שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

מוותרנות לניצחון – כיצד תעשו את המעבר?

מוותרנות לניצחון – כיצד תעשו את המעבר?
יש לי לקוחה שמאז ומתמיד החלום שלה היה להיות עורכת דין. היא מגיעה מדרום הארץ, מאזור מצוקה, היא גדלה בסביבה שגרמה לה להאמין שהחיים קשים ואינם מקום להגשמת חלומות, ולכן היא השאירה את הרצון שלה להיות עורכת דין בגדר חלום. היא מעולם לא האמינה שזה אפשרי, שזה יכול להתגשם בכלל.

שפע כלכלי – מתוך פריצת מחסומים
ואז כשהיא הגיעה אלי, אמרתי לה שבתאריך הלידה שלה יש המון שפע כלכלי, ושאם היא רק תעז לפרוץ את המחסומים שיש לה שם, היא תצליח. עד שהיא הגיעה אלי היא כבר הייתה אימא לשלושה ילדים, בחורה בת שלושים, ועבדה במשך כל השנים בכל מיני עבודות בשכר מינימום – במפעלים… כאלה דברים. היא הגיעה מאוד ותרנית ובלי שום אמביציה אפילו לנסות להגשים את החלום שלה, ובכל פעם אמרתי לה: "את חייבת לפרוץ."

ואז יום אחד, היא כבר הייתה מספיק בשלה, ואמרתי לה: "בואי נגשים את החלום". היא אמרה "אני בת שלושים, אני כבר לא יכולה להגשים את החלום." בכל זאת לא ויתרתי לה, אמרתי לה: "את עכשיו מתחילה להעז, ואנחנו יוצאים להגשים את החלום. אני מלווה אותך, יד ביד, ותראי שאת יכולה." וככה, היא התחילה ללמוד במכינה, עם שלושה ילדים… התחלנו להגשים את החלום.

גם בחיים יש חוק התיישנות…
אבל אז, דווקא כשהיא סיימה את המכינה, גילינו שנוצרה לנו בעיה; היה לה תיק פלילי שהיה רשום מהעבר שלה, ובגלל זה היא בעצם לא הייתה יכולה בכלל להיות עורכת דין. בשלב הזה, שפתאום גילינו את העניין הזה, היא נשברה. אני בכל זאת לא ויתרתי, ואמרתי לה: "את תראי שנפתור את זה. תראי שזה ייפתר איכשהו. תזכרי שמפסידנים תמיד מוותרים, ומנצחים לא מוותרים – ומצליחים."

מה שעשינו היה להתחיל לכתוב לנשיא המדינה בבקשה שיבטל את התיק. כתבנו וכתבנו, כמה וכמה פעמים, ובכל פעם נענינו בסירוב; אנחנו בתהליכים עם בית הנשיא, והם מערימים קשיים. ואז החלטנו לעלות שלב – כמובן אחרי שהיא כבר אמרה שוב שהיא מרימה ידיים… אבל אז היא לקחה עורך דין שמטפל בדברים כאלה, מתוך מטרה שימצא דרך לבטל את התיק הזה שהיה לה. ולמרבה הפתעתה, התברר שזה קל הרבה יותר ממה שחשבנו וממה שעשינו עד אז… אותו עורך דין פשוט אמר לה שעכשיו כבר עברו שבע שנים מאז שהתיק נפתח ושיש חוק התיישנות – שאחרי שבע שנים אפשר לבטל את הרישומים, ולכן הוא יוכל לפתור את זה בקלות, בלי בית הנשיא. כך שבסופו של דבר אפילו העניין הזה נפתר…

וככה, למרות שהיתה לה התנגדות מהבעל בבית, ולמרות שהייתה לה בעיה כספית – בסופו של דבר היא עכשיו כבר לומדת סמסטר ראשון בפקולטה למשפטים! כל החיים היא הייתה ותרנית – והיום היא בפאזה אחרת בחיים, היא כבר לא מוותרת. היא עורכת דין, ויש לה גם שאיפות להיות שופטת.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה