שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

הורוסקופ שבועי

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
רויטל האסטרולוגית
רויטל האסטרולוגית
אסטרולוגית, נומרולוגית ומתקשרת

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
דליה תמיר
דליה תמיר
נומורלוגית, מדיום, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

בסוף השבוע או בתחילת השבוע? אתם קובעים מתי לקרוא את ההורוסקופ השבועי
סוף השבוע מתקרב, ואתם כבר סקרנים לדעת איך עומד להיראות השבוע הבא; או שאולי אתם שייכים לאלה שמחכים עד יום ראשון כדי לקרוא את ההורוסקופ השבועי?
כך או כך, ההורוסקופ השבועי מחכה לנו שם, נכון לפתוח איתנו את השבוע המתחדש ולספר לנו אילו דברים עתידים לקרות לנו ולעמוד בפנינו.

כל מי שהפך את הקריאה בהורוסקופ השבועי ללחם חוקו, יודע כי בשבילו הדבר הוא כמו תחזית מזג האוויר השבועית. כפי שהחזאי בטלוויזיה מודיע לנו איזה מזג אוויר עתיד להיות בימים הקרובים ומסייע לנו להתכונן לגשם או לשמש, כך ההורוסקופ השבועי נועד לאפשר לנו להתכונן לשבוע הקרוב.

קריאה בתחזית השבועית תאפשר לנו להבין אילו תנודות צפויות לנו השבוע, באופן כללי וביחס למזל הספציפי שלנו; האם עומדים להתרחש אירועים קשים? האם צפויים לנו קשיים בתקשורת? אולי דווקא צפוי לנו שבוע של הצלחות ושל פוטנציאלים עסקיים? ומה עם התחום הרומנטי?

החזאי התורן מודיע – הורוסקופ שבועי
כמו כל תחזית אסטרולוגית, גם ההורוסקופ השבועי מתייחס לצפוי לכל אחד מן המזלות שבגלגל. בתחזית זו נוכל לראות לאיזה כיוון החיים שלנו צפויים להתפתח, ולהבין איזה שימוש נוכל לעשות במידע הזה. באותו אופן שכאשר אנחנו שומעים בתחזית מזג האוויר השבועית שעומד לרדת גשם ואנחנו מצטיידים במטרייה לפני היציאה מהבית, כך נוכל להצטייד בכלים הנכונים להתמודדות לאותו שבוע, ולכל אחד מן הימים בתוכו.

הורוסקופ שבועי
כך למשל נוכל לציין לנו ביומן שביום מסוים השבוע לא כדאי ללכת לקניות כי הזהירו אותנו שאנחנו עלולים לבזבז יותר מהרצוי, ולעומת זאת נוכל לקבוע לעצמנו את הפגישות החשובות לימים שקראנו בהורוסקופ שעתידים להיות מוצלחים יותר מבחינה כלכלית, עסקית, רומנטית, בריאותית – או כל תחום אחר שבו קשורה הפגישה החשובה שלנו.

ומה עוד בהורוסקופ השבועי?
על פי רוב, אסטרולוגים מפרטים בתחזית השבועית את הצפוי במפת הכוכבים בשמים באופן כללי, וכן מפרטים לגבי כל אחד מן המזלות מה צפוי לו מתוך המערך הכוכבי הזה. נוסף על כך, יש תחזיות שבועיות שמתייחסות ספציפית לתחומים מסוימים – כגון השפעת הכוכבים על היבטים מדיניים, פוליטיים או כלכליים בטווחים רחבים יותר, למשל בכל הקשור למדינות או ליחסים בין מדינות, ולא רק להיבט האישי של השפעת הכוכבים.

כך, כאשר אתם יוצאים אל השבוע החדש שלכם, תוכלו להיעזר בקריאת התחזית השבועית – החל מהיבטים אישיים וחברתיים, דרך היבטים עסקיים, כלכליים ופוליטיים; אין זה משנה מי אתם ובמה אתם עוסקים, כיום כל אחד יכול למצוא את התשובות שהוא מבקש לתחום הרלוונטי לו – בהורוסקופ השבועי. אם בעבר אנשים נעזרו בשירותיהם של אסטרולוגים מומחים אישיים בקבלת החלטותיהם החשובות, הרי שכיום אנחנו יכולים למצוא את כל התשובות הנחוצות לנו בתחזית השבועית – בתחילת השבוע החדש, או בסוף השבוע הקודם?… לבחירתכם.


דירוג

1 thoughts on “הורוסקופ שבועי

  1. יעלה הגיב:

    אני מכורה… אני מודה 🙂 תמיד קוראת את ההורסקופ השבועי. בעיקר את זה של טריבלסקי, זה שפה בסרטון, אבל בהחלט לא רק את שלו. ממליצה לכל אחד לשוטט קצת ולמצוא לו את האסטרולוג שהכי מדבר אליו, זה שהוא הכי מתחבר לשפה שלו ולתחזיות שלו… באמת שיש כל מיני ולפעמים הם אומרים דברים אחרים על אותו שבוע. לי זה פשוט עושה טוב על הנשמה…

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה