שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

זמן מיסטיקה בשיחת טלפון

זמן מיסטיקה בשיחת טלפון – 4 טיפים באהבה ממרכז המיסטיקה
זמן מיסטיקה הוא הזמן הזה של האנושות. כולכם מכירים את המיסטיקה, כולכם התנסיתם בייעוץ מיסטי בצורה כזאת או אחרת, ורובכם אפילו מכירים את האפשרות לשיחת ייעוץ עם מיסטיקן. מי שלא מכיר, כדאי שיכיר – ויפה שעה אחת קודם. שיחת ייעוץ טלפונית טובה לפחות כמו פגישה אישית, והאמת היא שיש לה אפילו יתרונות לעומת פגישה פנים אל פנים עם מיסטיקן. מה היתרונות שלה? קבלו 4 טיפים באהבה ממרכז המיסטיקה.

טיפ ראשון: שיחת טלפון חוסכת לכם נסיעה למיסטיקן
שיחת ייעוץ טלפונית חוסכת לכם את הצורך לנסוע למיסטיקן, עד למקום שבו הוא מקבל. יותר מזה, היא מאפשרת לכם לחסוך את הזמן ואת התשלום על הנסיעה, שלא לדבר על זמן ההמתנה לפגישה פנים אל פנים שצריך לחכות כדי להצליח לקבוע בימינו עם מיסטיקנים מסוימים. אז קודם כול זה – אין צורך לתאם מראש או לכתת רגליים עד למקום שבו המיסטיקן מקבל.

טיפ שני: שיחת טלפון מאפשרת לכם לקיים שיחת ייעוץ בכל שעה
היתרון הבולט השני הוא ששיחת ייעוץ טלפונית מאפשרת לכם לקבל עצה בכל שעה ביום. ממש ככה. במקום לקבוע פגישה מראש, לחכות המון זמן ובסוף אולי כבר להגיע אם שאלה אחרת – כי מה שרציתם אולי כבר לא רלוונטי עד שהגיע זמן הפגישה – תוכלו להרים טלפון בכל שעה של היום ושל הלילה, ולקבל ייעוץ בשיחת טלפון און ליין. זמן מיסטיקה בשיחת טלפון מאפשר לכם להתייעץ ולקבל תשובות בכל רגע שאתם זקוקים להן.

זמן מיסטיקה בשיחת טלפון

לקבל ייעוץ לפתרון מהיר לבעיות.

טיפ שלישי: בשיחת ייעוץ טלפוני יש לכם אפשרות להישאר במרחב הפרטי שלכם
היתרון הגדול הנוסף שבולט בזמן המיסטיקה הנוכחי ובאפשרות לשיחת טלפון של ייעוץ מיסטי, הוא האפשרות שלכם להישאר במרחב הפרטי שלכם. אין שום צורך להתארגן ולהתלבש, לצאת מהבית ולהיכנס למרחב שאינכם מכירים – את שיחת הייעוץ תוכלו לעשות מכל מקום שנוח לכם, שאתם מרגישים בו רגועים, שאין לכם קושי להרגיש פרטיות ולהתמסר לפגישה עצמה. במרחב האישי שלכם תרגישו שאתם נמצאים בבית, תרתי משמע, ובכל זאת מדברים עם היועץ.

טיפ רביעי: בשיחת טלפון אתם יכולים להיות גלויים לגמרי
היתרון הרביעי, שגם מתקשר ליתרון השלישי, הוא העובדה שבשיחת טלפון הרבה אנשים מרגישים הרבה יותר פתוחים וגלויים מאשר בפגישה אישית. לפעמים כשאנחנו פוגשים אדם לא מוכר, אפילו אם באנו להתייעץ איתו ולקבל ממנו עזרה, אנחנו לא שמים לב ואנחנו לא גלויים עד הסוף; אנחנו רוצים לשמור על פאסון, אנחנו רוצים לייפות קצת את הסיפור שלנו, לצאת טוב בעיניי האדם האחר – ואנחנו מפספסים. באופן הזה אנחנו לא גלויים לגמרי, ולא באמת מקבלים את העזרה שאנחנו זקוקים לה! כאשר יש לנו את ההגנה של הטלפון, כשהאדם השני אינו רואה אותנו פנים אל פנים, דווקא אנחנו אז מרגישים פתוחים יותר, גלויים יותר, ומאפשרים לעצמנו להיות אנחנו באמת – עם כל הקשיים והכאבים שלנו, ולהעלות אותם באופן הכי פשוט וישיר שיש.

שיחת טלפון היא הייעוץ הטוב ביותר למאה ה-21 שבה אנחנו נמצאים, לזמן המיסטיקה הנוכחי. הרימו את הטלפון עכשיו והיווכחו בעצמכם.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט