שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

למה חשוב לנסות שיחת ייעוץ טלפוני?

למה חשוב לנסות שיחת ייעוץ טלפוני עם מיסטיקן לפחות פעם בחיים?
אם הגעתם לקרוא את הכותרת הזאת, כנראה משהו בכם שואל את השאלה הזאת. זה טבעי – הסקרנות הקיימת בכם לגבי שיחת ייעוץ עם מיסטיקן ולגבי עולם הנסתר איננה רק שלכם כיום. יותר ויותר אנשים מגלים את האפשרות הזאת, ולא עוזבים אותה מאותו רגע והלאה. אז למה באמת חשוב לנסות שיחת ייעוץ טלפוני עם מיסטיקן לפחות פעם בחיים?

עולם הנסתר הוא רחב ומרתק – הכי הרבה הרווחתם חוויה
אז ככה. קודם כול, עולם הנסתר הוא עולם רחב ומרתק; הוא כולל כל כך הרבה תחומים וכל כך הרבה ידע ואפשרויות – ששווה להציץ אליו לפחות בתור חוויה. שיחת ייעוץ טלפוני תאפשר לכם לטעום מהעולם הזה ולהרגיש מה מתאים לכם ואיך. יש כאלה שמגלים שהם מאוד מאוד אוהבים את העולם הזה ואת כל סוגי הייעוץ, יש כאלה שמתחברים לסוג אחד של ייעוץ – תקשור, טארוט או נומרולוגיה – והולכים איתו לכל אורך הדרך כי הוא עובד בשבילם, ויש כאלה שמגלים שהם מאוד נהנו מהשיחה ונתרמו ממנה, אבל "זו לא כוס התה שלהם". אם לא תנסו, איך תדעו? במקרה הטוב ביותר – הרווחתם דרך חדשה להיות בקשר עם עצמכם, במקרה הפחות טוב – הרווחתם חוויה.

שיחת ייעוץ טלפוני

זו יכולה להיות חוויה שלא תישכח.

תופתעו לגלות מהי בעצם עצה ממיסטיקן…
יש אנשים שחוששים לנסות שיחת ייעוץ טלפונית, כי הם חושבים שעצה ממיסטיקן עלולה להיות רעה, לבשר בשורות איומות או להנחית עליהם דברים שהם לא מעוניינים לשמוע. אבל האמת היא שעצה ממיסטיקן היא בעצם פתרון של האדם עצמו! זהו פתרון מתוך המקומות בתוכנו שאין לנו גישה עצמאית אליהם – התת מודע וכמובן החלק הנשמתי שלנו, שאליו מתחבר המיסטיקן; כך, המיסטיקן בעצם עוזר לכם להגיע לפתרון שנמצא עמוק בתוך נפשך ונשמתך. זאת אומרת, שיחת ייעוץ דווקא יכולה להעצים אתכם ולהוביל אתכם אל העוצמה האישית שלכם, אל התבונה הפנימית שלכם ואל כנות ואמת מול עצמכם. לפעמים, כל מה שאנחנו צריכים הוא מישהו שמקצועי בתחום הזה כדי לחבר אותנו בצורה בהירה יותר לעצמנו. שיחה עם מיסטיקן בעצם מובילה אתכם לקשר טוב ועמוק יותר עם עצמכם.

שירות שמתאים לאורח החיים הנוכחי שלכם
דבר חשוב נוסף, יתרון ברור נוסף של שיחת ייעוץ טלפוני עם מיסטיקן, הוא העובדה שזהו שירות שמתאים בדיוק לאורח החיים הנוכחי שלכם. למה הכוונה? הרי לאף אחד מאיתנו אין באמת זמן פנוי כדי להקדיש לפגישה עם יועץ, כזו שדורשת מאיתנו תיאום של המון זמן מראש, יציאה מהבית, נסיעה למקום המפגש עם היועץ וחזרה הביתה אחרי הפגישה. שיחת ייעוץ מאפשרת לכם שירות שזמין תמיד – בכל שעה ביום ובלילה – כלומר, יש פה אפשרות למשהו קל, זמין, נוח ונגיש. מתאים לאורח החיים הצפוף והעסוק שלכם או לא? כך, אפשר בלחיצת כפתור ליצור קשר ולקבל עזרה, פתרון ומענה מיידי לכל בעיה או התלבטות שיש לכם.

אז קדימה… הרימו את הטלפון ונסו. פשוט – חייגו.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה