שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מה להכין לשיחת ייעוץ עם מיסטיקן?

מה להכין לשיחת ייעוץ עם מיסטיקן?
נורא פשוט, והאמת היא שברגע שתפנימו את הגישה המרכזית שלנו, שעליה אנחנו ממליצים, כלפי שיחת ייעוץ עם מיסטיקן – כל היתר יהיה לכם ברור מאליו. אז מה הגישה המרכזית? התייחסו לשיחת הייעוץ כאל פגישה של ממש.

מפתיע? אם כן, תתחדשו, וגם אם לא – בואו נפרוש יחד את המשמעויות של זה.

פנו זמן!
קודם כול ולפני הכול – פנו זמן לשיחת הייעוץ. טכנית. פנו את הזמן הזה ביומן שלכם והקדישו אותו לשיחה הזו. אם אמרנו שאנחנו מתייחסים אליה כמו אל פגישה ממשית, הרי שפגישה ממשית קובעים ביומן, מפנים לה זמן מספיק וגם דואגים להגיע אליה בזמן ולא לקבוע שום דבר אחר במקומה. אם תנסו להכניס את שיחת הייעוץ בחלון זמן של רבע שעה שיש לכם, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב מתסכל מאוד שבו אתם עצמכם נאלצים לקטוע את השיחה ותישארו לא מסופקים וללא תשובות אמיתיות.

במצב כזה, שבו לא מפנים זמן מספיק לשיחת הייעוץ, אתם עלולים להתחיל את התהליך, להיכנס למקום עמוק, ואז להיאלץ לקטוע את השיחה ולהישאר בעצם ללא העצות המעשיות הממשיות וללא כניסה אמיתית לעומק הדברים ולהבנתם. במקרה הטוב תישארו כאמור מתוסכלים, במקרה הפחות טוב – אתם עלולים למצוא את עצמכם מבולבלים ואפילו מבוהלים, כי שמעתם רק חלק מהדברים וקיבלתם רק חלק מהתמונה הקשורה לדברים המכאיבים והמטרידים ביותר הבוערים בתוככם. פנו לזה את הזמן הראוי.

בחרו מקום שקט
קודם כול, כאשר אנחנו מתייחסים לשיחת ייעוץ כאל פגישה אמיתית, ברור שכדאי לבחור מקום שקט שבו תוכלו להתרכז בשיחה. בדיוק באותו אופן שבו אתם נכנסים לבדיקה אצל רופא או לפגישה אצל יועץ מכל סוג אחר וסוגרים את הדלת – כך גם במקרה הזה. פנו לעצמכם מרחב שקט שמיועד לעצמכם באותו זמן ושבו תוכלו להיות כל כולם מרוכזים בשיחה. אם זה חדר בבית ובאותו זמן נמצאים בבית אנשים נוספים – הודיעו להם שאתם סוגרים את הדלת בחדר המסוים שבחרתם, ושאתם מבקשים לא להפריע לכם עד שתצאו ממנו.

שיחת ייעוץ עם מיסטיקן, ככה תפיקו את המירב.

שיחת ייעוץ עם מיסטיקן, ככה תפיקו את המירב.


היו נינוחים
התמסרו לזמן הזה שבו אתם בשיחת הייעוץ. זה זמן של נתינה לעצמכם, של קבלה במקום שאתם זקוקים לו ומבקשים בו עזרה, ואפשרו לעצמכם את הזכות הזו. שימו בצד הכול – את כל הדאגות היומיומיות, את הילדים, את החשבונות שצריך לשלם, את המשימות לעבודה ואת הקניות – ונשמו עמוק. כבו את הטלוויזיה כמובן, העבירו את הטלפון הנייד למצב טיסה (אם אתם לא משתמשים בו לשיחת הייעוץ כמובן) והכינו לעצמכם אווירה נעימה במרחב שבו בחרתם לערוך את שיחת הייעוץ עם המיסטיקן. הדליקו לעצמכם נר אם זה מה שמכניס אתכם לאווירה, הכינו לעצמכם כוס קפה, שימו לעצמכם מוזיקה מרגיעה ברקע… עשו כל מה שמכניס אתכם לאווירה של התרגעות, של התמסרות לזמן הווה ושל נינוחות וקבלה.

טיפ אחרון
אולי טריוויאלי, אבל תתפלאו כמה מכם שוכחים לעשות את זה מראש – שריינו לעצמכם דף וכלי כתיבה כדי שתוכלו לכתוב את הדברים החשובים העולים בשיחה. הרבה פעמים בשיחות מהסוג הזה אנחנו נמצאים בתוך השיחה עצמה, קשובים ומסורים לתהליך המתרחש בה, ולאחר מכן אנחנו מגלים שאיננו זוכרים כמעט שום דבר ממה שנאמר בה, בגלל מצב הקשב המיוחד שהיינו בו. כתבו לעצמכם את הדברים המרכזיים שנוגעים בכם במהלך השיחה, הדף הזה ישרת אתכם רבות בהמשך ויהיה לכם כמו מפה שתוכלו לחזור אליה ולהבין את הדברים שוב ושוב ממקום אחר בכל פעם.

מוזמנים לצאת לדרך ו… להתחיל.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט