שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

התאמה אסטרולוגית

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

התאמה אסטרולוגית – הרבה מעבר למזלות משלימים
את בת מזל עקרב ובן הזוג שלך שייך למזל שור, אז למה בכל זאת הקשר ביניכם לא פורח? התאמה אסטרולוגית היא דבר מורכב – לא תמיד מה שנראה על פניו מתאים, באמת מתאים.
התאמה בין בני זוג היא דבר נעלם ונסתר… פעמים רבות נראה ששני אנשים שעל פניו מתאימים מאוד, או אמורים להתאים – סובלים שוב ושוב ממשברים ומקשיים בזוגיות ואינם מצליחים ליצור מערכת יציבה וטובה; לעומת זאת קיימים זוגות שעל פניו נראה שאינם מתאימים – "מה הקשר ביניהם בכלל" – ובכל זאת הם חיים חיים מאושרים וטובים יחדיו.

אז מה הסוד?
איך מפצחים את הסוד להתאמה זוגית טובה? אחד הסודות לפיצוח התעלומה הנצחית הזו טמון באפשרות לבדוק התאמה אסטרולוגית. מעבר להתאמה המסורתית המוכרת בין המזלות המשלימים (מים ואדמה, אש ואוויר), קיימים נדבכים רבים נוספים שקובעים התאמה בין בני זוג. השילוב בין המפות האסטרולוגיות המלאות של כל אחד מבני הזוג, הוא זה שיאפשר לנו להבין אם באמת קיימת כאן התאמה עמוקה וטובה, או שקיימת כאן רק התאמה מבחינת מזל השמש.
לצורך כך, מזינים את הנתונים של שני בני הזוג – תאריך הלידה המלא, שעת הלידה ומקום הלידה של כל אחד מהם, ומכינים מפה המורכבת משילוב בין שתי המפות. מפה כזו פורשת בפנינו את נקודות הממשק ביניהם, את העוצמות ואת החולשות בקשר, את מיקומי הבתים ואת הפוטנציאל הטמון בזוגיות הזו.

התאמה אסטרולוגית
איך עושים את זה?
נציין כי כיום ניתן להפיק מפות כאלה באופן עצמאי לחלוטין אונליין באתרים שונים, באמצעות תוכנות המיועדות לכך, ולקבל את השרטוט המפורט של המפה, ולצדו גם פירוט מלא של מיקומי הכוכבים של כל אחד מבני הזוג, ואת השילוב ביניהם. עם זאת, מובן שכדי להפיק את המידע המלא מן הנתונים הללו, דרוש ידע נרחב ומעמיק – כלומר פרשנות של אסטרולוג מומחה. בחלק מן המקרים ניתן לקבל את הפרשנות הזו אונליין ובמקרים אחרים ניתן לקבלה בשיחה טלפונית, בתשלום בדרך כלל. אפשרות נוספת היא לקבוע פגישה אישית זוגית אצל אסטרולוג מומחה, ולקבל את כל השירות האמור פנים אל פנים.

התאמה אסטרולוגית – לא רק למטרות זוגיות
באותו אופן שבו ניתן להפיק מפות משותפות של בני זוג ולהסיק מסקנות נרחבות מתוכן, ניתן לעשות זאת לגבי כל "זיווג" – כלומר, כלפי כל קשר קיים או קשר פוטנציאלי בחיינו. כך, אפשר לבדוק התאמה אסטרולוגית בין שותפים עסקיים או שותפים למגורים, בין הורים לילדים וכדומה. כל מפה תפרוש בפנינו את הפוטנציאלים ואת האתגרים הטמונים באותה שותפות.
אז… בפעם הבאה שתפצחו בקשר חדש, לא משנה מאיזה סוג, בפעם הבאה שתבקשו להכניס מישהו לתפקיד משמעותי בחייכם – כדאי שתבדקו את ההתאמה האסטרולוגית ביניכם לא רק על פי מזל השמש, שמספק תשובות שטחיות בלבד, אלא לפי התמונה השלמה של אותו אדם, ושל השילוב ביניכם.


דירוג

תגובה אחת בדף “התאמה אסטרולוגית

  1. איציק מלכה הגיב:

    אני מזל עקרב ואישתי מזל קשת, ממש לא היינו אמורים להסתדר לפי זה ואנחנו מסתדרים מעולה כבר שלושים שנה… לא תמיד האסטרולוגיה צודקת בהתאמה הזאת… אבל באמת כנראה זה קשור לעוד המון דברים שיש לכל אחד במפה שלו. מה שכן, בשותפויות עסקיות זה כן עבד עד עכשיו בחיים שלי, הסתדרתי טוב רק עם מזלות אדמה… הם יציבים, אמינים, הכי טובים לעסקים, באחריות.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט