שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

התמודדות עם חרדות והפגת מתחים

התמודדות עם חרדות והפגת מתחים
חשבתם שאתם היחידים שמתמודדים עם זה ואתם מתביישים לפנות לעזרה? תחשבו שוב. מסתבר שאתם "בחברה טובה"… חרדות ומתחים הם אחד הדברים שלא מרבים לדבר עליהם, אבל הרבה מאוד אנשים סובלים מהם כיום ומחפשים דרכים להתמודד עמם.

חרדות ומתחים
חרדות הן מצב שבו פחד גדול ואובססיבי תוקף אתכם, והוא בדרך כלל קשור לדבר מסוים, לתחום מסוים בחייכם או לסיטואציות מסוימות שאתם נאלצים להתמודד עמן שוב ושוב כחלק שגרתי מהחיים. למשל, יש אנשים שסובלים מחרדת בחינות, יש אנשים שסובלים מחרדת נהיגה, יש כאלה שסובלים מחרדת קהל ועוד. כל אלה הם מצבים שבהם פחד גדול אופף אתכם ואינו מאפשר לכם לראות את המציאות בפרופורציה האמיתית שלה, משבית אתכם ומונע מכם לעשות דברים מסוימים שוב ושוב. מתחים הם מצב שבו אנחנו לא שקטים לגבי דברים מסוימים. מתחים יכולים להיווצר כתוצאה מדאגות תמידיות, דאגות של פרנסה, לילדים, דאגות מקצועיות, זוגיות או סתם דאגות שקשורות לחיים. מתחים נוצרים כתוצאה מהפער בין מה שקורה עכשיו ומה שעתיד לקרות – וחוסר הידיעה שלנו "כיצד הדברים יסתדרו".

מי סובל מחרדות ומתחים?
אז זהו, שהרבה מאוד אנשים סובלים כיום מחרדות וממתחים. העולם שלנו הפך יותר ויותר מהיר, אינטנסיבי ודורשני, בכל תחומי החיים, ולא נעים לומר – החל מגילים מאוד צעירים. כיום יש ילדים בבית הספר היסודי שכבר סובלים מחרדות וממתחים, ולעתים קרובות הדבר נובע מהציפיות שהם חשים שיש לסביבה מהם, או מעומסים שהם נאלצים להתמודד עמם וגדולים מדי עבורם. באופן די מתבקש, כמעט כל מבוגר שחי כיום בעולם ומתמודד עם ענייני פרנסה ומשפחה, סובל מרמה כזו או אחרת של מתחים. כך או כך, כולנו נתונים תחת לחצים רבים, תחת דרישות משפחתיות, אישיות, מקצועיות וסביבתיות – שהרבה פעמים אנחנו מרגישים שאיננו יודעים כיצד לחבר ביניהן ולגשר עליהן ולמלא את כולן – והדבר גורם למצב שבו אנשים רבים חיים במתחים מתמידים. כמעט אף פעם לא תמצאו אותם באמת רגועים.

התמודדות עם חרדות

התמודדות עם חרדות והפגת מתחים בעזרת כלים הוליסטיים
אחד הדברים שהכלים ההוליסטיים מתאימים להם ביותר הוא התמודדות עם חרדות ועם הפגת מתחים. כלים מעולים לדוגמה, שמאוד מתאימים למצבים שהזכרנו, הם הילינג ורייקי. ההילינג והרייקי מאפשרים לכם לקבל טיפול של "פינוק אנרגטי" שאוטומטית עוזר להפגת מתחים וחרדות, ולאורך זמן גם מפחית אותם משמעותית. למה הכוונה? ההילינג והרייקי עובדים על המערכת האנרגטית שלכם, פותחים חסימות ו"מסדרים מחדש" את הזרימה האנרגטית שלכם. כאשר אנחנו נתונים זמן רב ומתמשך תחת השפעה של מתח ושל חרדה, מה שקורה בגופים שלנו – האנרגטיים, הרגשיים והפיזיים בסופו של דבר – הוא שנוצרות דחיסויות במקומות האלה, והן מובילות לחסימות.

באופן מעגלי – החסימות הללו אינן מאפשרות לאנרגיה לזרום, וכך קל יותר להישאר במצב שבו החרדה והמתח משחזרים את עצמם שוב ושוב. הילינג ורייקי יוכלו לסייע לכם בזה, ואם תקבלו טיפולים כאלה על בסיס קבוע, הדבר יחזק אתכם ויאפשר לזרימה שלכם להישאר פתוחה לאורך זמן, וכך יופחתו משמעותית החרדות והמתחים. נסו עכשיו את המומחים שלנו בתחום, ועזרו לעצמכם להיזכר איך זה מרגיש להיות רגועים.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה