שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

כל המיתוסים על ייעוץ מיסטיקנים

כל המיתוסים על ייעוץ מיסטיקנים
נו… מיתוסים על ייעוץ מיסטיקנים לא חסרים, וכולנו מכירים אותם: "הם יגידו לי מתי אמות", "אני אקבל תחזית איומה", "זה ממכר" ועוד ועוד. אבל כל המיתוסים האלה בעצם מבוססים על פחדים, שרק מונעים מאיתנו להתקדם עם עצמנו בחיים, והם מצדיקים את זה כמובן בעזרת נימוקים מאוד טובים. אז הנה, באנו לשבור לכם כמה מיתוסים על ייעוץ מיסטיקנים. מוכנים?

הם יגידו לי מתי אמות
ממש לא. המיתוס הזה שייך לדימוי עתיק יומין שיש לנו לגבי מיסטיקנים, שבדרך כלל מקורו בסרטים שראינו ובארכיטיפים המוצגים בהם של מגדת העתידות היושבת ליד כדור הבדולח ומפזרת נבואות זעם ללקוחות המגיעים אליה אל החדר החשוך והמוזנח. אף מיסטיקן שמכבד את עצמו בימינו, מקצועי, ששמו חשוב לו, לא ילך איתכם לשם בכלל. אף אחד מהם לא מתעסק בכלל בנושאים כמו "מתי אמות", וסביר להניח שגם אם אתם תהיו אלה שתשאלו אותו מפורשות את השאלה הזאת – הוא יסרב להשיב לכם עליה ויבטל אותה מכול וכול. היועצים שלנו שומרים על המקצועיות שלהם ועוסקים בנושאים שנוגעים לכאן ולעכשיו ולעתיד הקרוב, ובעיקר – מתמקדים בדברים שהם יודעים בוודאות.

מיתוסים על מיסטיקנים

הסוף לבלבול. זה רק מיתוס.

אני אקבל תחזית איומה
מה פתאום! אין דבר כזה תחזית איומה. יש תחזית אמיתית – וכזאת אתם מבקשים. גם בנושא הזה, המיתוס הזה מקורו כנראה בפחד שלנו מפני חשיפת המקומות העמוקים והכואבים שלנו ומפני שמיעת האמת באותם מקומות. ושוב, גם בהקשר הזה, כל מיסטיקן מקצוען יודע כיצד להיות רגיש מספיק בעבודה שלו מול אנשים כדי להגיד גם דברים פחות נעימים באופן שמתאים למקום שבו אתם נמצאים באותו רגע. יותר מזה, התחזיות אינן חקוקות בסלע, אלא מדובר ב"הכול צפוי והרשות נתונה" – המיסטיקן מציע לכם דרכים ומשקף לכם את המצב בדרך אחרת, ועל פי רוב הוא יגיד לכם מה יקרה אם תמשיכו בדרך שבה אתם הולכים, מה יקרה אם תלכו בדרך אחרת, ומה יקרה אם תלכו בדרך שלישית וכן הלאה. כלומר, אין דבר כזה תחזית איומה – יש מפגש עם המציאות ועם האפשרות להיטיב אותה, וזה הדבר שאתם באמת מבקשים.

זה ממכר…
טוב, זה כבר תלוי במי שאתם. אם אתם הטיפוסים המתמכרים – אין שום בעיה שתתמכרו גם לשיחות ייעוץ. אם אתם אנשים מאוזנים, שבוטחים בעצמם ובבחירות שלהם באופן רגיל, וגם יודעים לקבל עזרה כשצריך וכשאתם תקועים ואינכם יכולים יותר להתקדם או לראות משהו חדש מהמקום שבו אתם נמצאים – ייעוץ מיסטיקנים נועד בשבילכם. אין בעיה שתתמכרו לזה, שתרימו טלפון על כל שאלה הכי קטנה, אבל שוב – גם כאן, יועץ אמיתי שואף לכך שהלקוחות שלו יהיו עצמאיים, בטוחים בעצמם וידעו ללכת בחייהם בעצמם. זאת אומרת, גם כאן, יועץ מקצוען שיראה שאתם מפתחים בו תלות – יחזיר אתכם לעצמכם מהר מאוד. השאיפה שלו היא לעזור לכם להתאזן ולגדול, להתחזק – ולא להפוך אתכם לתלויים בו.

מוכנים? הפגנו את החששות ואת המיתוסים? בואו להכיר את היועצים שלנו ולהעניק לעצמכם עצה טובה.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה