שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

האם מומחה בתקשור יכול לעזור לי?

מומחה בתקשור – לאילו בעיות אפשר לקבל פתרונות בייעוץ טלפוני?
לפעמים אין מנוס, ופשוט חייבים לקבל עזרה מיידית, כזו שנותנת לכם מענה בדיוק לדבר שאתם זקוקים לו באותו רגע ואינו סובל דיחוי. וכמה טוב אם העזרה הזו היא עזרה בתקשור, כי אז אפשר גם לחסוך הרבה פעמים צעדים מיותרים שהייתם עלולים לעשות, אלמלא קיבלתם אותה. אופציה מומלצת ביותר לעזרה כזאת היא תקשור בייעוץ טלפוני.

איך עובד התקשור הטלפוני?
התקשור הטלפוני, הייעוץ הטלפוני שנעשה באמצעות תקשור, הוא למעשה דבר פשוט מאוד. מדובר בשיחת טלפון שבה אתם מתקשרים דרך אתר כלשהו שמתמחה בהיצע של מומחים מיסטיקנים מומלצים, בהם גם מומחי תקשור, וברגע שאתם בוחרים את המתקשר המועדף עליכם, אתם מתחברים לשיחה איתו. העניין המרשים ביותר בכל הרעיון הזה (והביצוע שלו) הוא העובדה שאפשר לקבל ייעוץ כזה בכל שעה של היום ושל הלילה. תמיד יש מישהו זמין דרך האתר הזה, מומחה תקשור שתוכלו להתייעץ איתו בכל עניין שרק תרצו. בוחרים, מתקשרים ומקבלים תשובה לשאלה שמעיקה עליכם.

האם היועץ יוכל לעזור לי?

האם היועץ יוכל לעזור לי?

אז במה יכול תקשור טלפוני לסייע לכם?

פתרון מיידי לבעיות
קודם כול, התקשור הטלפוני הוא אידאלי לקבלת עזרה מיידית, ומתוך כך – לקבלת פתרון מיידי לבעיות שלכם. אם אתם במצוקה ואינכם יודעים מה לעשות, מה לחשוב או איך להחליט, אם אינכם יודעים עוד מה נכון לכם ואפילו לא מה אתם מרגישים לגבי עניין מסוים שמטריד אתכם (גם זה קורה לנו), תוכלו לשתף את המומחה בתקשור בעניין שלכם – ולקבל בהירות מיידית. היופי הגדול של התקשור הוא שהמומחה אינו צריך להכיר אתכם, אפילו עדיף שלא יכיר אתכם כדי שיהיה באמת נקי ומחובר לתדר של התקשור ולא ייעץ לכם ממקום פסיכולוגי או ממקום שמנסה להבין מה נכון לכם מתוך הדברים שאתם אומרים, כמו חבר למשל, אלא הוא פשוט מחובר לתדר הגבוה שבאמצעותו הוא מתקשר, וכך יכול להעביר לכם מסר בהיר ומדויק באופן מיידי ופשוט – מסר שהרבה פעמים יפתיע אתכם. לעתים קרובות המסר המתקבל בתקשור הוא בדיוק מה שהרגשתם אתם בעומק לבכם אבל לא ידעתם לבטא, או לא העזתם לבטא, ולעתים המסר מפתיע – כי הוא יכול להיות הפוך מכל הכיוון שאליו הלכתם עם עצמכם, אבל ברגע שאתם מקבלים אותו ברור לכם שהוא נכון.

פתרון אתגרים ארוכי טווח
אופציה שנייה לקבלת פתרונות בייעוץ טלפוני על ידי מומחה בתקשור היא ההכוונה העמוקה יותר. מה זאת אומרת? זאת אומרת שלא רק תקבלו תשובה מיידית והדרכה לדבר שאתם טרודים בו כרגע וזקוקים לבהירות לגביו, אלא גם תודרכו לעומק יותר; תקבלו כיוון והנחיה לדרך שבה נכון לכם ללכת הלאה כדי להיות יותר מחוברים לעצמכם, וכדי לדעת הלאה בעצמכם מה נכון לכם ומה לא. אולי כדי לא להיתקל יותר באותם מכשולים שאתם מכירים כבר כל כך טוב, אולי כדי להצליח להחליט בעצמכם כי אתם אף פעם לא מצליחים להחליט בעצמכם ואולי כדי לשבור דפוס מאוד עמוק אצלכם שמנהל אתכם – והשאלה המיידית שלכם היא רק סימפטום של אותו דפוס עמוק. לפיכך, אם תרצו ללכת את הדרך הזו עם עצמכם, אל עצמכם – מומחה בתקשור יוכל לסייע לכם גם בזה בייעוץ טלפוני.

לאיזה סוג של ייעוץ אתם זקוקים עכשיו? מה הבקשה העמוקה שלכם? פתרון מיידי או דרך חדשה? אולי גם וגם? אין צורך להתלבט; פשוט הרימו את הטלפון והתחברו למתקשר האישי שלכם.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
אסתר תהלים וקבלה
אסתר תהלים וקבלה
נומרולוגית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
רבקה פז
רבקה פז
נומרולוגית, מתקשרת,קוראת בטארוט ומדיום

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט