שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מדיום מתקשרת

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מדיום מתקשרת – יותר ויותר אנשים מחפשים אותן כיום, ואתם?
מה ההבדל בין מתקשרת ובין מדיום מתקשרת, והאם יש הבדל כזה? האם גם אתם מחפשים מדיום מבלי לדעת מה זה בעצם? במה יכול להועיל הייעוץ עמה ואיך תדעו אם אפשר לסמוך עליו או לא? כל התשובות כאן.

אם אתם שומעים שוב ושוב את המונח "מדיום מתקשרת" ומרגישים כאילו רק אתם לא יודעים מה זה, דעו שאינכם לבד. האמת היא שמדיום מתקשרת זה בעצם מונח רחב יותר למונח מתקשרת.

מה זה מדיום מתקשרת?
המונח "מדיום" מתייחס לאנשים בעלי יכולות על חושיות, השולטים באמנות התקשורת עם העולמות שמעבר. מדיום יכול להיות אדם שיודע לקרוא בקלפים, אדם רוחני שיודע לפענח סמלים וסימנים בתוך החיים, אדם בעל יכולת לקריאת מחשבות וכדומה. מתקשרת היא אישה בעלת היכולת ליצור קשר עם עולמות שמעבר – כאשר על פי רוב, בהגדרה הקלאסית של תקשור – מתייחסים ליכולת ליצור קשר עם ישויות מסוימות שאינן בעולם הזה. בין אם מדובר בנשמות של אנשים שאינם בחיים עוד, במלאכים, בחוצנים או בישויות מממדים אחרים – הדבר מוגדר כתקשור. מכאן, כל מתקשרת היא בעצם גם מדיום, אולם לא כל מדיום חייבת להיות מתקשרת, שכן יכול להיות שיהיו לה כישורים על חושיים אחרים, שאינם בהכרח עונים להגדרה של תקשור קלאסי.

איך יודעים אם זה אמיתי או מזויף?
האופן הפשוט ביותר לדעת אם המדיום מתקשרת שאתם משוחחים איתה היא "אמיתית" או "מזויפת" – כלומר באמת מתקשרת או לא באמת – היא לראות אם היא אומרת לכם רק דברים כלליים שיכולים להתאים לכל אחד, או שהיא אומרת לכם דברים שמתאימים אך ורק לכם ולעולמכם; בין היתר, מדיום מתקשרת טובה תדע להגיד לכם פרטים אישיים עליכם ועל אנשים קרובים אליכם, אירועים שהתרחשו וכמעט איש בעולמכם אינו יודע עליהם, תחושות פנימיות אישיות שלכם שלא שיתפתם בהן איש והן יהיו גלויות לפניה, שמות של אנשים בחייכם או לפחות תיאור שלהם מבחינות שונות. כאשר תדברו עם מדיום מתקשרת אמיתית תרגישו כמעט כאילו היא "קול נוסף" שלכם עצמכם, המדבר את הדברים הכמוסים ביותר שמסתובבים בתוככם ואינכם מעזים לומר אותם בקול רם.

באילו נושאים אפשר לפנות למדיום מתקשרת?
מדיום מתקשרת עוסקת בכל נושא שרק תוכלו להעלות על דעתכם, והיא תוכל לסייע לכם בכל דבר שתבקשו. מאחר שהידע הפרוש בפניה אינו דורש ידע אישי שלה – אלא הוא "נפתח בפניה" כאשר אתם שואלים את שאלתכם, תוכלו ממש להתייעץ עמה בכל נושא שבעולם. בין אם מדובר בדברים יומיומיים יותר שכולנו עוסקים בהם – כגון זוגיות, נתיבי פרנסה, אפשרויות לימודים, מעברי דירות, רכישות גדולות, משפחה, בריאות וכדומה – ובין אם מדובר בנושאים מאוד ספציפיים שלכם. כך למשל, אם אתם רופאים ומתלבטים בסוגיה מסוימת, תוכלו להתייעץ עמה; אם אתם אנשי כספים, תוכלו גם כן להתייעץ עמה בנושאים מקצועיים, וכך לגבי כל נושא אחר. זכרו שהיא אינה צריכה להיות בקיאה בעצמה בנושא, אלא היא מתחברת אל הידע המדויק הנוגע אליכם, וכך תוכל לראות מה נכון ולספק לכם את המידע הדרוש לכם באופן אישי ומדויק. אגב, זהו סימן מובהק נוסף הקשור לשאלה שבפסקה הקודמת, באשר ל"אמיתי או מזויף"…


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה