שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

השגחה פרטית

השגחה פרטית
אתם הולכים ברחוב לתומכם, עסוקים בטלפון שלכם בטח, כרגיל, ופתאום נופל משהו מהקומה העליונה בבניין שמתחתיו אתם נמצאים. אחרי הנפילה, אתם מגלים שזה היה עציץ, שנפל מהמרפסת העליונה ביותר בבניין, ושאם הוא היה נופל עליכם, ודאי הייתם נפגעים קשות. אתם מבינים שניצלתם מפגיעה וחושבים לעצמם, "מישהו בטח שומר עליי". תאמינו או לא, יש מונח לזה – "השגחה פרטית".

מהי השגחה פרטית?
השגחה פרטית היא מונח הלקוח משפת החסידות, ובמקור מיוחס לתורתו של הבעל שם טוב הקדוש. משמעות המונח היא שכל דבר בעולם, בכל רגע, מוקף בכוחות שמירה, או יותר נכון – בכוחות המכוונים סביבו את המציאות באופן שכל דבר שקורה, קורה לטובה. על פי הבעל שם טוב, כל המציאות כולה נמצאת תחת השגחה פרטית בכל רגע ורגע, ובכלל זה כל ה"שחקנים השותפים למשחק הבריאה", כלומר גם בעלי החיים, הצמחים והדוממים. כל אחד ותכליתו, כל אחד והמלאכים המכוונים אותו – הכול חלק מהתכנית הגדולה של בורא עולם, שבה הכול משולב יחדיו ופועל בתיאום מושלם ומיטבי.

השגחה פרטית

כיצד השגחה פרטית באה לידי ביטוי ביום יום שלנו?
בתוך היום יום שלנו השגחה פרטית מתבטאת בעצם בכל רגע ורגע, ובכל דבר שקורה לנו, בין אם הוא נראה לנו חיובי או שלילי. כך לדוגמה אם אתם ממש ממהרים לעבודה או ללימודים אבל איחרתם את האוטובוס בכמה שניות והוא נסע ממש מול עיניכם, המחשבה הראשונה שלכם היא שזה מבאס, לפחות, אם לא ממש מכעיס ומעצבן – כי תאחרו לעבודה ואתם חייבים להגיע בזמן. נניח שאפילו יש לכם פגישה חשובה באותו יום. אלא מה? כשאתם עולים לאוטובוס שמגיע רבע שעה אחר כך, אתם מתחילים לדבר עם מישהו או עם מישהי, ונניח שמסתבר שהיא או הוא הם אהבת חייכם. במקרה אתם גם רווקים ומחפשים אחרי הזיווג שלכם במשך הרבה זמן. אז מה? מישהו כיוון אתכם לפספס את האוטובוס הקבוע שלכם בכמה שניות באותו יום או לא? יותר מכך, נניח שגם הגעתם לעבודה באיחור באותו יום, אחרי שפגשתם את אהבת חייכם, וגיליתם שהלקוח בכלל הודיע שהוא מאחר בחצי שעה. בסופו של דבר גם לא פספסתם את הפגישה ולא איחרתם אליה וגם פגשתם את אהבת חייכם.

מה משמעותה של ההשגחה הפרטית בתוך חייכם?
לא זו בלבד שעל פי החסידות והמונח הזה כל דבר שקורה, קורה לטובה, אלא שכל דבר שקורה – מכוון בדיוק ומותאם בדיוק לתסריט החיים האישי של אותו אדם. כך, גם אם קורים דברים שבמבט ראשון, בפרשנות המצומצמת שלנו, נראים כ"רעים" או "מזיקים" ואפילו איומים ונוראים לפעמים – הרי שמאחוריהם עומדת השגחה פרטית. כלומר, כל דבר שמתרחש מוביל את האדם למקומות הטובים והנכונים ביותר לצורך הלמידה שהוא צריך ללמוד, ההתפתחות שלו ומימוש התכלית הנשמתית שלו והייעוד שלו בעולם הזה.

מכאן, אדם האוחז בהשקפה של השגחה פרטית, ובעצם מאמין שכל דבר שמתרחש לו מכוון מלמעלה ונועד לטובתו העליונה ביותר, חי את חייו מתוך שלום גדול יותר – עם עצמו, עם סביבתו ועם המציאות בכלל.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט