שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

טיפול הילינג אנרגטי – מומחים מסבירים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

טיפול הילינג אנרגטי – מומחים מסבירים את הדברים החשובים
אם גם אתם מחפשים דרכי ריפוי ותמיכה פיזיות ונפשיות שאינן בהכרח קונבנציונליות, חשוב שתכיר את הטיפול בהילינג אנרגטי. מדובר באחת השיטות המובילות בשנים האחרונות, ולא רבים יודעים שהיא מבוססת על תאוריה רוחנית מעמיקה, ושככל שעובר הזמן, תוצאותיה מתבררות כמועילות מאוד.

מהו ההילינג האנרגטי? כיצד מתבצע טיפול בשיטה ובאילו מצבים הוא יכול לסייע לכם? המומחים שדיברנו עמם מסבירים הכול במאמר הזה.

מהו הילינג אנרגטי?
הילינג אנרגטי הוא טיפול המבוסס על התאוריה שלפיה כל אדם, ובעצם כל דבר בעולם, עשוי גופים אנרגטיים ברבדים שונים ומסוגים שונים, הנמצאים סביבו. על פי תאוריה זו, אנרגיה יכולה לעבור בין דבר לדבר באמצעות התכוונות מסוימת, שכן כולנו עשויים גופים אנרגטיים בדחיסויות שונות, מה שבעצם הופך אותנו לכאלה שיכולים להיות מושפעים מאנרגיה אחרת.

בשיטת הטיפול של ההילינג האנרגטי, המטפל עושה שימוש בכוח הכוונה שלו ובטכניקות מסוימות, על מנת לפתוח את עצמו לקבל אנרגיה טהורה מהיקום, אנרגיית ריפוי והתחדשות, ולהעבירה למטופל שבא להסתייע בו. כלומר, המטפל אינו "נותן מהאנרגיה שלו", אלא משמש "צינור" לאנרגיה של היקום, ומנווט אותה אל המקומות הזקוקים לכך בגופים האנרגטיים של המטופל.

כיצד מתבצע טיפול בהילינג אנרגטי?
הטיפול בהילינג אנרגטי יכול להתבצע באמצעות הנחת כפות ידיו של המטפל על גופו של המטופל, אך הוא יכול להתבצע גם באמצעות התכוונות מחשבתית. המטפל יודע כיצד לאתר את המקומות החלשים יותר בגופים האנרגטיים של המטופל על כל רובדיהם – הפיזי, הרגשי, המנטלי והרוחני – ולכוון את אנרגיית הריפוי אל אותם מקומות. חשוב להדגיש כי על פי שיטה זו, אם יש מחלה ברובד הפיזי, בהכרח יש חסימות במקומות המקבילים בגופים האחרים של האדם. כלומר, כאשר דבר מה מגיע לביטוי פיזי, הוא נוצר הרבה קודם לכן בגופים האנרגטיים ה"רוחיים" יותר.

במהלך הטיפול, יש מטפלים שיעזרו בטכניקות נוספות או במידע מתוך הרפואה הסינית, ערוצי האנרגיה שבגוף (המרידיאנים) למשל, כדי לאבחן ולטפל טוב יותר. כל מטפל על פי משנתו, אך הרעיון המרכזי הוא טיהור, ניקוי אנרגטי ופתיחת החסימות – כלומר פתיחת ערוצי האנרגיה שאינם זורמים באופן חופשי, ומתן אפשרות לזרימה מחודשת של אנרגיה באותם מקומות. מתוך הזרימה המחודשת, כך על פי ההילינג, יבוא ריפוי טבעי מאוזן וחדש לגוף, שיחזיר לעצמו את בריאותו.

במה יכול לסייע ההילינג האנרגטי?
ראשית, ההילינג האנרגטי מצוין כרפואה מונעת וכתמיכה בתהליכים נפשיים, רגשיים ופיזיים מכל הסוגים. כך למשל תוכלו להסתייע בו בעת החלמה ממחלה קשה או מניתוח, בהתמודדות עם מצבים נפשיים לא פשוטים – כגון דיכאון, חרדה, תשישות וכדומה, תוכלו להיעזר בו לטיפול באלרגיות, במיגרנות ובמצבים כרוניים מסוגים שונים. המומחים שדיברנו עמם מדגישים כי על פי רוב, ההילינג האנרגטי לבדו אינו יכול לסייע במקרה של מחלה קשה שכבר מתבטאת ברובד הפיזי, אך לפני שהיא מגיעה לשם, או בשילוב עם טיפול קונבנציונלי בהתמודדות עמה, הוא בהחלט מועיל מאוד.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט