שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

ייעוץ מיסטי – חמשת הדברים החשובים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

ייעוץ מיסטי – חמשת הדברים החשובים שעליכם לדעת
רובכם ודאי מכירים את המונח "ייעוץ מיסטי"; ודאי שמעתם אותו מסתובב בכל מקום בשנים האחרונות, אך ודאי חלק מכם אינם יודעים למה הכוונה. ואולי אתם מתביישים לשאול? ואם חשבתם שאתם יודעים הכול על ייעוץ מיסטי… רגע לפני שאתם רצים לקבל ייעוץ מיסטי.

1. מהו ייעוץ מיסטי?
כיום מתייחס המינוח "ייעוץ מיסטי" לייעוץ משלל תחומי המיסטיקה, וגם לכאלה שבעבר לא נחשבו ל"מיסטיקה", אלא פשוט לשיטות אבחון אלטרנטיביות או לשיטות עממיות ומסורתיות. מיסטיקה היא מושג רחב, אך בהחלט כיום המונח הזה נמצא בשימוש בשפת היום-יום שלנו, ככינוי לשיטות כגון קריאה בקלפי טארוט, ייעוץ נומרולוגי, אסטרולוגיה, קריאה בקפה, תקשור ואף סוגים שונים של שיטות אבחון אנרגטיות ואחרות, כמו קריאת תווי פנים, כירולוגיה (קריאה בכף היד), הילינג ועוד.

2. אילו אפשרויות לייעוץ מיסטי קיימות?
מאחר שהייעוץ המיסטי הפך לפופולרי ביותר בשנים האחרונות כאמור, עומדות בפניכם כיום מגוון אפשרויות לקבלת ייעוץ שכזה. השתיים הבולטות שבהן הן ייעוץ פנים אל פנים – במפגש, כמו שתמיד עשו; וייעוץ מיסטי און ליין – אפשרות שבה יוצרים קשר טלפוני עם היועץ המבוקש ומקיימים בעצם פגישה טלפונית. אפשרות נוספות היא שיחת סקייפ – שהיא שילוב בין שתי הראשונות בעצם (שיחת וידאו), ואפשרות נוספת היא ייעוץ כתוב בלבד המתבצע באמצעות המייל.

3. איך בוחרים יועץ מיסטי?
יועץ מיסטי תבחרו באמצעות מחקרון קטן שתבצעו, ולא כדאי לפסוח על השלב הזה. ראשית, בדקו אם יש לו המלצות ומה כתוב בהן. מי קהל היעד המשתקף מתוך ההמלצות שלו? האם אתם "מזהים את עצמכם" שם? האם אתם מתחברים לדברים שכתובים בהן? שנית, חפשו את האתר האישי שלו, שיוכל לספק לכם תמונה מלאה ומקיפה יותר באשר לאישיותו ולאיכויותיו של אותו יועץ, ובדקו אם אתם מתרשמים לחיוב או לשלילה. שלישית, הביטו היטב בתמונות שלו והרגישו אם יש לכם חשק (כן, חשק) לדבר עם האדם הזה. אם לא – אנחנו לא ממליצים לכם ליצור עמו קשר, גם אם שמעתם המלצות מאוד טובות לגביו. האינטואיציה שלכם טובה, והיא יודעת מה נכון לה ומה לא, והדבר נכון בעיקר בזיהוי אנשים שנכונים לנו וכאלה שאינם נכונים לנו.

4. איך יודעים שהייעוץ המיסטי אכן התאים לכם?
כדי לקבוע אם הייעוץ היה מוצלח או לא, ראשית בדקו במיידי – במהלך השיחה – באיזו תחושה אתם מקיימים אותה. אם אתם פתוחים ונינוחים, רוב הסיכויים שהדברים הנאמרים "מתחברים" אליכם ונכונים לכם (גם אם מדובר בדברים שלא נעים לכם לשמוע). שנית, בדקו מיד לאחר השיחה אם הרגשתכם רגועה ומשוחררת או שהיא כבדה ומעיקה. מובן שאם הרגשתכם מעיקה – משהו לא זרם טוב בייעוץ. שוב, אנחנו מדגישים כי ההרגשה אמורה להיות ללא כל קשר לדברים שנאמרו; גם דברים שאינם נעימים, ברגע שהם נכונים ומדויקים לכם – יוצרים תחושה של הקלה ושל רווחה. לאחר מכן, בטווח הארוך יותר, קחו עמכם את הדברים שנאמרו לכם לתוך המציאות היומיומית שלכם ובדקו מה קורה ואיך הם מתממשים בתוכה. האם הם מתממשים? האם הם מלווים אתכם בהווייתכם? האם אתם מרגישים שלאט לאט אתם מבינים יותר ויותר את הדברים שנאמרו לכם והם אכן מתקשרים למציאותכם, או להפך? ואחרון – אם תרגישו שאתם רוצים לדבר שוב עם אותו יועץ, תדעו שהוא נכון לכם ושהדרך שבה הוא עובד נכונה לכם.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה