שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

יש טעם לפנות למומחי מיסטיקה בגיל מבוגר?

למה כן כדאי לפנות למומחי מיסטיקה בגיל מבוגר?
יש איזו אמונה אצל רובנו – אולי לא מודעת ואולי כזו שנאמרת בקול – ש"בגיל מבוגר כבר אי אפשר לשנות שום דבר", או ש"אני כבר מבוגר מדי, החיים שלי כבר לא ישתנו"…

האומנם? האם חשבתם אי פעם על כך שלגילים מבוגרים יותר יש דווקא המון המון יתרונות, שמאפשרים לכם לעשות שינוי בצורה שאף אדם מאוד צעיר לא יוכל לעולם לעשות? האם חשבתם על כך שאותם יתרונות מאפשרים לכם לראות דברים בצורה שאדם צעיר לעולם לא יוכל לראות?

יתרונותיו של גיל מבוגר
אז מה כל כך טוב בגיל מבוגר, אתם שואלים?

המון.

ככל שאנחנו מתבגרים, חווינו יותר חוויות, הכרנו את עצמנו ביותר סיטואציות ואנחנו מכירים את עצמנו טוב יותר, אנחנו יודעים מה טוב לנו ומה לא, אנחנו מבינים את עצמנו טוב יותר ומקבלים את עצמנו טוב יותר. נוסף על כך, ככל שאנחנו מתבגרים וחיים זמן רב יותר בעולם הזה, יש לנו "ותק" – ותק בחיים. ותק של שנים, משמעותו שצברנו דרך, צברנו קילומטראז' של אירועים ושל התמודדויות, ויש לנו אפשרות לנצל את זה בצורה נפלאה לטובת עצמנו. בדיוק כדי ליצור בחיינו מה שאנחנו רוצים. כן, אם מה שאתם רוצים הוא לחזור אחורה – זה לא יקרה, אבל אם אתם מקבלים את המקום שלכם בחיים, את המעמד שלכם ואת כל מה שעברתם – תוכלו לעשות מזה "מטעמים" עבור עצמכם.

מיסטיקה בגיל מבוגר

למיסטיקה – אין גיל.

איך זה קשור לייעוץ מיסטי?
איך? את זה נגלה לכם עוד מעט, אבל קודם כול, נגלה לכם שהייעוץ המיסטי מבוסס על תפישה הוליסטית. למה הכוונה? הכוונה היא לכך שהתפישה המיסטית הבסיסית היא שהכול קשור בכול. המשמעות היא שאם קרה לכם משהו בגיל צעיר מאוד, הוא קשור למי שאתם היום. המשמעות היא שאם משהו קורה – הוא משתלב היטב עם יתר הדברים שקורים בחיים שלכם – גם כאשר נראה שלא. כאנשים מבוגרים, אתם ודאי יודעים שיש המון דברים שקרו לכם בחיים, שבזמן אמת נראו לכם כמו דבר איום ונורא או לפחות קשה מאוד להתמודדות ולעיכול – ובמבט לאחור, לפעמים אחרי שנים – הבנתם את הטעם שהיה בזה. אפילו שלא בחרתם באותו אירוע. הבנתם שאותו אירוע עיצב אתכם באופן ששום אירוע אחר לא היה יכול לעצב אתכם, ביגר אתכם, העניק לכם מתנות שלא הייתם מקבלים או מפתחים לולא אותו אירוע. יש לכם פרספקטיבה. נקודת מבט שיכולה להשקיף הרבה אחורה ולהסיק מסקנות.

אז למה כדאי לפנות למומחי מיסטיקה בגיל מבוגר?
אז איך עושים מטעמים מהקבלה שלכם את עצמכם, את המקום שלכם ואת השלב שלכם בחיים – באמצעות ייעוץ מיסטי?

פשוט באים להתייעץ עם מומחי מיסטיקה. היתרון הגדול של ייעוץ עם מומחה מיסטיקה בגיל מבוגר הוא כל מה שאמרנו קודם. הבגרות, הבשלות, הפרספקטיבה, הקצב האטי יותר, ההבנה שאי אפשר להבין הכול, הרכות והחמלה שרובנו מפתחים עם השנים – כל אלה מאפשרים לייעוץ המיסטי להיות אפקטיבי במיוחד. השינויים וההקלה יכולים להיות מהירים הרבה יותר ממה ששיערתם, דווקא בגלל העובדה שאתם מבוגרים. נסו עכשיו ותיווכחו.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט