שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

יפה ברגר מספרת: כך גם אני נעזרתי בתקשור שלי

איך ניצלתי מכתם אצל רשויות ארצות הברית
כאשר הייתי בחודש הרביעי להיריון עם הבן שלי, הבת הבכורה שלי הייתה בת ארבע, ואחותי שלחה לי כרטיס שאבוא אליה לארצות הברית. כיוון שהתכוונתי לנסוע עם הבת שלי, הלכתי לרכוש כרטיס נוסף. יש לי שני דרכונים – באחד מהם אני רשומה בשם המשפחה הקודם שלי ובאחד מהם הבת שלי לא רשומה. הלכתי עם שני הדרכונים לקנות את הכרטיס, כדי שלא יהיו בעיות, ושאלתי את סוכנת הנסיעות אם הכול בסדר, והיא אמרה לי שכן, הבטיחה לי.
ככה, היו לי כרטיסים ביד, וכאשר הגעתי הביתה פתחתי בקלפים, ואני רואה שאין שום טיסה. פותחת שוב ושוב, ואני רואה שאין טיסה. בעלי אמר לי, "עזבי שטויות". ואני אמרתי, "אוקיי, אני זורמת… מעניין מה יהיה."
הגענו לפנות בוקר לשדה התעופה. וכאשר הגענו לבידוק, לא הסכימו להעביר אותי בגלל שני הדרכונים ובגלל העובדה שלכאורה זה עלול להיראות חשוד… אמרו לי שם שגם אם ייתנו לי לעבור עכשיו, כשאגיע לארצות הברית לא יכניסו אותי, ואז גם אהיה רשומה אצלם שם שאסור להכניס אותי, וזה לכל החיים.
נסענו חזרה הביתה… רק אחרי שסידרנו את הדרכונים, טסנו לארצות הברית.
מסקנה – גם כשאני מתעקשת, הקלפים תמיד יודעים טוב יותר!

מי קבע את התאריך לניתוח??
עוד מקרה כזה היה לי כשהבן שלי היה צריך לעבור ניתוח באוזניים. היה כבר תאריך קבוע לניתוח, והוא מאוד סבל והיה חייב לעבור את הניתוח. בבוקר של הניתוח פתחתי קלף אחד, הוצאתי, ויצא לי קלף "השטן". ישר אמרתי לבעלי, "אתה תראה, לא יהיה ניתוח." הוא כרגיל אמר לי שהכול שטויות ושיהיה בסדר, ואני כרגיל אמרתי, "מעניין מה יהיה."
הגענו לבית החולים, ואיך שהגענו הסתבר שהרופא לא הגיע! היה שם סקנדל, הזמן עבר והרופא לא הגיע, והבן שלי היה בצום כבר המון שעות וסבל, ובסופו של דבר כולם שם רבו עם כולם, היו צעקות, ואחרי כל זה, אחרי כמה שעות, אמרתי שאנחנו לא מחכים יותר, והלכנו.
אז היה ניתוח או לא?

לא יהיה ניתוח…
ועוד מקרה כזה היה של שכנה שלי, שביקשה שאפתח לקראת ניתוח שבעלה היה אמור לעבור למחרת. ביקשה הדרכה, ורצתה לדעת שהכול יהיה בסדר. פתחתי בקלפים ולא ראיתי שום ניתוח שהיה קבוע לבעלה ליום שלמחרת. שאלתי אותה אם היא בטוחה, והיא אמרה לי, "ברור. קבוע למחר. כבר ממזמן." פתחתי שוב ואני לא רואה ניתוח. אמרתי לה, "תשמעי, אני לא יודעת מה קורה, אבל אני פשוט לא רואה שיהיה ניתוח. לא יודעת איך להסביר את זה."
למחרת הם הגיעו לבית החולים, וכבר בבדיקות לקראת הניתוח ראו שלחץ הדם שלו אינו מאפשר לו להיכנס לניתוח באותו יום, ובו במקום אמרו להם, "אנחנו מצטערים, חייבים לדחות את הניתוח, אי אפשר לבצע אותו ככה."
בדיוק כמו שאמרו הקלפים!


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה