שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

כיצד אבחר תחום לימודי המתאים עבורי?

לימודים בישראל – איך לבחור את התחום המתאים עבורי?
איך יודעים מה הוא תחום הלימודים המתאים? ובכן, זאת שאלה שרבים מאוד מתלבטים בה, ולעתים הדרך ארוכה מאוד עד שמוצאים את המענה. יותר מכך, הרבה פעמים – לאחר שבודקים ומתייעצים, נבחנים ומסננים – ולבסוף בוחרים, אנשים רבים מגלים כי בסופו של דבר הם לא בחרו את תחום הלימודים הנכון עבורם. אז איך נמנעים מזה מראש?

מתי קורה שאתם מתלבטים לגבי אפשרויות לימודים בישראל?
סביר להניח שכל אחד מכם היה בעברו בסיטואציה הזאת, ואם לא – סביר להניח שאתם נמצאים בה עכשיו, וטוב שאתם קוראים את המאמר הזה. אנשים מתלבטים לגבי אפשרויות לימודים בדרך כלל באחד משני צמתים מרכזיים – או לאחר שחרור מהצבא או בפרק הזמן הקרוב אחריו (אחרי הטיול וכדומה, בישראל), כלומר בעת לימודים לתואר ראשון או למסלול מקצועי או הכשרתי ראשון; האפשרות הנוספת היא לאורך הקריירה. לאורך הקריירה, בצמתים שבהם כבר לא מדובר בבחירת מסלול לפתוח איתו את הדרך המקצועית, הרי שמדובר בשדרוג מקצועי, בהתפתחות מקצועית או בכלל בהסבה מקצועית לתחום אחר לגמרי.

ויש המון אפשרויות!
נכון, יש המון אפשרויות. לא רק שהרבה אנשים, בטוח גם הרבה מכם, מוכשרים לא רק בתחום אחד אלא בכמה תחומים, אלא שכאשר עומדים לבחור מסלול לימודים – חשוב לבחור משהו שיענה על כל הציפיות והצרכים שלנו. כלומר, אתם מחפשים משהו שגם תיהנו מהלימודים שלו, גם תיהנו מהמקצוע, גם תרוויחו יפה, גם תוכלו להתקדם בו ולפתוח אפיקים חדשים בהמשך וגם וגם וגם… נכון, זאת החלטה חשובה ומורכבת, ולכן צריך להתייעץ במקום הנכון – עם היועץ הנכון.

לא יודע מה ללמוד!

לא יודע מה ללמוד

אז איך אדע מה מתאים עבורי?
כאן קיימות אפשרויות רבות. יש כיום אפשרויות רבות המסייעות בבחירת נתיב לימודים בישראל – החל מהכוונה תעסוקתית, דרך מבחנים מסוגים שונים ועוד. אנחנו ממליצים על ייעוץ מיסטי, ובמאמר הזה באופן מיוחד על תקשור.

יתרונו של התקשור בכל הקשור לבחירת תחום לימודים המתאים עבורכם הוא שבאמצעות התקשור אפשר לקבל גם תשובות מדויקות ברמות דיוק גבוהות מאוד. למה הכוונה? הכוונה היא שבאמצעות התשאול המתאים ובאמצעות שאלות ממוקדות בתהליך התקשור, המתקשר או המתקשרת יכולים להגיד לכם גם איזה מקצוע הוא המתאים לכם ביותר – הן מבחינת כישורים והן מבחינת יכולות והנאה, והם יכולים גם לתת לכם את כל הפרטים על הדברים הבאים: מסלול הלימודים המתאים לכם (תואר ראשון, הכשרה מקצועית, קורס וכן הלאה), מקום הלימודים המתאים ביותר בשבילכם, המשך הדרך שלכם ומתי בדיוק כדאי לכם להתחיל ללמוד.

לשם כך, חשוב לבחור מתקשר שמתמחה בייעוץ מהסוג הזה – ומותר לכם לשאול אותו על כך לפני שאתם מתחייבים לשיחת הייעוץ – משום שהוא הן בעל הידע המיסטי והן בעל הידע המקצועי המתאים כדי לכוון אתכם לתחום המתאים לכם ביותר.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט