שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

המומחים להחזרת אהבה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

המומחים להחזרת אהבה – סיפורים מהשטח
המומחים שלנו להחזרת אהבה משתפים אותנו בסודות שלהם ובסיפורים שהם ראו מקרוב. האם אלה נסים? לא אם תשאלו אותם.

החזרת אהבה הפכה למבוקשת מאוד בשנים האחרונות, ונדמה שאין אחד מאיתנו שלא מחפש את הדרך הקצרה ביותר להחזיר אליו את אהוב לבו, לתקן את הנישואים שלו או למצוא את הזיווג האמיתי שלו. המומחים שלנו להחזרת אהבה חשפו בפנינו כמה סיפורים וכמה סודות.

למה חשוב לבדוק התאמה לפני שעושים החזרת אהבה
"לפני כמה שנים הגיעה אלי מישהי שרצתה להחזיר את האהוב שלה אליה," מספרת דליה. "היא השתפכה עליו ועל הקשר שלהם, לא הפסיקה לדבר על כמה טוב היה להם יחד ועל העובדה שהם בטוח נועדו זה לזה. עם זאת, כאשר בדקתי מה קורה שם, באמצעות תקשור וראייה אנרגטית שלה ושלו, ראיתי שהבחור נשוי! שאלתי אותה לפשר העניין והיא ניסתה להכחיש, אבל בסוף הודתה שניהלה איתו רומן במשך כמה שנים, ולפני שנתיים הוא חתך את העניין וחזר לאשתו." דליה מדגישה שבמקרה כזה היא לעולם לא תבצע החזרת אהבה ולא תתערב. "אסור לי להתערב בין זוגות נשואים. זוג נשוי זה חוזה וברית מול בורא עולם. ברגע שהם התקדשו קורים שם דברים אנרגטיים שהם מעל להבנה שלנו, ואסור לאף בן אנוש להתערב בזה עד שהם מתגרשים. לעולם לא אעשה החזרת אהבה למישהו שאחד מהם נשוי." חשוב מאוד לאפשר ליועץ לבדוק את ההתאמה לפני שהוא עושה החזרת אהבה. גם אם אתם בטוחים שהכול בסדר ושנועדתם זה לזה, יכול להיות שאתם אפילו לא יודעים, אבל בן הזוג שאתם כל כך רוצים אותו – נשוי למישהו אחר. היזהרו.

המומחים להחזרת אהבה מספרים – זיווג לרווקים
איציק, מומחה נוסף שדיברנו איתו, מספר לנו את הסיפור הבא. "לפעמים באים רווקים שמאוד קל להחזיר אליהם את האהבה שלהם. במקרה שלהם מדובר במציאת זיווג בעצם, והרבה פעמים יש משהו שחסום אצלם והם לא מודעים אליו, והוא זה שמונע מהם להתחבר עד הסוף עם אדם אחר. לדוגמה, הגיעה אלי לקוחה שהיתה בת ארבעים ומעולם לא התחתנה. היא מאוד רצתה זוגיות ומאוד רצתה ילדים, וכבר חשבה ללדת ילד לבד, אף על פי שבעדה שממנה היא באה הדבר מאוד לא מקובל. כבר בשיחה הראשונה אבחנתי את החסימה שלה: אביה בגד באמה כאשר היתה ילדה, והיא ידעה על כך. מאז היא אינה סומכת על גברים, ובעצם תמיד בוחרת בכאלה שאינם מושגים, מתוך הלא מודע שלה, כמובן. מה שעשיתי איתה היה לעשות לה ניקוי וטיהור אנרגטי אינטנסיבי, ולפתוח לה את החסימות שהיו לה במקום הזה. לאחר מכן עבדנו באמצעות טכניקות של תת מודע כדי להתמודד עם הנושא של האמון בגברים, ותוך חודשיים היא פגשה את הבחור שאיתו התחתנה לאחר חצי שנה בלבד." זאת אומרת שלפעמים כל מה שצריך הוא לפגוש את עצמך, ובעזרת תקשור והילינג, וטכניקות של עבודה עם תת המודע, אפשר לחולל פלאים, בזמן קצר מאוד.

אם אתם מוכנים לפגוש את עצמכם ולבדוק מה באמת קורה אצלכם בפנים ומדוע חיי האהבה שלכם נראים כפי שהם נראים ואינם מספקים אתכם, בואו לפגוש את המומחים שלנו להחזרת אהבה. בטוח יש להם איזה נס שמתאים בדיוק בשבילכם.


דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט