שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הסודות של מומחי קלפי טארוט נחשפים

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
איילה עדן
איילה עדן
יועצת, מדריכה, אסטרולוגית, נומרלוגית וקוראת בטארוט

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

הסודות של מומחי קלפי טארוט נחשפים – תשובות ממוקדות לכל הבעיות
קלפי הטארוט מוכרים כיום כאחד הכלים המיסטיים החזקים והמובילים בייעוץ ובקבלת תשובות ממוקדות לאתגרים ובצמתים חשובים בחיים. איך זה עובד? על סמך מה מפרשים את הקלפים ואיך מכוונים באמצעותם? מומחי קלפי הטארוט שלנו חושפים בפנינו את האופן שבו הם עובדים, ותופתעו לגלות – שיש כמה גישות לעניין.
קלפי טארוט הם שיטת חיזוי מיסטית עתיקה, בעלת מסורות רבות ומגוונות בכל רחבי העולם. בעשורים האחרונים השימוש בטארוט חזר לקדמת הבמה, וכיום כמעט כל אחד מכם התנסה לפחות פעם אחת בפתיחה בטארוט ובייעוץ באמצעות הקלפים.

מה הרעיון של השימוש בקלפי טארוט?
הרעיון העומד מאחורי השימוש בקלפי טארוט הוא שבאמצעות חפיסה של קלפים מצוירים – אפשר לקבל תשובות לכל תחומי החיים. וביתר פירוט, כל אחד מן הקלפים מבוסס על ארכיטיפ כלל אנושי שאותו הוא מסמל. באמצעות הקלפים המתקבלים בפתיחה, כל אחד מהם בנפרד ושילוב משמעויותיהם יחד – אפשר לקבל תשובות הנוגעות הן לזמנים עכשוויים והן לזמני עבר ועתיד. בנוגע לכל תחומי החיים.

תופתעו לגלות – חיזוי באמצעות קלפי טארוט
עם זאת, אצל מומחים שונים אנו פוגשים גישות שונות, בהקשר לבסיס השימוש בטארוט; חלק מן המומחים עובדים עם הטארוט במפורש ככלי לחיזוי עתיד, כלומר ככלי "נבואי" כמעט, שלפיו הם ממש מפרשים אירועים עתידיים, זמנים ומשתתפים באותם אירועים. לעומתם אנו פוגשים אצל חלק ממומחי הטארוט גישה שלפיה אין לחזות את העתיד או אפילו לעסוק בו, ויש להשתמש בטארוט אך ורק לצורך קבלת הדרכה עכשווית בנוגע למקום שבו אתם נמצאים – ככלי המסייע בהתפתחות עצמית ובמודעות עצמית גבוהה יותר – ומתוך כך, ככלי המסייע בבחירות נכונות יותר הלאה. גישה זו מתבססת על התפישה כי העתיד אינו חקוק מראש בסלע, וכי מרבית הצעדים שאדם נוקט בזמן הווה – יש בכוחם להשפיע משמעותית על אירועי חייו העתידיים. כלומר, הבחירה באשר לסלילת עתידו של אדם, נתונה בידיו.

הסודות של מומחי קלפי טארוט נחשפים

איך מתבצעת פתיחה בקלפי טארוט?
פתיחה בקלפי טארוט מתבצעת באמצעות בחירת כמה קלפים והנחתם בסדר מסוים, קבוע מראש. שלב זה נקרא שלב ה"פריסה". קיים מספר רב של פריסות, ומטרת כל אחת מהן לשקף את התשובה באופן אחר, תוך שימת דגש על חלקים אחרים בחיים או בשאלה הנשאלת, מערכות יחסים אחרות והשתקפויות שונות. כך למשל אפשר לפתוח באמצעות פריסת "עבר-הווה-עתיד", אפשר לפתוח באמצעות פריסת "צלב קלטי" שבה מקבלים גם נתונים לגבי האופן שבו רואים אתכם מבחוץ וכן הלאה.

הדבר המשמעותי ביותר בכל פריסה הוא האופן שבו מפרשים אותה, וכאן נכנס לתמונה מומחה הטארוט. מומחי טארוט מבינים לעומק הן את משמעותו של כל אחד מהקלפים, הן את האפשרויות הנגזרות ממנו והן את המשמעויות שלו בעת שהוא מופיע לצד קלפים אחרים – והשינויים במשמעויות אלה.

אז איך מגלים את התשובות המדויקות באמצעות הטארוט?
כאן אנחנו חוזרים לתפישות השונות באשר למהות הקלפים ולמהות הפתיחה בטארוט. חלק מן המומחים שלנו אומרים כי באמצעות הפריסה והיחסים בין הקלפים המתקבלים הם יודעים לפרש זמנים ואירועים מדויקים, וחלקם בכלל לוקח את זה לכיוון אחר – ומפרש את הדברים אך ורק להווה. הגישה האחרונה, המתייחסת לדברים בעיקר באשר לזמן הווה, מפרשת את הקלפים המתקבלים בפריסה באופן ששולח את המתייעץ להתבוננות פנימית ומאפשר לו לגלות על עצמו דברים שלא היה מודע להם. מתוך כך, המתייעץ יכול להבין את מהות הבעיה או האתגר שבפניהם הוא עומד, ולבחור מחדש בעצמו את צעדיו הלאה ביחס לכך.

אילו תשובות מדויקות אפשר לקבל באמצעות קלפי טארוט?
כך או אחרת – באמצעות חיזוי מדויק או באמצעות הכוונה לעבודה פנימית מדויקת, הקריאה בטארוט תאפשר לכם לזהות את המקומות הדורשים תשומת לב בתוככם ובחייכם, ותאפשר לכם לפעול בהתאם לכך. תוכלו לקבל באמצעותה הכוונה מדויקת ללבטים בנושאי זוגיות, בריאות, מערכות יחסים מכל הסוגים, פרנסה, עסקים ועוד ועוד.
אז מה דעתכם? חיזוי העתיד באמצעות קלפי טארוט או עבודה פנימית באמצעות טארוט? ואולי גם וגם?…


דירוג

1 thoughts on “הסודות של מומחי קלפי טארוט נחשפים

  1. מישהי מהמרכז הגיב:

    לדעתי טארוט זה גם לעבודה פנימית וגם לחיזוי העתיד, כמובן במסגרת זה שזוכרים שהעתיד יכול להשתנות כל רגע עם כל בחירה שבוחרים… אדם צריך לקחת אחריות אישית לדעתי ולא לחפש את התשובות במקומות אחרים, אלא להשתמש בכל הכלים האלה כדי להבין את עצמו יותר טוב ולעזור לעצמו.

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה