שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מודעות עצמית

מודעות עצמית
אתם חיים את חייכם; הכול נראה לכם בסדר, הכול זורם, לפעמים עליות – לפעמים ירידות, החיים קורים לכם, אתם מגיבים, אתם חיים. האומנם? האם חוויתם פעם רגע כזה שבו פתאום נפקחת בתוככם עוד עין דמיונית, עין המתבוננת עליכם כמו מבחוץ? קול ששואל אתכם פתאום שאלות השופטות אתכם במבט שאינו המבט הסובייקטיבי הרגיל שלכם? האם חוויתם פעם חוויה כזו, של יכולת להתבונן על עצמכם ולהעריך את הבחירות שלכם, את הדברים שאתם אומרים או עושים – בלי לפעול מתוך "אוטומט"?

מהי מודעות עצמית?
המצב הזה, שתיארנו כאן, הוא מצב שבו מתעוררת בכם מודעות עצמית. אצל חלק מהאנשים זה לא מתרחש לעולם, אצל חלק מכם זה התרחש פעם אחת ו"נרדם" מאז ואצל חלק מכם זה התעורר פעם אחת, באירוע משמעותי יותר או אולי דווקא בתוך היום יום שלכם ברגע מיוחד כזה, ומאז נשאר איתכם.

מודעות עצמית קיימת במידה כזו או אחרת אצל כולנו. עם זאת, אצל חלק מאיתנו היא מורחבת ומפותחת יותר, והיא אף דבר שאנחנו מפתחים ושמים לב אליו, חשוב לנו להיות בעלי מודעות עצמית. אדם בעל מודעות עצמית מסוגל לפעול שלא מתוך אוטומט; הוא מסוגל לבחור בחירות ממקום מודע יותר, בחירות מכוונות יותר, כאלה שהוא סבור כי מכוונות אותו למקום שאליו הוא מבקש להגיע, להיות האדם שהוא מבקש להיות. על פי רוב, כאשר איננו פועלים מתוך מודעות, אנחנו מופעלים על ידי אינסטינקטים מסוגים שונים, בהם גם תבניות התנהגות ואפילו תבניות רגשיות שנטבעו בנו בינקותנו, שלא בבחירתנו כמובן, בהשפעת הסביבה.

מודעות עצמית

כך, תוכלו למצוא אנשים מבוגרים המגיבים מתוך מקום ילדותי לסיטואציות שונות, בלי לחשוב על התגובה שלהם, בלי לבחור בה. באופן הזה, אדם שאינו בעל מודעות עצמית, בעצם לכוד בתוך אותו תסריט כל הזמן – התגובות שלו זהות ואינן משתנות, הוא חווה שוב ושוב אותן סיטואציות, וכתוצאה מכך – הוא בעצם אינו בוחר את המציאות שלו והוא לכוד בתוך מעגלים שפעמים רבות מאמללים אותו.

תפקידה של מודעות עצמית
לאור זאת, חיים מתוך מודעות מאפשרים לנו בחירה גדולה יותר, אפשרות לעצב את מי שאנחנו, לבחור את התגובות שלנו, להשיג שליטה גדולה יותר על עצמנו ועל חיינו, ולאט לאט ליצור את החיים שאותם אנחנו מבקשים לממש ואת העולם שבו אנחנו מבקשים לחיות. היכולת להיות מודעים לעצמנו, להחליט מי אנחנו יכולים להיות ומי אנחנו מעוניינים להיות, איזו מציאות אנחנו מעוניינים לחוות – מאפשרת לנו לבנות את דרכנו לשם, לאט לאט. אכן, מדובר בתהליך, תהליך שנמשך כל החיים, אם להודות על האמת – כי מהרגע שגילית את המודעות העצמית, אין לך דרך "לכבות" אותה; אין דרך לחזור לחיות מתוך תרדמה ומתוך חלום, כפי שהיה קודם.

מכל זה משתמע כי מודעות עצמית היא עבודה תהליכית; היא עבודה, שאותה עושים יום יום – לעתים יותר ולעתים פחות, והיא בהחלט תהליכית – היא דבר שנבנה בתוכנו לאט לאט ומשפיע על המציאות שלנו באופן ניכר. כדי לפתח אותה אפשר בהחלט להיעזר בשיטות ובתורות שונות, רוחניות ומיסטיות וכן בייעוץ מיסטי ורוחני מסוגים שונים. היעזרו בעצמכם, בסובבים אתכם וביועצים מקצועיים – הכול כדי להעניק לעצמכם את החיים שאותם אתם באמת מבקשים לחיות. אל תוותרו על עצמכם!

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה