שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

חרדות ודיכאון – איך יוצאים מזה?

חרדות ודיכאון – איך יוצאים מזה?
פחדים וחרדות הם תסמינים שאין להקל בהם ראש. העניין הוא שלא תמיד אתם יודעים להבחין ביניהם ולפעמים אתם חושבים שיש לכם משהו הרבה יותר חמור ממה שבאמת יש לכם. לפעמים להיפך. אז מה מאפיין כל אחד מהם ואיך מתייחסים אליהם בתחום המיסטיקה ובתחום התקשור?

מה ההבדל בין פחד לחרדה?
קודם כול, מבחינת מונחים והבדלים – בדרך כלל כאשר אדם פוחד, הוא יודע ממה הוא פוחד. הפחד ממוקד סביב דבר מסוים ובדרך כלל הוא נקודתי וגם קשור למציאות העכשווית. חרדה היא פחד מתמשך ממשהו מסוים, שלא בהכרח נמצא בסביבה המיידית ומאיים עלינו, אלא מעסיק אותנו במחשבות גם כאשר אינו נמצא וגם כאשר נדמה לנו שאולי הוא עלול להימצא. נוסף על כך, חרדה היא פחד בעוצמה מאוד מאוד גבוהה.

ודיכאון?
דיכאון הוא מצב שבו האדם נמצא במקום "ירוד" לאורך זמן. לדיכאון יש מגוון סימפטומים וגם כמה וכמה רמות, ולא כל דיכאון מוגדר כדיכאון קליני. עם זאת, נציין כי לדיכאון יש תסמינים כמו חוסר רצון לצאת מהבית, חוסר רצון להיות מעורב, חוסר שמחה, חוסר חיוניות, שינה מרובה, חוסר תיאבון קיצוני או עודף תיאבון קיצוני, ובמקרים הקיצוניים – חוסר רצון ברור לחיות.

חרדות ודיכאון

כיצד נתגבר על זה?

תקשור כאמצעי לפתרון בעיות של חרדות ודיכאון
ברפואה הקונבנציונלית מתייחסים לפחדים, לחרדות ולדיכאון בצורה מאוד ברורה ומחמירה, ובמקרים שבהם הדברים מתמשכים, בדרך כלל מציעים טיפול תרופתי – בכדורים פסיכיאטריים, מלווה בתרפיה נפשית. גם בתחום המיסטיקה מתייחסים לבעיות האלה כאל בעיות חמורות וממשיות, ועל פי רוב – אם אתם כבר מאובחנים ומטופלים, יועץ המיסטיקה לא ייעץ לכם להפסיק את הטיפול התרופתי. עם זאת, הוא יוכל לעזור לכם באופן שברפואה הקונבנציונלית לא יכולים; מתקשרים יוכלו לעזור לכם בכך שהם מתייחסים לעניין החרדות והדיכאון באופן הוליסטי, והם יוצאים מנקודת הנחה שיש שורש נשמתי לעניין הזה. את השורש הנפשי והנשמתי הזה הם יוכלו לברר לכם באמצעות תקשור, ולקבל תשובות מדויקות וממוקדות.

לפעמים מתגלה כי הדיכאון קשור לגלגולים קודמים, והדבר נכון הרבה פעמים גם במקרים של חרדות. לפעמים מתגלה כי נקודת המפתח היא קשר מסוים שאתם נמצאים בתוכו ומשפיע לרעה על האנרגיות שלכם ועל חייכם, ולפעמים מתגלה שזה עניין בריאותי או קשר לא בריא – "ערבוב" – עם אחד האנשים הקרובים אליכם. נוסף על כך, יכול להיות שיתגלה שכל מה שעליכם לעשות הוא לעבור לגור בדירה אחרת, כי מקום המגורים שלכם אינו טוב לכם. כך או כך, בתקשור אפשר לקבל תשובות ממוקדות ולכוון את התהליך באופן שיסייע לכם להתמודד בדרך הקצרה והאפקטיבית ביותר עם החרדה או הדיכאון, והרבה פעמים, כאמור, ישפוך לכם אור ממקומות שבכלל לא דמיינתם אותם.

המומחים שלנו מחכים לכם בצד השני של הקו כדי לסייע לכם עם הפחדים והחרדות שלכם, בואו לקבל תמיכה ותשובות בהירות וברורות.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט