שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

כיצד לבחור יועץ לשיחה

כיצד לבחור יועץ לשיחה?
מתלבטים איך לבחור יועץ מיסטיקן מתוך המבחר הגדול שעומד לרשותכם אצלנו? אתם צודקים! יש לנו מגוון רחב של יועצים, ואחת השאלות הטבעיות ביותר והשכיחות ביותר שעולות היא זו: "כיצד לבחור למי מהם להתקשר ועם מי מהם להתייעץ?" אז הנה, ריכזנו עבורכם כמה טיפים שיקלו עליכם את הבחירה.

טיפ ראשון – גבר או אישה?
קודם כול הגדירו לעצמכם למי אתם מתחברים יותר – לגבר או לאישה. חשוב להדגיש שהבחירה צריכה להיעשות בהתאם להרגשה שלכם באותו זמן, לנושא שאתם עוסקים בו וליחס שלכם אליו. התבוננו היטב פנימה והרגישו עם מי מתאים לכם יותר לחלוק בזמן הנוכחי, עם גבר או עם אישה. לכל אחד מהם היתרונות שלו, ואנחנו ממליצים בחום ללכת עם הלב והבטן (גם) בעניין הזה, ולא עם הראש. זה הצעד הראשון, ובאמצעותו כבר עשיתם בחירה ראשונה; אם בחרתם בגבר – תוכלו כעת להתמקד רק במיסטיקנים הגברים המופיעים באתר, ואם בחרתם באישה – תוכלו להתמקד רק במיסטיקניות המופיעות באתר.

טיפ שני – על איזה תחום ייעוץ אתם הולכים?
אם אתם לא יודעים איזה תחום הוא המתאים לכם ביותר כרגע ואתם מבולבלים לנוכח שפע תחומי המיסטיקה והייעוץ, אנחנו ממליצים שתתחילו בתחום ייעוץ שאתם מכירים – כזה שכבר חוויתם או ששמעתם עליו דברים חיוביים מאנשים שאתם מכירים. באופן הזה תאפשרו לעצמכם להתחיל בשדה מוכר יחסית, בשפה מוכרת ובייעוץ הנערך בצורה המוכרת לכם. או במילים אחרות – תדעו יותר לקראת מה אתם הולכים. לאחר מכן תוכלו להיפתח לייעוץ מסוגים נוספים. כעת, לאחר שבחרתם גם את תחום הייעוץ, הרי שצמצמתם את בחירתכם עוד. הסתכלו כעת בין המיסטיקנים שבאתר מי מהם הוא גבר או אישה – לפי מה שבחרתם – ומי מתוכם עוסק בתחום שאתם מבקשים להיעזר בו כרגע.

כיצד לבחור יועץ לשיחה

מומלץ לקבל ייעוץ בתחום אתם מכירים.

טיפ שלישי – המלצות… למה כדאי לקרוא אותן?
עכשיו נותרתם בפני כמה אפשרויות בחירה, מצומצמות יחסית לאלו שהתחלתם בהן. בשלב הזה אנחנו ממליצים להיכנס לכרטיס של כל אחד מן המיסטיקנים העונים לשני הקריטריונים הראשונים שהגדרתם לעצמכם, ולקרוא את ההמלצות המופיעות בכרטיס שלו באתר. למה כדאי לעשות את זה אם כולם מומלצים ואצל כולם מופיעות המלצות, אתם שואלים? ובכן, משום שבאמצעות קריאת ההמלצות תוכלו להרגיש בתוככם למי אתם הכי מתחברים. ככה זה עובד. קראו את ההמלצות והרגישו עם מי מתחשק לכם ליצור קשר.

טיפ רביעי – ניסיונו של היועץ
הטיפ הרביעי והאחרון לעכשיו הוא לחפש את ניסיונו המוכח של היועץ. גם במקרה הזה, כל המידע נמצא באתר שלנו, ותוכלו להתרשם ממנו. מאחר שלכל אחד מאיתנו חשובים דברים אחרים בניסיון של איש מקצוע שאנחנו פונים אליו, כך תוכלו לראות אם אותו מיסטיקן מניח את דעתכם ואת לבכם בניסיונו המפורט באתר. לאחד מאיתנו חשוב הוותק בשנים, לשני חשוב עושר הלימודים והתעודות ולשלישי חשובה הרגישות שלו למטופלים. לכל אחד חשוב דבר אחר – חפשו את מה שחשוב לכם ומשקיט את לבכם.

כעת נותרתם עם המיסטיקן שלכם, כל שנותר לכם לעשות הוא להתרווח, לפנות לעצמכם זמן ומקום – ולהתקשר.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה