שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

התפתחות רוחנית

התפתחות רוחנית
האם גם אתם רצים לסדנאות רוחניקיות, אוכלים אוכל בריא, הפכתם לטבעונים ואתם משתדלים להיות נחמדים לכל הקיים? האם גם אתם מאמינים בבריאה המיטיבה, מחפשים את הגורו הבא ועושים תרגילי נשימה בבוקר? בין אם הגעתם למירוץ הזה מתוך חיפוש אמיתי ובין אם נלכדתם בטרנדים חדשים, כדאי שתעצרו שנייה ותחשבו שוב – מה זו בעצם התפתחות רוחנית? האם אתם בכיוון שלה והאם זה הדבר שאתם מבקשים לכם?

התפתחות רוחנית וצמיחה רוחנית
קודם כול, קצת סדר במונחים. האם התפתחות רוחנית וצמיחה רוחנית זה אותו הדבר? האמת היא שכן. אנחנו נמצאים כיום בתקופת חיים אנושית שבה כולנו נמצאים בצורה כזו או אחרת סביב עניין הרוחניות או לפחות סביב המודעות לכך שזה קיים, איפשהו, סביבנו. רבים מכם ודאי התוודעו לכך דרך חברים, דרך תכניות הטלוויזיה או הרדיו או דרך סדנה שהשתתפו בה "במקרה" ומאז נשבו בקסמי הרוחניות העממית. אבל האם עצרתם ושאלתם את עצמכם פעם מהי בעצם התפתחות רוחנית? האם אתם מחוברים אליה באמת, או שהחלפתם אותה באוטומטים הקודמים שהיו לכם?

מעניין לציין כי רבים מאיתנו אמנם נשבו בקסמי הרוחניות – שכן היא מציעה לכאורה חיים נעימים יותר, מעניינים יותר ומודעים יותר, אבל רבים עוד יותר מבין אלה שנשבו – אינם מודעים לכך שהם החליפו אוטומט אחד באחר. למה הכוונה? הכוונה היא שלא כל מי שנראה רוחני, אכן רוחני

התפתחות רוחנית

ראשית, השוק מלא היום בשרלטנים, החל ממורים המציגים את עצמם כמורים מפותחים רוחנית ולמעשה אין להם דבר וחצי דבר שהם יכולים להעניק לכם שאינכם יודעים; שנית, המשיכה לרוחניות הפכה לטרנד, וככל טרנד – מי שמחפש אמת, צריך לבדוק אותו. האם הכוונה היא שכל מה שהוא "רוחני" איננו אמיתי? ממש לא. הכוונה היא שאנחנו ממליצים לכם לבדוק את עצמכם. לבדוק שאתם נמצאים בדרך שאתם מבקשים לעצמכם, ולא ברחתם מתוך האוטומטים הקודמים אל אוטומטים חדשים. שלא הפכתם לאנשים שבמקום להתעצבן או להיפגע מכל דבר – נניח שאלו היו ההתניות הקודמות שלכם – לאנשים שמחבקים כל דבר ומחייכים לכל דבר, בין אם הוא מתאים לכם ובין אם לא.

התפתחות רוחנית – איך תדעו שאתם בכיוון הנכון?
לדעתנו, בין אם אתם נמצאים בחיבור לרוחניות ובין אם לא, כדאי שתעצרו לרגע ותשאלו את עצמכם אם אתם בכיוון הנכון מבחינתכם. איך תדעו מה הוא ה"כיוון הנכון"? אם אתם מרגישים שאתם נאמנים לעצמכם, מחוברים לעצמכם ובעיקר – נמצאים כל הזמן בהתפתחות אמיתית, כזו שעוזרת לכם להיות מחוברים יותר לעצמכם, כנים יותר עם עצמכם ולבטא את עצמכם כמו שהייתם רוצים בעולם ובתוך היום יום שלכם – אתם כנראה בכיוון הנכון, ואין זה משנה מה אתם עושים בפועל.

אם אתם מוצאים את עצמכם שוב שבויים בתבניות, הפעם אמנם מסוג אחר, אבל עדיין תבניות של תגובות "ראויות" ו"לא ראויות", כנראה אתם לא באמת בתהליך של התפתחות רוחנית. תהליך כזה יחבר אתכם לעצמכם יותר ויותר, ויהפוך אתכם לאנושיים יותר ויותר, כאלו שמסוגלים לנהל את חייהם, גם לטעות וגם להיות לא תמיד נחמדים, ובעיקר – להרגיש את מה שהם מרגישים, להיות כנים עם עצמם, ולהבין שלהיות אנושי כולל את הכול – אבל מתוך בחירה ומודעות.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט