שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מגלה עתידות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

מגלה עתידות: האם אפשר לדעת את העתיד והאם בכלל כדאי לדעת אותו?
גילוי וחיזוי עתידות נחשבו בעבר לדבר מקובל, מוכר וידוע בתרבויות מסוימות, ולעתים על פי מגלי העתידות נשק דבר; החל באורקל שביוון העתיקה, דרך הצוענים ועד הנבואה הדתית המוזכרת גם במקרא – האם קיים עדיין דבר כמו מגלה עתידות ומה חשוב לדעת על העניין.

יועצים רוחניים היו תמיד; רבנים, כוהני דת ומיסטיקנים היו לאורך כל הציר של הייעוץ הרוחני מאז ומתמיד. בתרבויות שונות היה מקובל לעסוק גם בעתיד, וזאת כחלק מהטבע האנושי שאינו סובל חוסר ודאות ומעדיף לדעת מראש ולתכנן את מהלכיו.

מגלה עתידות – בעבר
בעבר, מגלי עתידות נודעו בעיקר כמיסטיקנים בעלי כוחות על חושיים, על טבעיים. רבים מהם נחשבו כמי שנולדו עם המתנה הזו, ואלה שהשתמשו בה עשו זאת באמצעות שיטות שונות; הידועות שבהן הן גילוי עתידות באמצעות קריאה בקפה או בקלפי טארוט, אך קיימות גם שיטות רבות אחרות, כתקשור, קריאה בכף היד ועוד. כולנו מכירים את הסיפורים על הצוענים בירידים שניבאו את העתידות של מי שנכנס אליהם – לעתים צדקו ולעתים טעו, וכולנו מכירים את המיתולוגיות על האורקל ביוון העתיקה – הכוהנת הגדולה שידעה לראות את העתיד ולכוון את מי שבא להתייעץ בה. במיתולוגיה היהודית, כחלק מהדת היהודית, גילוי עתידות הופיע בצורת נבואה – שניתנה לאנשים בעלי שיעור קומה רוחני גבוה, ועל פי רוב נבואתם נועדה להדריך את העם או אנשים רמי מעלה בעם.

מגלה עתידות
גילוי עתידות – כיום
אף על פי שהרצון הבסיסי של האדם "לדעת את המשך הסיפור" שלו לא השתנה במהלך השנים, כיום הגישה כלפי גילוי עתידות זהירה מאות מונים לעומת העבר, ואף מוטלת בספק. אמנם יש מיסטיקנים שטוענים שבאפשרותם לחזות את העתיד, אך רובם מודעים לכך שהעתיד – גם אם הם אכן רואים אותו – יכול להשתנות בכל רגע נתון, על פי בחירתו של האדם. על כן, מיסטיקנים נזהרים מאוד כיום מהצגת הידע שהם מעבירים לאנשים כ"עתיד" מוחלט וידוע, ומסתפקים בהכוונת האדם למציאת הדרך הנכונה לו, הצעדים המדויקים לו – על פי מה שהם רואים או חוזים בעתידו, בהמשך דרכו.

מגלה עתידות או יועץ רוחני?
כך, כיום כדאי לגשת לקבל עזרה מאנשים המגדירים עצמם כיועצים רוחניים, ומכבדים מאוד את המרחב הרוחני של האדם המגיע אליהם; כל מי שעוסק במיסטיקה וברוחניות מודע לכך שכאשר נאמר לאדם דבר מסוים באשר לעתידו, הוא עלול להתרחש – ולו רק מתוך "נבואה שמגשימה את עצמה"; הדברים הנאמרים לנו נטמעים בתת המודע שלנו והוא מכוון אותנו להגשימם, שכן הוא תופס אותם כמציאות ממשית שכבר התרחשה (אינו מבחין בזמנים ליניאריים כמו המודע שלנו). על כן, רוב המיסטיקנים כיום יימנעו מאמירת דברים חד משמעיים לגבי העתיד, מתוך ידיעה שהדברים נתונים לשינוי על ידי האדם עצמו.


דירוג

תגובה אחת בדף “מגלה עתידות

  1. רותי מחולון הגיב:

    אני לא חושבת שכדאי לדעת את העתיד. מניסיון, הרבה דברים יכולים להישתנות אצל האדם ותלויים בבחירות שלו. תחשבו טוב טוב אם אתם רוצים להכניס את עצמכם לנבואה שמגשימה את עצמה… זו דעתי.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט