שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

התייעצות עם אסטרולוג – ארבע אפשרויות

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

התייעצות עם אסטרולוג – ארבע אפשרויות שפתוחות בפניכם
האסטרולוגיה היא כלי רב עוצמה שהפך זמין יותר ויותר בשנים האחרונות. יש סביבכם אסטרולוגים מומחים מעולים, וכדאי מאוד להכיר את סוג הייעוץ הזה ואת הדרכים הקיימות בו. במאמר הזה סיכמנו עבורכם את האפשרויות העומדות בפניכם בתחום.
האסטרולוגיה היא תורה מבוססת שבאמצעותה אפשר לקבל תמונה פנורמית רחבה מאוד של חייכם, וזאת לאור העובדה שהיא מאפשרת לראות הן את מהותו של האדם – את ה"חומרים" שמהם הוא מורכב – והן את כל הזמנים בחייו ואת הזמנים הנכונים לו לעשיית דברים מסוימים, כלומר מהן התקופות השונות בחייו ואיזו תקופה חזקה ושולטת כעת.

מתי כדאי ליזום התייעצות עם אסטרולוג?
התייעצות עם אסטרולוג כדאי ליזום בכל עת אם אתם מרגישים רצון וצורך בכך, ואינכם צריכים לנמק זאת בפני אף אחד. פשוט הרימו את הטלפון וקבעו לעצמכם פגישה להתייעצות אסטרולוגית. עם זאת, ישנם זמנים בחיים שבהם כדאי במיוחד להתייעץ עם אסטרולוג, וזאת בעיקר בזמני מפתח, בעת צומת מרכזי בחייכם.
כך לדוגמה תרצו להתייעץ עם אסטרולוג בעת שאתם שוקלים אם להתחתן כעת או באביב הבא, בעת שאתם צריכים לקבוע מועד לניתוח חשוב, בעת שאתם עומדים לחתום על עסקה חשובה ועדיין יש לכם לבטים, או בעת שאתם מתלבטות אם ללדת ילד כעת באמצעות בנק הזרע או לחכות עדיין לזוגיות… היתרון הגדול של התייעצות כזו הוא העובדה שהיא מאפשרת לראות את העבר ואת העתיד שלכם, וכך התמונה שלמה והייעוץ הניתן ביחס אליה הוא מדויק ומתייחס לכל ההיבטים של חייכם. אז אילו אפשרויות קיימות בפניכם להתייעצות עם אסטרולוג?

התייעצות עם אסטרולוג – אפשרות ראשונה
האפשרות הראשונה היא האפשרות הקלאסית, והיא פגישה פנים אל פנים. כל האסטרולוגים מקבלים פנים אל פנים, ובמפגש כזה הם יושבים איתכם ועם המפה האסטרולוגית האישית שלכם ומראים לכם בדיוק איפה מתרחש כל דבר על גבי המפה, מתי ואיך.

התייעצות עם אסטרולוג – אפשרות שנייה
מאחר שרובנו איננו מבינים דבר וחצי דבר בקריאת מפות אסטרולוגיות, האפשרות השנייה יכולה גם היא למלא את המטרה – ולעתים אף בצורה טובה יותר; מדובר בשיחת טלפון, ייעוץ אסטרולוגי טלפוני, שבו המפה נמצאת רק לנגד עיני האסטרולוג, והוא מספר לכם מה קורה בה ונותן לכם את המסקנות הסופיות שלו לגבי כל תחום בחייכם ולגבי השאלות שאתם שואלים. אפשרות זו יכולה להתבצע על פי רוב בשיחת טלפון רגילה או בשיחת סקייפ, שבה אפשר לראות זה את זה. בכל אחד מהמקרים האלו, נחסכת לכם הנסיעה עד למקום מושבו של האסטרולוג, והדבר יכול להיעשות בכל שעה שמתאימה לשני הצדדים.

התייעצות עם אסטרולוג – אפשרות שלישית
אפשרות שלישית היא אסטרולוגיה און ליין, ובה השיחה מתבצעת גם כן בטלפון, אך יתרונה הוא כי אפשר לבצע אותה בכל שעה משעות היום והלילה, שכן אסטרולוגים שעובדים באמצעות שירות און ליין זמינים לכך. באופן הזה תוכלו לקבל התייעצות עם אסטרולוג גם בשעות הלילה – אם זה מתאים לכם יותר, נוח לכם יותר או שאתם זקוקים לסיוע בדחיפות.

התייעצות עם אסטרולוג – אפשרות רביעית
אפשרות נוספות ואחרונה היא במייל; במסגרת זו האסטרולוג בדרך כלל שולח לכם את המפה, ופרשנות כתובה מפורטת מאוד שלה, יחד עם התייחסות ספציפית לשאלות המטרידות ומעניינות אתכם. רוב האסטרולוגים העובדים בדרך זו גם מאפשרים לכם לשלוח שאלות נוספות במייל במשך פרק זמן לא מבוטל לאחר מכן.
אז מה הדרך המתאימה לכם ביותר להתייעצות עם אסטרולוג? נסו ושתפו אותנו.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה