שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

ייעוץ נומרולוגי בטלפון


דירוג

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

ייעוץ נומרולוגי בטלפון – שלושה יתרונות בולטים
לייעוץ הנומרולוגי יש יתרונות גדולים, את זה כולכם יודעים. אבל לא כולכם מודעים לעובדה שייעוץ נומרולוגי בטלפון יעיל באותה מידה, אם לא יותר, מייעוץ נומרולוגי פנים אל פנים. למה? המשיכו לקרוא.
הייעוץ הנומרולוגי מאפשר לכם לקבל מידע על תקופות שונות בחייכם, על האיכויות ועל המקומות המאתגרים בעבורכם, וכיום הוא כלי לייעוץ מיסטי הנמצא בשימוש על ידי יותר ויותר מטפלים – ככלי עזר או ככלי ראשי, ויותר ויותר מכם בוחרים בו כדרך הייעוץ המועדפת עליהם. ייעוץ נומרולוגי בטלפון מציע לכם את כל היתרונות של הייעוץ הנומרולוגי הרגיל – ועוד כמה בולטים.

יתרון ראשון: ייעוץ נומרולוגי בטלפון זמין בכל רגע
באופן הכי פשוט, ועם זאת לא כולכם חושבים על כך: ייעוץ נומרולוגי בטלפון נמצא שם תמיד, מהעבר השני של השפופרת, במרחק חיוג אחד בלבד. נוסף על הפשטות הזאת, שמשמעותה היא העובדה שאינכם צריכים לבזבז זמן וכסף על נסיעות ועל הגעה למקום שבו מקבל הנומרולוג המועדף עליכם, יש לה משמעות נוספת – הוא זמין בכל שעה משעות היום. אכן, ייעוץ נומרולוגי בטלפון נמצא זמין לרשותכם בכל אחת משעות היום והלילה. תמיד תמצאו נומרולוג זמין לשירותכם, וזה אומר שתוכלו להתייעץ עמו כאשר פתאום באמצע הלילה תתלבטו לגבי דבר מסוים הקשור ליום שלמחרת, או בזמן שאתם נוסעים באוטו בבוקר לפגישה החשובה ביותר של הקריירה שלכם, ונזכרתם שלא בדקתם פרט מסוים ומהותי הנוגע לעסקה האמורה.

יתרון שני: ייעוץ נומרולוגי בטלפון מאפשר לכם "לתפוס את הרגע"
זה נכון שאלה מכם שכבר מנוסים בסוג כזה של ייעוץ מיסטי אינם מתביישים, ועל פי רוב מרגישים מאוד חופשיים עם היועצים הקבועים שלהם. עם זאת, אלה מביניכם שטרם התנסו בייעוץ נומרולוגי, או בייעוץ מיסטי בכלל – סקרנים לגביו אך חוששים "להתחייב", יוכלו להרגיש נוח הרבה יותר לעשות זאת באמצעות ייעוץ טלפוני. באופן הזה, לא רק שאינכם צריכים להתחייב להגיע, אלא שאתם גם יכולים להרים את השפופרת ברגע שאתם מרגישים אמיצים מספיק לקבל ייעוץ, מבלי לחשוש שעד שיגיע מועד הפגישה כבר תרצו לבטל אותה… כולנו מכירים את זה, לא?

יתרון שלישי: ייעוץ נומרולוגי בטלפון מזרז ויתור על העמדת פנים
נוסף על כך, למי שאינו מנוסה, הדבר מאפשר להיות אמיתי לחלוטין ולא לחשוש ממבוכה או מחוסר נעימות; פעמים רבות במפגשים ראשונים עם אנשים חדשים אנחנו מנסים "להרשים" אותם, במודע או שלא במודע, ולכן אנחנו לא חושפים הכול עד הסוף ולא מגלים את נקודות החולשה שלנו. במקרה של ייעוץ, מובן מאליו שהתנהגות כזו פוגעת משמעותית באיכות הייעוץ… אם לא תהיו אמיתיים לגמרי, באופן מתבקש – לא תקבלו תשובות שבאמת עונות לכם על הבעיות האמיתיות שבהן אתם זקוקים לעזרה. כך, בייעוץ נומרולוגי בטלפון כל העניין הזה נחסך; השיחה הטלפונית מאפשרת לכם להיות אמיתיים וחשופים לגמרי באופן קל וטבעי הרבה יותר, פשוט לאור העובדה שאינכם רואים את היועץ. משהו בתיווך של הטלפון הוכח כמסייע לאנשים להיפתח וכמקל עליהם לחשוף את רגשותיהם ואת נבכי נפשם.
מכל האמור לעיל, ברור שאם עד כה התלבטתם אם להרים את הטלפון ולחייג לנומרולוג הפנוי כעת לייעוץ נומרולוגי טלפוני – אין לכם שום סיבה להתלבט יותר. פשוט התקשרו.


דירוג

תגובה אחת בדף “ייעוץ נומרולוגי בטלפון – שלושה יתרונות

  1. אני רק חדשה פה אני רוצה לדעת מי אהבת חיי ואת העתיד שלי!

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט