שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

החזרת אהבה

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

החזרת אהבה – הסודות של המומחים נחשפים
אם נפרדתם מבן או מבת הזוג שלכם ואתם מגלים שזו הטעות הגדולה של חייכם; אם את ממשיכה להתגעגע אליו ומצטערת שהדברים התגלגלו כפי שהתגלגלו; אם אתה רוצה לחזור אליה והיא מסרבת ואם חייכם אינם חיים מאז שהקשר הזה הסתיים – כדאי שתחשבו על החזרת אהבה.

לעתים קרובות אנחנו עושים טעויות בחיינו, אך לעתים פחות קרובות – אלה טעויות גורליות. אחת הפעמים שבהן טעות עלולה להיות גורלית היא כאשר אנחנו מסיימים קשר זוגי ומגלים לאחר מכן שאנחנו מתחרטים על כך; כשאנחנו מגלים שאנחנו עדיין אוהבים את בן הזוג ושבעצם – חבל שלא נשארנו איתו. בין אם מדובר בזוגות שהתגרשו ואחד מבני הזוג רוצה לחזור אך השני מסרב, בין אם מדובר בזוגות שהיו לפני חתונה וברגע האחרון הכול השתבש ובין אם מדובר בכל מצב אחר – יש אפשרות לתקן את זה. אפשר לבצע החזרת אהבה ולגרום לבני הזוג להיות שוב יחד.

מהי החזרת אהבה?
החזרת אהבה היא כינוי לתהליך שבאמצעותו מחזירים חזרה את האיזון לקשר שנהרס מכל מיני סיבות, ומאפשרים לבני הזוג להתאהב מחדש. מדובר בתהליך שמבוסס על ידע מחכמת הקבלה ומהקבלה המעשית, לפי אסכולות שונות ולפי המטפל המסוים. בכל מקרה, חשוב לציין שמטרת התהליך היא לנקות את ההפרעות האנרגטיות שהתהוו בקשר בין בני הזוג, ולאפשר לכל אחד מהם להרגיש שוב את אות אהבה, משיכה ורצון שחיברו ביניהם מלכתחילה.

החזרת אהבה
איך זה מתבצע?
בכל האסכולות, אצל כל המטפלים המבצעים החזרת אהבה, השלב הראשון הוא שימוש בחכמת הקבלה בהיבטיה האנרגטיים, וניקוי המרחב האנרגטי – האנרגיות השליליות – שבין בני הזוג לשעבר, כמו גם ניקיון אנרגטי לכל אחד מהם. מדובר בפעולה שעושה המטפל בעצמו בדרך כלל, ועל פי רוב, הוא מבקש גם מהמטופל שפנה אליו לבצע פעולות מסוימות שיסייעו לכך. לעתים יבקש ממנו להיטהר במקווה, לעתים יבקש להימנע ממחשבות על בן הזוג שאותו הוא מבקש להחזיר אליו ודברים נוספים כגון אלה.

יש מטפלים המשתמשים בקבלה מעשית הלכה למעשה, ובמסגרת זו הם משתמשים בסגולות, בכישופים ובקמעות שונים. לדבריהם, מדובר בתהליכים המותרים על פי ההלכה וידועים זה שנים רבות, וכן בתהליכים שיעילותם מוכחת. בין הסגולות והכישופים להחזרת אהבה יש רבים ומגוונים, כאשר בחלקם משתמשים באמצעים כגון מים ומלח, חולצה או בגד אחר, שתייה מסוג מסוים, וכן בשמות קודש ובעזרתם של מלאכים. ישנם מטפלים המתמחים בכך ומבצעים טקסים מורכבים מאוד של קבלה מעשית, שידועים רק למעטים ודורשים רמה רוחנית גבוהה מאוד.

האם זה עובד תמיד?
כל המטפלים העוסקים בהחזרת אהבה מציינים בגלוי ובמוצהר כי אי אפשר לכפות דבר ועל כן לא תמיד התהליך יצליח. ראשית, מדובר בהחזרת אהבה, ועל כן – על פי רוב המומחים, הם אינם עוסקים בכפיית אהבה על אדם שזר לכם בעצם, אלא זה צריך להיות זוג שכבר היה זוג בעבר, כלומר כזה שבו יש בסיס של קשר ורגש בין השניים. שנית, אין לבצע החזרת אהבה אם האיש או האישה נשואים לאדם אחר. נציין עוד כי יש מטפלים שמציינים כי הם יכולים להחזיר אהבה בכל מקרה ובתוך ימים ספורים, ויש מטפלים המבצעים בדיקת התאמה זוגית מעמיקה ומדויקת – קודם לביצוע תהליך החזרת האהבה – ועל פי תוצאותיה הם מחליטים אם נכון לבצעו אם לאו.


דירוג

תגובה אחת בדף “החזרת אהבה

  1. יוני הגיב:

    אחלה פתרון… לא נראה לי שזה יכול להזיק… ניקוי אנרגטי בטוח יכול להיות טוב ולתרום לקשר זוגי, אני מאמין בזה, אבל אני לא מאמין שזוג יכול להיות יחד אם הוא לא אמור להיות יחד…ואז לא יעזרו הכישופים האלה. אין לי בעיה שאנשים עושים את זה אבל שייקחו אחריות גם על החלק שלהם בתוך הקשר…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט