שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הפשטות שבאלוהות

הפשטות שבאלוהות – הדרך ליצור שינוי אמיתי בחייך
הפשטות שבאלוהות היא דרך שמטרתה לאפשר לאדם להיות אחראי לחייו, לקבל כלים לעבודה פנימית שמטרתה צמיחה בת-קיימא וסיוע בניקוי התדרים, ומתוך כל אלה – להבין את מהותו כיצור ייחודי וכחלק מהשלם הקוסמי, בזמן זה של קיומנו כאנושות.

רבות מדובר על השינויים הקוסמיים המתרחשים בעשור האחרון, ובפרט החל משנת 2012, בעולמנו. בין היתר, מדובר על פתיחה של אפשרויות חדשות שכמוהן לא דמיינו מעולם, ועל חיבור לתדרים חדשים – אנרגטיים, תודעתיים, רגשיים ומנטליים. לאור זאת, תורות ושיטות רוחניות רבות כיום עוסקות בסיוע לאדם להתחבר לאותם תדרים חדשים, ובעצם לעבור מן ה"עולם הישן" והתדרים שבהם היינו מורגלים, אל ה"עולם החדש" ואל מאפייניו – שלא כולם עדיין ברורים. אחת מן השיטות הללו, שהולכת וצוברת תאוצה, היא "האוניברסיטה הקוסמית", הידועה גם בשם "הפשטות שבאלוהות".

מהי "הפשטות שבאלוהות"?
הפשטות שבאלוהות היא דרך רוחנית חדשה יחסית, הנשענת על מידע שהתקבל על ידי נילי בכר, מייסדת הדרך והשיטה, באמצעות תקשורים. מדובר בשיטה מורכבת ומפורטת למדי הבנויה מחומרי לימוד ספציפיים, הערוכים לפי שלבים ומותאמים לכל אדם ההולך בדרך הזו, בכל שלב של הדרך. דגש מרכזי בשיטה זו הוא ההתפתחות האישית של האדם – העצמתו כאינדיבידואל בזמן הקוסמי הנוכחי, תוך ראייה של השתייכות לכלל והעצמת טובת הכלל. כלומר, הדרך משלבת בין התפתחות אישית לצמיחה כלל-אנושית, כקשורות זו בזו. דגש נוסף בשיטה זו מושם על העבודה הפנימית שאדם עושה עם עצמו, על פי הכלים הניתנים בשיטה, ואליה הוא מחויב. כלומר, לכל אדם ניתנים הכלים הדרושים לו כדי לסייע לחלקים המסוימים בתוכו לצמוח אל תוך המופע המואר שלהם. לשם כך אדם צריך להיות מחובר למרכז האמיתי הפנימי שלו, ולדעת שיש לו אפשרות לבחור מי ומה הוא יהיה ואיך יפעל.

הפשטות שבאלוהות
על הידע שבשיטה
נילי בכר היא מייסדת השיטה, או נכון יותר לומר – זו שחשפה אותה בפני האנושות, והיא קיבלה את המסרים הנוגעים בדרך העבודה של השיטה במשך חמש שנים, החל משנת 2007 ועד שנת 2012. הידע שהתקבל בשנים אלו נערך על פי נושאים, והוא מקיף מגוון רחב של סוגיות הקשורות בקיום האנושי, והסינתזה ביניהם. בין היתר, הידע מתייחס לטכנולוגיה, לאלוהות, לאמת אחת ולאחדות.
מטרת הידע היא לסייע לבני האדם להתעלות אל שלב ההתפתחות הבא שלהם, יחד, מתוך מאמץ משותף ודרך הנלמדת על ידי רבים, הפועלים מתוך עולם מונחים זהה וכלים אנרגטיים המשותפים להם. רבות מדובר בו על תודעה ומודעות ועל התפתחות קוואנטית (בניגוד להתפתחות ליניארית-קווית-רציפה, המוכרת לנו), שהמפתחות לה נמצאים מוצפנים בתוך שפת התקשור עצמה, שבה התקבלו המסרים.

התכנית להכשרת שליחים
לפיכך, השפה – שפת הידע הספציפי – היא כלי מרכזי בלימוד ובדרך ההתפתחות ב"פשטות שבאלוהות", והלימוד מתבצע בקבוצות, כאשר חלק ניכר מתוכו מתמקד בהבנת השפה והמסרים הטמונים בתוכה. "התכנית להכשרת שליחים" היא בעצם הקורס שאליו מצטרפים המעוניינים לצעוד בדרך זו, והוא מתבצע על ידי מנחים שהוכשרו לכך על ידי נילי בכר. המפגשים מתקיימים אחת לשבוע ובהם נוכחים תלמידים הנמצאים באותו שלב לימודי. מאחר שהלימוד מובנה ומחולק ל"מודולים", חשוב שהקבוצה תהיה הומוגנית מבחינת רמת הלימוד של המשתתפים.

ישנם עשרה מודולים – כלומר עשרה חלקי ידע של החומר בשיטה, וכל מודול נלמד על פני עשרים וארבעה שיעורים. כל מודול עוסק בתחום אחר, והתכנית בנויה באופן הדרגתי, נדבך על גבי נדבך. נוסף על החומר התאורטי הנלמד בשיעורים ועל התרגול העצמאי שהתלמידים מקבלים, בשיעורים הם מקבלים גם מפתחות אנרגטיים-תדריים, הנקראים בשפת השיטה "הפעלות תדריות מתוקשרות"; אלו תדרים אנרגטיים התומכים בלימוד המודול המסוים, ומועברים על ידי האזנה לקולה של נילי בכר באמצעות הקלטות בזמן השיעור.


שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)


דירוג

5 thoughts on “הפשטות שבאלוהות

 1. רונינה הגיב:

  בהחלט לא דרך שמתאימה לכל אחד, אבל מי שמתחבר מתמכר… המאמר מסביר די טוב בגדול מה זו הפשטות שבאלוהות, אבל כדי באמת להבין חייבים להכיר מקרוב ולהרגיש את התדר, לשמוע את המילים עצמן…

 2. גאיה הגיב:

  דרך מרתקת ומעצימה, מחברת את האדם לאלוהות הטמונה בו ולכלים רבי עוצמה לשינוי המציאות הפנימית והחיצונית. כתובת האתר שלהם:
  http://www.cosmic-university.com/%D7%A9%D7%A2%D7%A8/%D7%94%D7%90%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%91%D7%A8%D7%A1%D7%99%D7%98%D7%94-%D7%94%D7%A7%D7%95%D7%A1%D7%9E%D7%99%D7%AA

 3. מיכל הגיב:

  אין שום דרך לדעת, האם הישויות שמתקשרות עם נילי בכר הן אכן בעלות כוונות טובות או לאו

 4. אודליה כהן גרין הגיב:

  אשמח לפרטים

 5. שריה אבני הגיב:

  אפשר לשוחח עם מישהו מהאופנה
  ולברר לי לעצמי אם מתאים?
  והאם קיימת פעילות באיזור חדרה?

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט