שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הסרת עין הרע – איך טיפול אחד שינה לי את החיים

הסרת עין הרע – איך טיפול אחד שינה לי את החיים?
שמי גלית, אני בת 33 עוד מעט, ואני רוצה לשתף אתכם במשהו מדהים שקרה לי לפני כמה חודשים, ולגלות לכם איך טיפול אחד של הסרת עין הרע יכול לשנות לכם לגמרי את החיים, להפוך אותם מקצה לקצה.

למה פניתי להסרת עין הרע?
אז למה בכלל פניתי להסרת עין הרע? שמעתי על זה המון דברים טובים, וגם פניתי למיסטיקן ידוע, אחד שידעתי שעוסק בזה ושעזר להמון אנשים סביבי, שהיו עם חסימות מטורפות בחיים שלהם. האמת היא שדווקא לא הרגשתי שמישהו מנסה לעשות לי בכוונה משהו רע או שמישהו "שם עלי עין רעה", אבל חשבתי שאולי זה יכול להיות, כי הכול היה תקוע בחיים שלי… במשך כמה וכמה שנים לא הצלחתי להתרומם, והכול הלך פשוט גרוע. איבדתי את העבודה שלי, אחר כך איבדתי ברגע האחרון את בן הזוג שלי, חודשיים לפני שהיינו אמורים להתחתן… הבריאות שלי לא הייתה במיטבה – ואני אדם צעיר!… לא הצלחתי למצוא עבודה חדשה במשך הרבה זמן, ועד שמצאתי, זה היה במקום שלא באמת היה לי טוב בו, לא הצלחתי להתחבר לזוגיות חדשה… בקיצור, הכול הלך לא טוב. הרגשתי שמשהו לא עובד נכון.

מה גילית במהלך שיחת הייעוץ עם המיסטיקן?
אחרי שפניתי להסרת עין הרע אצל המיסטיקן ששמעתי עליו רבות, לא לקח הרבה זמן עד שהגעתי לדבר איתו. ותשמעו, זה היה מדהים. ברגע שהוא שמע אותי, עוד לפני שהוא שמע את כל הצרות שלי, הוא אמר: "את האויבת הכי גדולה של עצמך! אין עלייך שום עין, זה הכול אצלך בפנים…" שאלתי אותו מה זה אומר, כי הרי החיים שלי לא בשיאם, בלשון המעטה, ואני מרגישה ששום דבר לא זז, ככה שלא יכול להיות שאני מדמיינת הכול…

אותו מיסטיקן הרגיע אותי, והסביר לי שהכול בעצם בסדר. "איך בסדר??" כמעט צעקתי עליו. "הרי שום דבר לא הולך! הכול תקוע!" לרגע חשבתי שהגעתי לשרלטן, ושכל מה שאמרו עליו לא היה נכון… ואז הוא הסביר.

למה הכל לא בסדר? עין הרע.

למה הכל לא בסדר? עין הרע.

איך שיחת ייעוץ אחת עזרה לי להסיר עין הרע?
אותו מיסטיקן, שהסתבר כאיש חכם ויש מאוד, הסביר לי שהביקורת העצמית הפנימית שלי מנעה ממני לקבל טוב… להרשות לעצמי לקבל טוב ושפע לחיים שלי. הוא אמר שאחרי הפרידה מבן הזוג האשמתי את עצמי, וכך בעצם חסמתי את כל הטוב שהיה אמור להגיע אלי. בגלל שחשבתי על עצמי דברים לא טובים, שלא פרגנתי לעצמי ולא ראיתי את הטוב בחיים שלי – הכול באמת נחסם.

אבל, הוא אמר לי שאני יכולה לתקן את זה בקלות. פשוט על ידי זה שאפסיק לחפש את ה"אשמים" בסביבתי, ואתחיל להיות חיובית יותר כלפי עצמי ולהודות על הטוב שיש לי בחיים. ככה ייפתח לי שפע נוסף. הוא הבטיח לי שאם אנסה את זה, תוך חודש-חודשיים החיים שלי יתחילו להשתנות לגמרי.

וכך היה. אם גם אתם רוצים להסיר עין הרע מעצמכם, ולגלות מה מקורה האמיתי, עשו זאת עכשיו. יפה שעה אחת קודם!

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
יפה ברגר
יפה ברגר
מתקשרת, נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה