שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

למה לפעמים שיחת ייעוץ טלפונית עדיפה על פגישה פיזית?

למה לפעמים שיחת ייעוץ טלפונית עדיפה על פגישה פיזית?
כולנו שבויים בתפיסה שפגישה פנים אל פנים בדרך כלל עדיפה על שיחת טלפון, נכון? אבל למען האמת, לשיחת ייעוץ טלפונית יש הרבה מאוד יתרונות על פני פגישה פיזית. למה? כל התשובות פה.

נוחות
קודם כול, פגישה מצריכה – מפגש, נכון. זאת אומרת שאם היועץ שלכם מקבל בראש פינה, ואתם גרים בפתח תקווה – תצטרכו להגיע עד אליו כדי לקיים את הפגישה. נכון שזה אפשרי, אבל זה לא תמיד נוח, ואין ויכוח על כך שזה מסרבל את העניינים. שיחת ייעוץ טלפונית יכולה להתבצע מכל מקום בארץ, ואין זה משנה היכן נמצאים פיזית אתם או היועץ המועדף עליכם. זאת אומרת – שיחת ייעוץ טלפונית פשוט נוחה יותר מפגישה פיזית.

פתיחות
הדבר השני, חשוב לא פחות מהראשון, הוא הפתיחות. יש משהו שאנחנו נוטים לשכוח בסיטואציות האלה, והוא שבעצם הרבה יותר קל לנו להיות חשופים וגלויים לחלוטין כאשר אנחנו "מוסתרים" מעט. היתרון של הטלפון, כמו גם של האינטרנט ושל הכתיבה, הוא שהם מאפשרים לנו להסיר את המסכות שלנו ביתר קלות. כאשר אנחנו יושבים פנים אל פנים מול מישהו, פעמים רבות – בלי לשים לב אפילו – אנחנו מתקשים להיות גלויים ופגיעים וחשופים לגמרי. אנחנו עלולים למצוא את עצמנו במצב שבו אנחנו "מחזיקים פאסון" בכל מיני צורות, לא מגלים עד הסוף את הכאב ואת המצוקה שלנו – וזאת כמובן אינה מטרת הפגישה או השיחה. זאת אומרת, שיחה טלפונית מאפשרת פתיחות שקשה מאוד להגיע אליה בפגישה פנים אל פנים.

זה הרבה יותר נוח ומשחרר.

זה הרבה יותר נוח ומשחרר.

זמינות
יתרון משמעותי נוסף הוא העובדה ששיחת ייעוץ טלפונית זמינה לכם בכל עת. מעבר לעובדה הלא מבוטלת שאפשר לדבר עם יועצים גם ביום וגם בלילה, הרי שבטלפון אפשר לדבר איתם כמעט בלי לקבוע מראש – או בקביעה ש"מעכשיו לעכשיו" – ואין צורך לחכות לפנות ביומן את השעה שתתאים לשני הצדדים כדי להיפגש. זמינות, אם כן, היא יתרון חשוב נוסף של שיחת ייעוץ טלפונית.

פתרון מיידי
ולבסוף, הבעיה המרכזית עם בעיות היא שהן צצות בלי הודעה מוקדמת, בלי לתאם בלו"ז ובלי לשאול אותנו אם זה מתאים לנו או למישהו אחר. הן מופיעות ומכרסמות בתוכנו בדיוק עכשיו עכשיו, ולפעמים אנחנו זקוקים לעצה ולתשובה מיידיות. במקרה הזה שיחת ייעוץ היא אפשרות מושלמת; היא מאפשרת לכם להרים טלפון ליועץ ולקבל פתרון מיידי, כאן ועכשיו – עזרה ראשונה שתשחרר אתכם, תשפוך לכם אור על הדברים ותאפשר לכם להמשיך בחיי היום יום שלכם, כאשר אתם כבר מצוידים בתחילתו של פתרון, של מענה או של תשובה לעניין המציק שאינו מרפה מכם.

לכן, אין צורך לחכות לקבוע פגישה או להעמיס על עצמכם במחשבה את העניין הטכני של הגעה אל היועץ ושל סנכרון לוח הזמנים. כל שעליכם לעשות בזמן מצוקה או עומס נפשי, הוא פשוט להרים את הטלפון ולהתקשר.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה