שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מה קורה כשאנחנו לא מרוצים ממי שסביבנו?

סיפורי משפחות – או, מה קורה כשאנחנו לא מרוצים ממי שסביבנו?
יום אחד הייתי בסופר ופגשתי מישהי שלא ראיתי אותה עשרים שנה, והיא ישר פתחה את הלב ואמרה לי, "בעלי לא בסדר! הוא ככה, הוא ככה, אוכל לי, שותה לי" וכן הלאה. רק התלוננה. אמרתי לה כמובן שאני צריכה לפגוש גם את האדם השני, שאני לא יכולה לשמוע רק את הצד שלה כדי לעזור. פגשתי אותו.

מה שהבנתי היה שאם היא רואה שהכול לא בסדר, זה מה שהנשמה שלה משכה באותו זמן שהיא פגשה אותו. היא משכה דבר דומה לה, וקשה לה לראות את כל זה בתוך היום יום שלה. זאת אומרת, הנשמה תמיד מושכת אלינו מה שאנחנו צריכים, מה שדומה לנו באותו רגע. ואם אנחנו לא נעשה את העבודה עם עצמנו, נמשיך לפגוש את אותו הדבר. הבנתי שגם אם אותה אישה תתגרש, היא תפגוש שוב בדיוק את אותו הדבר, כי היא לא עושה עבודה עם עצמה!

כאשר אנחנו משנים את עצמנו, הסביבה משתנה איתנו
הזמנתי אותם לטיפול משותף. עבדתי עם כל מהם לחוד, בתהליך מאוד עמוק משלו, ולאחר מכן עם שניהם יחד. המפגש שלהם יחד התאפשר רק לאחר שכל אחד מהם תיקן את הדרך שלו בנפרד, ולאחר שהרגשתי שהם מוכנים – הסברתי לכל צד את המקום ואת נקודת המבט של הצד השני. לאחר מכן השילוב שלהם יחד – כשהם נפגשו, זה היה מדהים. היא כבר לא אומרת עליו דברים רעים יותר, כבר לא מתלוננת עליו – כי היא אוהבת את עצמה, ולכן יכולה גם לאהוב אותו באמת.

דוגמה נוספת באותו הקשר היא של אימא ובת שהגיעו אלי, שלא ידעו על עצמן הרבה דברים… הבעיה היא שתמיד האימא חושבת שאם היא אימא, היא יודעת יותר טוב. אבל זה ממש לא ככה! אנשים לא יודעים שהילדים שלהם באים כבר "מוכנים", יודעים טוב יותר. ואם הם מקובעים – הם לא מוכנים להקשיב לילדים שלהם, ואז יש הרבה כאב במערכת היחסים. אותן אימא ובת עשו תהליך דומה, כל אחת בנפרד ולאחר מכן שתיהן יחד – ומערכת היחסים שלהן קיבלה כיוון אחר לחלוטין, תומך ומצמיח ואוהב באמת.

לאהוב את עצמך באמת – קודם כול!
העבודה שאני עושה עם אנשים היא לאהוב את עצמם, במלוא מובן המילה… אני מביאה אותם לצחוק, לצאת לנקודת מבט אחרת על הקשיים שלהם ולאהוב את עצמם. הגדולה של אדם היא לראות אם יש לו בעיה, ולהצביע עליה ולטפל בה. הרבה אנשים היום מחפשים את המקום של הלב, יש המון אנשים רוחניים… אנשים עושים תהליכים, הם לא רוצים כדורים כי הם לא רוצים לטפל בסימפטום, הם רוצים לטפל בנפש, לרפא את עצמם.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה