שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

טלפתיה – היכולת לקרוא מחשבות נמצאת אצלכם

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

טלפתיה – היכולת לקרוא מחשבות נמצאת אצלכם
האם היא רק יחידי סגולה זכו בה? האם כולנו יכולים לפתח את היכולת הטלפתית שלנו? האם היא באמת קיימת ומה אומרים במדע על הטלפתיה? כל זאת ועוד, במאמר שלפניכם.
המילה טלפתיה מקורה בשפה היוונית, ופירושה – רגש רחוק. משמעותה היא היכולת לקלוט מחשבות בעיקר, אך גם רגשות או דימויים, הקשורים לאדם אחר, לחפץ או לבעל חיים, באמצעות תפיסה על חושית. טלפתיה מתייחסת ליכולת "לקרוא" מחשבות של אדם אחר וכן להעביר מסרים בין אדם לאדם באמצעות המחשבה בלבד.

האם טלפתיה אכן קיימת?
במדע התייחסו עד לא מזמן לטלפתיה כאל דבר שאינו אפשרי, משום שבתפיסה המדעית משייכים את המחשבה לפעילות המתרחשת בתוך המוח עצמו בלבד; כלומר, המוח מייצר את המחשבות באמצעות פעילות חשמלית המתרחשת בתוכו, ועל כן אין אפשרות לתקשר עם הפעילות החשמלית המתרחשת אצל אדם אחר או בשדה אחר. עם זאת, על פי תפיסות פראפסיכולוגיות ועל פי גישות רוחניות, המציאות הסובבת אותנו מרושתת גלים אנרגטיים ומידע ה"מסתובב חופשי" ובעצם נקלט על ידינו כל העת. באופן זה, גם המחשבות נמצאות ב"שדה המחשבות", וממנו הן נקלטות לתוך התודעה שלנו – התת-מודע, העל-מודע והמודע. בהתאם לתפיסה זו, הפעילות החשמלית המתרחשת במוח, היא למעשה תרגום של המחשבות הנקלטות בתוכו לשפת הגוף.
כלומר, על פי הסבר זה, טלפתיה מתרחשת כאשר אדם מסוגל לפתוח את הכרתו המודעת להתחבר אל השדה האנרגטי השייך לאדם אחר, לחפץ או לאירוע כלשהו – ולקלוט באופן מודע מידע הקשור לאותו עניין.

טלפתיה
מי יכול לבצע טלפתיה?
על אף האמור לעיל לגבי המדע, מחקרים אחרונים בתחום גילו שקיים איבר מסוים באונה השמאלית של המוח בגוף האדם, והוא מעין משדר טלפתי, כלומר מתקשר גם כלפי חוץ ומסוגל לקלוט תשדורות החיצוניות למוח עצמו. כלומר, בעצם כל אדם יכול לבצע טלפתיה, והדבר תלוי בפיתוח היכולת והמיומנות ובתרגול. יש אנשים שנולדים עם יכולת טלפתית מוגברת, ככישרון, אך כל אדם יכול לתרגל זאת, ללמוד לזהות את המסרים ואת האופן שבו הוא מקבל אותם, וכך לדעת מתי הוא קולט מסרים טלפתיים וכיצד לפרשם.

פיתוח הטלפתיה
מומחים בתחום יודעים להציע מגוון של תרגילים לפיתוח הטלפתיה – באופן עצמאי או בזוגות, אך יש כמה טיפים בסיסיים עקרוניים, עוד בטרם תפצחו בתרגול עצמו:
טיפ ראשון הוא להתחיל לשים לב למסרים חושיים שסביבנו. המסרים החושיים הם חלק מן העולם שלנו, אך רובנו איננו שמים לב אליהם במהלך היום-יום שלנו, בתוך ההתנהלות השוטפת. כך לדוגמה מציעים לשים לב לריחות, לצלילים דקים, לגוונים ולצבעים, לפרטים בתמונות או בסיטואציות. כלומר – להתחיל לפתח את הרגישות למסרים הרבים מאוד הסובבים אותנו כל העת. טיפ שני הוא להתחיל לתת מקום לרגשות שלנו ולניואנסים שלהם, המתקבלים בסיטואציות שונות. המטרה היא, כמו בטיפ הראשון, להתחיל להגביר את הרגישות שלנו לגוני הרגש הקיימים אצלנו, ולהקשרים שבהם הם מופיעים. טיפ שלישי הוא להתחיל להקשיב למסרים הפנימיים המופיעים בתוכנו במצבים שונים. טבעם של אלה הוא שהם אינם רציונליים, אלא מופיעים כמחשבה שאינה קשורה למצב עצמו, כדיבור פנימי או כידיעה פנימית.


דירוג

2 thoughts on “טלפתיה – היכולת לקרוא מחשבות נמצאת אצלכם

  1. עידן הגיב:

    האמת, מגניב לחשוב שיש לזה התחלה של הוכחה מדעית גם עכשיו… מישהו יודע איפה לומדים טכניקות לפיתוח היכולת הטלפתית?

    1. עידן הגיב:

      אני מסכים עם כל מילה שלך, ודרך אגב גם לי קוראים עידן

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה