שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מזלות מתאימים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מזלות מתאימים – שלושה דברים שחשוב לדעת
איך עובד עניין המזלות המתאימים? האם הוא קשור למזלות האסטרולוגיים המשלימים? האם להופכיים? אולי זה אותו הדבר? האם יש אפשרויות נוספות? איך תדעו באמת מה הם המזלות המתאימים למזל שלכם, ועל פי מה תקבעו בסופו של דבר? שלושה דברים שחשוב לדעת.

עניין המזלות המתאימים הוא אחד העניינים המרכזיים באסטרולוגיה, וחשוב לציין שאין לגביו  הסכמות גורפות. לכל אסטרולוג האופן שבו הוא רואה את ההתאמה וקובע בסופו של דבר אם יש התאמה בין שני אנשים או לא. במאמר הנוכחי ריכזנו עבורכם את שלושת הדברים המרכזיים שחשוב לדעת בכל הקשור להתאמה בין מזלות.

עניין ראשון: מזלות משלימים? הופכיים?
לכל מזל יש המזל הנמצא מולו והוא המזל המשלים אותו בתכונותיו ובאיכויותיו וגם המזל ההופכי לו. במרבית המקרים יהיו גם תכונות או מאפיינים דומים בין שני המזלות. התאוריה הידועה היא שמזלות משלימים מתאימים זה לזה ויש ביניהם זיווג טוב ושלם יחסית. כך לדוגמה מזל טלה ומזל מאזניים נחשבים למתאימים, מזל עקרב ומזל שור, מזל בתולה ומזל דגים, מזל גדי ומזל סרטן, מזל קשת ומזל תאומים, ומזל אריה שמתאים למזל דלי. חשוב לציין שרוב האסטרולוגים מציינים כי חיבורים כאלה, בין מזלות הופכיים, עלולים להיות מאתגרים מדי – הן בגלל הדמיון הגדול בתכונות מסוימות והן בגלל שוני גדול בתכונות אחרות.

עניין שני: חיבורים נוספים אפשריים
חלק מההתאמה הזאת, בין המזלות המשלימים, מבוסס על כך שהמזלות הללו שייכים לאותה קבוצה מבחינת סוג המזל – קרדינלי, משתנה או קבוע, ולאיכויות משלימות והופכיות מבחינת יסוד המזל – מים, אוויר, אש או אדמה. בהתאם לכך, גם מזלות נוספים מהאיכות המשלימה נחשבים למתאימים; כלומר למזלות אוויר יתאימו באופן כללי טוב יותר כל מזלות האש ולמזלות המים יתאימו טוב יותר כל מזלות האדמה. לפי ההסבר הזה, למזל תאומים למשל, יתאימו גם בני מזל אריה ובני מזל טלה, ולא רק בני מזל קשת ההופכי להם.

עניין שלישי: ההתאמה היא אינדיבידואלית
ההתאמה בין שני אנשים נקבעת לפי האסטרולוגיה לא רק על פי מזל השמש (מה שמוכר כ"המזל" של כל אדם), ולכן עניין המזלות המתאימים מתאים לבדיקה שטחית בלבד. כדי לדעת אם יש התאמה אמיתית, ובאילו היבטים, בין שני אנשים, יש להפיק מפה אסטרולוגית אישית לכל אחד מהם ולבדוק את ההתאמה בין המפות. בהתאמה כזאת בודק האסטרולוג את ההתאמה לא רק בין מזלות השמש, אלא גם על פי האופק, המיקומים של כוכב ונוס ושל כוכב מרס, הבתים שבהם ממוקמים הכוכבים, מיקומי הירח ועוד. זאת אומרת שכדי לדעת באמת מה היתרונות ומה החסרונות או האתגרים בכל חיבור או קשר – יש לפנות לאסטרולוג מקצועי.

כלומר, בעצם עניין המזלות המתאימים המבוסס על השמש הוא רק קצה קצהו של הקרחון, והרבה פעמים אינו משמעותי כל כך בהתאמה הזוגית. אז מה עושים? פונים עכשיו לאחד מהאסטרולוגים המומחים שלנו כדי לקבל פירוש מלא ומעמיק להתאמה ביניכם ובין בן או בת הזוג שלכם. כך לא תישארו ברמת התאוריה, אלא תגלו את התמונה המלאה ואת כל האמת על הזוגיות שלכם – העכשווית או הפוטנציאלית.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט