שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

טארוט – פתיחה נכונה

טארוט – איך לפתוח פתיחה "נכונה"?
אלו מכם שהתנסו בפתיחה עצמאית בקלפי טארוט יודעים שלא תמיד קל לקבל באמצעותה תשובות. עם זאת, הטארוט נחשבים לכלי מדויק מאוד וקל לשימוש. אז איך זה יכול להיות? התשובה טמונה באפקטיביות של הפתיחה.
הטארוט נחשבים לכלי "ידידותי למשתמש", לבעלי יכולות חיזוי והכוונה גבוהות ולכלי מיסטי פופולרי ביותר כיום. עם זאת, לעתים אנחנו מרגישים שהפתיחה "אינה מצליחה", שהתשובות המתקבלות אינן נוגעות בנו או אינן מובנות לנו, שאיננו יודעים כיצד לפרש את הקלפים או שהפרשנות שנתנו או קיבלנו – אינה מתממשת במציאות לאחר מכן. ובכן, יש כמה דברים שיכולים "לקלקל" את האפקטיביות של הפתיחה בטארוט, הנה הם במאמר שלפניכם.

מתי נכון לפתוח בקלפי טארוט?
אחד הדברים שבקלות רבה יכולים לפגוע באפקטיביות של הפתיחה בקלפים הוא ההתכווננות שלכם. כולכם יודעים שלפני כל פתיחה צריך לערבב היטב את הקלפים. הערבוב הזה הוא בעל משמעות חשובה לפתיחה כולה. בעת הערבוב יש להתכוונן לנושא הפתיחה, להתרכז ולהתחבר לקלפים ולמאורע הפתיחה בהם. כאשר אתם מערבבים את הקלפים באופן שאינו עונה לכל אלה – יש סיכון שהפתיחה שלכם תיפגע. מה זה אומר? זה אומר שאם אתם לא ממש מחוברים לפתיחה באותו רגע, אם אתם "רוצים תשובה מהירה", אם אתם לא ממש ממוקדים או שהמחשבות והרגשות שלכם נמצאים במקום אחר, אם אתם עושים את זה תוך כדי דברים אחרים או שאתם לא ממש מרגישים חשק אמיתי לפתוח ולקבל את סיועם של הקלפים – אל תפתחו. נורא פשוט. כאשר פותחים בקלפים אבל לא באמת נמצאים שם בנוכחות מלאה, הדבר בהחלט יכול להוביל לפתיחה לא מדויקת שאינה נכונה לכם.

איך לנסח את השאלה לטארוט?
הדבר השני שיכול להרים או להפיל פתיחה בטארוט הוא הדרך שבה אתם מנסחים את השאלה. מומחי טארוט מסבירים כי חשוב לנסח שאלה באופן שתכוון למקום חיובי עבורכם כשואלים. מאחר קלפי הטארוט מבוססים על תשובות של כן ולא, אך לעתים אלה אינן התשובות שאתם זקוקים להן. למשל, במקרה שאתם מבקשים להבין לעומק את הדבר שמניע אתכם או שמונע מכם לעשות משהו, תצטרכו לנסח את השאלה באופן שהקלפים ישיבו אם הדבר נכון לכם או לא, וחשוב מכך – באופן שמתייחס לנושא שבאמת מטריד אתכם ולאו דווקא לתוצאה הסופית. כלומר, אם אתם כלל אינכם יודעים אם משהו נכון לכם או לא – שאלו כך, ואל תשאלו אם הבחירה עצמה תצליח או לא תצליח, שכן זה לא רלוונטי אם אתם כלל לא יודעים מה אתם רוצים באותו זמן.

למה צריך לשים לב כאשר מפרשים את הטארוט?
וזה מוביל אותנו לדבר השלישי שיכול להרים או להפיל פתיחה בטארוט – הפרשנות של הקלפים שהתקבלו. הפרשנות היא האמנות המורכבת ביותר בכל הקשור לטארוט. הדבר הבסיסי ביותר שיש לבדוק כאשר אתם מפרשים את הקלפים שקיבלתם הוא אם אתם בכלל נמצאים במקום אובייקטיבי… אם אינכם אובייקטיביים כלפי הפתיחה – אם אתם פותחים בעבור עצמכם ואתם מעורבים מדי בנושא השאלה וכנ"ל לגבי מקרה שבו אתם פותחים בעבור אחרים ואתם מעורבים מדי רגשית – דעו שקרוב לוודאי שלא תפרשו את הקלפים לפי המסר שהם באמת נושאים עבורכם באותו זמן. ראו הוזהרתם…


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט