו. מזל גדי, על קצה המזלג.
הוא העשירי בגלגל המזלות ונשלט על ידי כוכב שבתאי. את ילידיו נמצא בין התאריכים 20.1-22.12, הוא שייך לקבוצת המזלות הקרדינליים וליסוד האדמה.

מאפייני האישיות של בני מזל גדי
הגדיים נשלטים על ידי כוכב שבתאי (סטורן), שמכונה גם "המורה הגדול"; זה הוא כוכב שבבסיס פעולתו והשפעתו נמצא החינוך לעבודה יסודית ומאומצת. זאת אומרת, בכל מקום שבו אנחנו מבקשים לעשות "קיצור דרך" שאינו מתאים – שבתאי הוא זה שילמד אותנו כיצד ללכת את הדרך השלמה ולבנות אותה מתוך הכרה ועומק, שלב אחר שלב.

לאור זאת, בני מזל גדי מורגלים בצעידה ארוכה וממושכת אל המטרות שהם מציבים לעצמם. אומרים עליהם לעתים שהם "מזל ששום דבר לא בא לו בקלות", אבל הם על פי רוב אינם רואים זאת כך. הצורך לעבוד קשה, להתמיד וללכת את הדרך הארוכה כולה כדי להשיג את המטרות הנחשבות בעיניהם כל כך – בנוי בתוך החיים מבחינתם, ולכן גם בנוי בתוך יכולותיהם האישיות המולדות.
הם אינם מפחדים להציב לעצמם מטרות גדולות להשגה, כאלה שידרשו מהם השקעה והתמדה אדירה, וכמעט לעולם לא ירפו מן המטרה עד שהגיעו אליה, גם אם הדרך רצופה קשיים. הם אוהבים דברים איכותיים, והצורך לעבוד קשה בשביל דבר מסוים רק הופך אותו לאיכותי ולנכסף יותר בעיניהם. לאורך כל הדרך הם נשארים ממוקדים ויודעים מה עליהם לעשות כדי להמשיך ללכת בה בכל שלב.

מזל גדי
איך הם במערכות יחסים?
הגדיים משפחתיים מאוד והם חברים טובים ונאמנים. הם בעלי נטייה טריטוריאלית ויגנו על משפחתם ועל השייך להם בחירוף נפש. הם לא ימהרו לסלוח למי שפגע בהם ויותר מזה, הם עלולים להיות מלאי טינה אם נפגעו. לעתים הם נתפשים כמרוכזים בעצמם או כחושבים בעיקר על האינטרסים שלהם, ויכול להיות שהדבר נובע מכך שהם יודעים מה הם רוצים ואיך צריך להשיג את זה, ולא יהססו להזיז הצידה את מי שצריך לשם כך.

בזוגיות הם נותנים את עצמם עד הסוף, מסורים ונאמנים, ויילחמו על הקשר גם כאשר הדרך אינה פשוטה. הם אוהבים יוקרה וכבוד, ויקיפו את עצמם בחפצים ובאנשים שמשקפים זאת בעיניהם. תחושת האחריות שלהם אינסופית, ויחד עם היכולת שלהם לעבודה קשה, הם לוקחים על עצמם הרבה מאוד בתוך מערכות שבהן הם לוקחים חלק, לעתים עד כדי שחיקה עצמית מוחלטת.

קצת הומור?
הגדיים זקוקים לביטחון, שאותו הם מספקים לעצמם באמצעות ההתמדה והמסגרות שהם בוחרים להשתייך אליהן. הם זקוקים להערכה, לתחושת עוצמה ולכבוד, ועל כן לעתים רחוקות הם יניחו לרגש שלהם להפעיל אותם. הם ענייניים ויעילים, מאורגנים ובעלי נטייה להיות מקובעים – הכול כדי להשלים את הדרך ואת המטרות שהציבו לעצמם. עם כל זה, לגדיים יש הרבה הומור, ועל פי רוב הוא יהיה ציני – יבש וחד.


דירוג

תגובה אחת בדף “מזל גדי

  1. ליאת הגיב:

    כן, הם יילחמו על הקשר ויש הרבה מה ללמוד מההתמדה שלהם ומהנחישות שלהם, אבל לא תמיד ישימו לב שהם רומסים אותך תוך כדי… גדיים, תרגיעו קצת, תזכרו שלא כולם חייבים שיהיו להם אותן מטרות כמו שלכם…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט