שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

כיצד תיכנסי להיריון בקלי קלות?

כיצד תיכנסי להיריון בקלי קלות?
בא אלי לייעוץ זוג שבמשך עשר שנים לא הצליחו להיכנס להיריון. ברור שהם היו אצל כל המדענים, אצל כל הרופאים, אצל כל המומחים… נבדקו בכל הבדיקות הקיימות, עשו הפריות… מה לא. הגבר אפילו עבר ניתוח – אמרו לו שיש לו בעיה. ובכל זאת, במשך עשר שנים הם לא הצליחו. וכולם כבר אמרו להם שאין מה לעשות ושיאמצו ילד וזהו. שיפסיקו לנסות.

להיזהר מאכזבה אבל לא לוותר
הם באו אלי יחד לייעוץ, אבל האישה ישר אמרה לי שהיא כבר לא מאמינה בשום דבר – שהיא עשתה הכול, כל מה שכולם המליצו לה, ושום דבר לא קרה. "בעלי דחף אותי לבוא אליך," היא אמרה, "ואחריך אני לא הולכת יותר לאף אחד. לא רוצה יותר לנסות כלום, אני לא מסוגלת להתאכזב יותר."

הבנתי ללבה, וכשבדקתי, ראיתי שאכן יש לה בעיה. ואז עשיתי הצלבה בין תאריכי הלידה של שניהם, בטכניקה נומרולוגית מורכבת שמובילה לתשובות מדויקות מדויקות, והמסקנות היו מעודדות. אמרתי להם שבחודש הזה בדיוק, בדיוק בחודש שבו הם באו אלי, יש במפות שלהם הצלבה של פריון. הנחיתי אותם לשים לב מתי היום של הביוץ באותו חודש, ולא לעסוק בשום דבר אחר מלבד בפריון באותו יום… אמרתי להם: "אתם צריכים לקחת חופש באותו יום, יחד, ולהתעסק רק בזה."

קחו חופש ותהיו יחד
האישה התנגדה בהתחלה. היא כבר לא האמינה, ובטח לא האמינה שזה יכול לקרות בלי הפריות – למרות שגם עם ההפריות זה לא קרה – אבל היא לא רצתה לנסות כי לא רצתה להתאכזב שוב… ממש שאלה אותי: "…מה, ניקח חופש? שנינו? נפסיד יום עבודה שלם?"
אמרתי לה שכן, ושאם זה לא קורה, שתתקשר ותגיד לי ששום דבר מכל זה לא היה נכון. אבל הסברתי לה שמתוך מחזור של עשר שנים (!) יוצא החודש הזה בדיוק – שזה החודש שלהם, שבו הכול מצטלב.
מאז אותה שיחה לא דיברתי איתה, וכעבור כמה חודשים בעלה התקשר אלי ואמר לי: "מאיר, אני עכשיו עם אשתי ואנחנו עושים בדיקת היריון – וזה מראה היריון! אתה הראשון שאני מתקשר אליו, לפני שהתקשרתי לאימא שלי ולאימא של אשתי – היא בהיריון!"
ונולד להם ילד… ואחרי שנתיים נולדה להם עוד ילדה, ועכשיו הם בכיוון של הילד השלישי. כמובן, הרופאים אמרו שזה לא יקרה ושהיא צריכה לאמץ.
יש מועדים לכל דבר.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה