שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

כשאני רואה, אני רואה! קראו כיצד הזהרתי זוג מעוקץ

כשאני רואה, אני רואה!
אני רוצה לספר לכם סיפור על אירועים שבהם ראיתי בדיוק מה יקרה, ואכן ככה הדברים קרו. הקלפים אצלי אף פעם לא משקרים!

הגיע אלי זוג נשוי שגר בתל מונד והצטרף לקבוצת רכישה בהרצליה, הם רצו לקנות בית. הם הגיעו אלי בשביל משהו אחר שלא ניכנס אליו עכשיו, ועל הדרך גם סיפרו לי את זה. קבוצות הרכישה האלה הרבה פעמים עלולות להיות סיפור שלא ברור לאן יגיע, וכולנו שמענו סיפורים כאלה. הם הגיעו אלי, והבעל פתח ואמר שבעוד שלושה חודשים מתחילים לבנות בהרצליה. פתחתי בקלפים ואמרתי לו שזה יהיה מסע ארוך ומפרך… אמרתי לו, "כמו אישה שקשה לה להיכנס להיריון, ואחר כך לוקח זמן עד שהיא נקלטת… ואחר כך עד שהילד מתפתח… ואז הצירים… וכן הלאה." הוא הבין, אבל לא האמין. שאלתי אם יש לו כסף וסבלנות, והוא אמר שכן.

עם מי עשו את העסקה?
אחרי חודשיים הוא הגיע שוב ואמר לי, "הנה, הם אמרו שהם מתחילים לבנות בשבוע הבא!" אמרתי לו שאני לא רואה את זה ככה, שאולי נתנו לו תאריך, אבל זה לא יקרה ככה. אמרתי לו שהוא צריך להמתין בסבלנות.

אחרי שישה חודשים הוא הגיע!  ואמר שצדקתי. שכלום לא זז והכול תקוע והם לא יודעים מה לעשות. אמרתי לו, "אתה זוכר שאמרתי לך שצריך זמן וסבלנות? אז ככה זה יהיה. רק בעוד חמישה חודשים יתחילו לבנות…" הוא בכל זאת התעקש, למרות שעבר המון זמן, ואמר לי, "מה פתאום, הם יתחילו בקרוב! יש לנו תאריך!" אמרתי לו, "תראה, אני לא אלופה בבנייה ולא בחוקים, אבל זה מה שאני רואה."

אחרי חודשיים הוא חזר, ואמר, " הם אמרו שבעוד שלושה חודשים מתחילים לבנות! תגידי, עשו את העסקה איתך קודם, או שהם עשו אותה איתנו?…" הוא לא האמין לי, והקלפים הראו בדיוק בדיוק מה עומד לקרות.

זהירות, עוקץ!
במקביל, אשתו עוסקת בתכשיטים, והצעתי לה לעשות ליין יוקרתי וליין לכל כיס, בעלות אפסית. לעשות במרכז ואת השאר לפזר מסביב – תיארתי לה בדיוק איך לעשות. כך היא עשתה וכך היא הפכה להצלחה גדולה. אחר כך תיארתי לה מישהו שינסה לעשות לה "עקיצה", תיארתי לה אותו בדיוק – כולל האותיות שיהיו לו בשם – והוא באמת הגיע אליה וניסה לעקוץ אותה! יום אחד היא התקשרה ואמרה לי, "הגיע הבנאדם הזה והזה, עם האותיות ש' ו-מ' בשם, זוכרת? והוא נראה ככה וככה!… כמו שאמרת!" אמרתי לה לא להתקרב אליו, והיא באמת הקשיבה לי וניצלה.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה