שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

ייעוץ דרך מודעות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

אם נגמרו לכם התשובות ואתם זקוקים לדרך חדשה – ייעוץ דרך מודעות
כל אחד מאיתנו מגיע בחייו לנקודה שבה הוא מרגיש שהוא זקוק לכלים חדשים, שנגמרו לו התשובות ויש לו הרבה שאלות. בין אם אנחנו מצויים בצומת קריטי בחיינו ובין אם אנחנו מרגישים שאנחנו פשוט חיים "על יד עצמנו", ייעוץ דרך מודעות יכול לסייע לנו רבות.

החיים הם מסע, ולא תמיד הוא פשוט. כל אדם שעשה צעד או שניים בחייו, יודע כי לעתים החיים דורשים מאיתנו להתמודד עם דברים שנדמה כי הם מעל לכוחותינו או לפחות נדמה שאין לנו מושג כיצד להתמודד עמם. לעתים איננו מעוניינים להתמודד עמם. עם זאת, כולנו גם יודעים שפעמים רבות, בדיוק סיטואציות כאלה מאפשרות לנו להתפתח משמעותית. לאחר שאנחנו מתמודדים עמן אנחנו מגלים בתוכנו כוחות ותכונות שלפעמים לא היינו מודעים אליהן קודם לכן, ובעצם – מגלים את עצמנו מחדש.

מודעות עצמית
מודעות עצמית היא כינוי למצב שבו אדם מסוגל להתבונן בעצמו כמו מבחוץ, לבחון את דרכיו ואת בחירותיו ולשאול את עצמו שאלות. אצל חלקנו מדובר בדבר המתרחש רק כשאנחנו עומדים בפני נקודות משמעותיות בחיינו או כאשר מתהפך עלינו עולמנו לפתע, ואצל חלקנו הדבר הפך זה מכבר לדרך חיים. באמצעות מודעות עצמית אנחנו יכולים להתפתח כל העת, להיות בתהליך של גדילה ושל השתנות מתמדת ולחוות חיים אותנטיים יותר, מספקים יותר.

ייעוץ דרך מודעות
ייעוץ דרך מודעות עצמית
לעתים בדרך הזו אנחנו זקוקים לעזרה, לסיוע שיאפשר לנו לאתר את התשובות הנכונות לגבי עצמנו. לא תמיד קל לאדם "לצאת מעצמו" ולהתבונן על עצמו מבחוץ, וייעוץ יכול לסייע מאוד בסיטואציות כאלה.

ייעוץ דרך מודעות עצמית יאפשר לאדם למצוא בעצמו את התשובות הנכונות לו, וזאת מתוך שיפור ההיכרות שלו עם עצמו, העמדתו מול "מראות" שונות והסקת מסקנות הלאה – לצורך שיפור והשגת המטרות שאותן מבקש האדם להשיג. בין אם מדובר בחוויית חיים טובה ונעימה יותר, מספקת יותר, ובין אם אתם מבקשים מטרה מסוימת כמו מימוש של זוגיות ומשפחה או תפקיד מקצועי אחר – תוכלו להגיע לכך באמצעות ייעוץ דרך מודעות.

שיטות לייעוץ דרך מודעות
כיום ניתן להיעזר במגוון רחב של מטפלים ושל יועצים כדי ליצור מודעות עצמית גבוהה יותר, והדבר תלוי בעיקר בגישה של המטפל המסוים. אפשר להיעזר בתִקשור, באסטרולוגיה, בנומרולוגיה, בקלפי טארוט, באימון אישי ובשיטות רבות אחרות. כדאי לבחור בשיטה שאתם מאמינים בה ומרגישים נוח איתה, "מתחברים" אליה, אך מי שמבקש צמיחה אמיתית – חשוב שיבחר במטפל שיוביל אותו אל המודעות שלו. כלומר, במקום לחפש תשובות של "כן" או "לא" או "מישהו שיגיד לי מה נכון לי ומה לא נכון לי", כדאי לבחור ביועץ או במטפל שידעו להשתמש בכלי הטיפול שלהם כדי לעזור לי להכיר את עצמי טוב יותר.

כאשר אנחנו מתוודעים לעצמנו, לתכונות ולכוחות שלא ידענו שקיימים בנו, מבינים מה באמת מפעיל אותנו ומה הפחדים הלא מודעים שלנו – אנחנו יכולים לבחור בדרך מודעת יותר, לבחור להתעלות מעל האוטומטים המיידיים שלנו ולהיות אדונים לדרכנו. ליצור לעצמנו את המציאות שאנחנו באמת מבקשים לעצמנו.


דירוג

תגובה אחת בדף “ייעוץ דרך מודעות

  1. לירון טמיר הגיב:

    ממש מסכים עם מה שכתוב פה. מודעות היא המצרך מספר 1 של האנושות בימינו… בין אם תעשו את הדרך הזאת בכוחות עצמכם ובין אם תיעזרו במישהו בשביל זה, אם אתם רוצים להיות חלק מהרכבת הדוהרת אל עתידה של האנושות, כדאי שתתחילו להיות מודעים לעצמכם, להכיר את עצמכם ולהפסיק לחיות בתוך שקר, כמו הרבה אנשים מסביב…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט