שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מזל אריה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מזל אריה – מלך המזלות? אם תשאלו אותו – ברור שכן!
שחצנים? מלכותיים? בטוחים בעצמם? העולם בכף ידם? הכול נכון. מה אומרים על מזל אריה ומה באמת מסמלת הרעמה שלו?
את ילידיו תמצאו בין התאריכים 23.8-23.7, הוא נשלט על ידי השמש בכבודה ובעצמה, הוא שייך ליסוד האש ולקבוצת המזלות הקבועים. מזל אריה הוא החמישי בגלגל המזלות.

מאפייני אישיות
כפי שהשמש היא זו שסביבה הכול סובב, כך גם בני מזל אריה – הם ניחנים בתחושת ערך פנימית עמוקה ואיש לא יוכל לשכנע אותם שהם אינם המלכים, ואין זה משנה באיזו סיטואציה מדובר. בני מזל זה מסמלים את התפתחות האגו בשלבי ההתפתחות של האדם, ויסוד האש שבהם מתבטא בצורך לבלוט ולהרשים. גם הם, כמו הטלאים, אוהבים להיות ראשונים ולהנהיג – אך הם עושים זאת בסטייל ומתוך מלכותיות והדר. הם יהיו מעורים בחברה, יובילו, ינהיגו, יראו לאחרים הלכה למעשה מדוע הם הטובים ביותר, והם גם מוכנים לעבוד לשם כך. הם אינם מפחדים מאתגרים גדולים; הם אמנם יעדיפו להסתפק ברושם שהם יוצרים ובכך שהוא יעשה בעבורם את העבודה, אך אם צריך הם יודעים לעבוד קשה ולהגיע לתוצאות מושלמות. בהיותם מנהיגים טבעיים – בדרך כלל הם אף יצליחו לרתום את סביבתם לסייע להם במשימותיהם. כל מה שהם עושים, הם יעשו מתוך תחושה טבעית שזה "מגיע להם", ולפיכך הם לא יקפצו בראש בהתלהבות כמו הטלאים, אלא פשוט ייכנסו למקום שהם רוצים מתוך תחושה שמובן מאליו שהוא שלהם.

מזל אריה
מזל אריה במערכות יחסים
בני מזל אריה חמים ונדיבים, סמכותיים, יצירתיים ואופטימיים וכמובן – חברותיים. הם זקוקים ללהקה להנהיג, כשברור תמיד שהם בראשה. לפיכך הם גם משפחתיים מאוד, כשלעתים משפחתם היא גם כרטיס הביקור שלהם כלפי העולם שבחוץ, האפשרות שלהם להציג את הצלחותיהם.

במערכות יחסים הם חמים ומסורים מאוד, דואגים מאוד לילדיהם ולבני זוגם, אך גם דורשים יחס זהה בתמורה ועלולים להיות תובעניים. הם אוהבים מחוות גדולות ודרמטיות, נהנתנים ואוהבים לחיות טוב ומתוך תחושה של שפע. הם לא סובלים קמצנות – רגשית או כלכלית, אוהבים להרגיש שחייהם "גדולים מהחיים" ולעתים נוטים לדרמטיזציה משום כך. הם אמנם אוהבים גיוון והרפתקאות, אך בדברים החשובים להם באמת אינם אוהבים שינויים – בעיקר אם אלה נכפים עליהם. הם זקוקים להרגשת שליטה ומתייחסים לכך בחומרה כאשר מישהו מסביבתם הקרובה משנה דבר מה מבלי להתייעץ עמם.

הרעמה הנצחית
מתוך תחושת הערך הפנימי המוטבעת באריות, אפשר ללמוד מהם דבר חשוב – גם כשהם במצב שאינו מספק מבחינתם, או אפילו כאשר הם חווים מצב גרוע – לעתים רחוקות מאוד הם יניחו לעצמם פשוט ליפול או לשקוע; על פי רוב דרך ההתמודדות שלהם תהיה להמשיך לנוע קדימה, להשקיע במה שאפשר, לקדם את הדברים הטובים והחזקים בחייהם ולהעניק לעצמם שוב ושוב תחושת הצלחה.


דירוג

תגובה אחת בדף “מזל אריה

  1. ישראלה מהמרכז הגיב:

    אח, האריות 🙂 הם באמת אלופים, מה לעשות! תדעו שיש הבדלים לא קטנים, מנסיוני, בין מזל אריה גבר למזל אריה אישה…. הנשים הרבה פחות חושבות את עצמן והרבה יותר נחושות להוכיח את עצמן, ובדרך כלל הן "סופר וומניות" ונורא חשוב להן שהכול יתקתק כמו שצריך… והן גם מצליחות לעשות את זה איכשהו! את הכול. בדרך כלל גם מצליחות בקריירה וגם בבית ומגדלות משפחה לתפארת (שמאוד מאוד חשובה להן), והן גם חברתיות וחברותיות וגם דואגות לכלל… וגם וגם… באמת 🙂

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט