שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

האם שיחת ייעוץ היא טיפול פסיכולוגי?

האם שיחת ייעוץ היא טיפול פסיכולוגי?
שאלה מצוינת! התשובה היא, חד משמעית לא. אין לבלבל בין שיחת ייעוץ עם מיסטיקן ובין טיפול פסיכולוגי – מדובר בשני דברים שונים משתי אסכולות שונות, הדורשים הכשרות שונות לגמרי והם שונים בגישתם. אף על פי כן, יש בהחלט קווים מקבילים בין טיפול פסיכולוגי ובין שיחת ייעוץ עם מיסטיקן. הרי הם לפניכם.

הרגעה
האלמנט הראשון שאותו מקבלים בשני סוגי הייעוץ הוא הרגעה. גם בשיחת ייעוץ עם מיסטיקן תוצאה חשובה היא להרגיע אתכם ולאפשר לכם לנשום מחדש. עצם זה שיש איש מקצוע שמקשיב לכם ומחזיר אתכם לפרופורציות, מראה לכם את המצב שלכם מנקודת מבט אחרת ומזכיר לכם שאתם חזקים ויש לכם המון בתוככם – יוצר הרגעה, והיא משותפת לשני סוגי הייעוץ.

אישור
הדבר השני הוא אישור. כמו בטיפול פסיכולוגי, גם בייעוץ עם מיסטיקן אתם מקבלים אישור, למי שאתם, למה שאתם מרגישים, ללגיטימיות של הרגשות שלכם ולאפשרות להיות במקום שבו אתם נמצאים – בדיוק במקום הזה ולא בשום מקום אחר – כואב, חשוך ומסובך ככל שהוא ייראה לכם באותו זמן.

חיבוק, הכלה והקשבה
בהמשך לאישור, גם בייעוץ המיסטי וגם בטיפול הפסיכולוגי אחד הדברים החשובים והבולטים הוא תחושה של חיבוק, המלווה בהכלה ובהקשבה. הרבה פעמים כל מה שאנחנו צריכים זה שמישהו יעשה לנו מקום של כבוד, יתפנה אלינו ויוכל פשוט להקשיב לנו – בלי לשפוט, בלי להביע את דעתו, ובשלב הראשון – אפילו בלי לנסות לפתור לנו מיד את הבעיה. קודם כול שיקשיבו לנו באמת. מתוך ההקשבה האמיתית מגיעה ההכלה, המקום המיוחד שעושים לנו באותו זמן, ויחד עם אלה – התחושה של החיבוק וה"עטיפה" שאנחנו חווים ומקבלים. גם אלה משותפים לשני סוגי הייעוץ.

כדי לפתור בעיה, חשוב לשתף ולקבל עזרה ממומחים.

כדי לפתור בעיה, חשוב לשתף ולקבל עזרה ממומחים.

פתרון שמגיע (בעצם) ממעמקי נפשכם
הדבר האחרון המשותף לטיפול פסיכולוגי ולשיחת ייעוץ מיסטי אולי יישמע מפתיע, אבל הוא נכון: בשני המקרים הפתרון המתקבל בסופו של דבר הוא פתרון המגיע ממעמקי נפשכם. בכל הקשור לייעוץ פסיכולוגי זה נשמע די ברור ומובן, כי הרי בטיפול כזה אנחנו יושבים, שופכים את לבנו ואת כאבינו, ובסופו של דבר המטפל מוביל אותנו לתשובה מתוך עצמנו, נכון? אז דעו שגם בשיחת ייעוץ מיסטי הדבר מתרחש באופן דומה מאוד.

ראשית, גם בשיחת ייעוץ עם מיסטיקן עוברים את השלבים האלה שתיארנו לגבי טיפול פסיכולוגי, ובשיחה כזו יש תוספת אחת משמעותית: גם התקשור, או הקלפים או הנומרולוגיה וכן הלאה – הכלים המיסטיים שבהם משתמש אותו מיסטיקן שבו בחרתם – הם כלים שבעצם מחוברים אל נשמתכם שלכם… כלומר, בכל המקרים הללו, המיסטיקן בעצם מתחבר אל ההוויה שלכם, אל הנשמה שלכם, אל תת המודע שלכם – והתשובות המתקבלות בשיחת הייעוץ הן תשובות המגיעות היישר מהחלקים העמוקים ביותר שלכם, מהחלקים הלא מודעים, מהחלקים הגבוהים והרוחניים שלכם. כל תשובה שמיסטיקן נותן לאדם מסוים בשיחה מסוימת – היא ספציפית אך ורק לו ואך ורק באותו זמן. אילו היה נמצא אדם אחר, עם אותה סיטואציה בדיוק, בצד השני של הקו בשיחה הזו – סביר להניח שהמיסטיקן היה נותן לו מידע אחר לגמרי ומכוון אותו אחרת לגמרי. כלומר, גם כאן – בחלק המיסטי – מדובר בהדרכה המותאמת לכם ומגיעה היישר מתוככם!

מציעים לכם לנסות ולהתנסות – חייגו ליועצים שלנו.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה