שיחות ייעוץ
36,359
שיחות ייעוץ
עצות ששינו חיים
120,471
עצות ששינו חיים
צוות היועצים של מרכז המיסטיקה זמין בשבילכם כדי לתת מענה לכל בעיה
השירות זמין מטלפון סלולרי בלבד
מספר הטלפון שלנו
072-329-2000
זוגיות פרנסה וקריירה בחירה והחלטה אי ודאות ייעוץ אישי
 
כיוון בחיים דימוי עצמי פתרון חלומות תקשור מודעות עצמית

האם אהבה כואבת?

האם אהבה כואבת?
לכאורה, השאלה הזאת נשמעת מוזרה. אבל תודו ששאלתם את עצמכם אותה המון פעמים. "האם זה חייב לכאוב?", "למה זה כואב אם זה אהבה?" או בניסוחים אחרים… כולנו חווים או לפחות חווינו בחיינו כאב שנובע מעצם העובדה שאנחנו נמצאים בקשר רומנטי או מאוהבים במישהו או במישהי. אז למה זה כואב??

מה קורה לנו כשאנחנו אוהבים?
אהבה היא כוח בורא בקוסמוס. האהבה היא כוחו של בורא העולם, כוח אלוהי. יש אומרים שהיא הכוח החזק מכל הכוחות הקיימים, יש אומרים שהיא מניעה את העולם, שהיא הדבר היחידי שגורם גם לאנשים האנוכיים ביותר לצאת מעצמם ולהעניק לזולתם ללא חשבון. כולנו מרגישים את הכוח הזה, כולנו נמשכים אליו, כולנו אוהבים לאהוב ואוהבים להיות אהובים. האהבה פותחת אותנו, היא גורמת לנו לעשות דברים שלא היינו משערים שנעשה, היא גורמת לנו להתרכך, לראות דברים בצורה שונה, לרצות לתת את כולנו למושא אהבתנו. אז איך זה יכול להיות שבאהבה – בעיקר באהבה רומנטית זוגית – אנחנו חווים הרבה פעמים כאב, לכאורה כתוצאה מהאהבה? זה נשמע לא הגיוני, נכון? אם זה כל כך טוב ומיטיב, מה קורה לנו שם?

האם אהבה כואבת?

האהבה נותנת כוח, ועם כוח, באה אחריות.

מה בין אגו לאהבה?
אז ככה. התשובה היא שהאגו שלנו נכנס לתמונה. לתמונה שהוא לא באמת שייך אליה.
בין אגו לאהבה אין שום קשר. למעשה, ברוב המקרים הם הפוכים לחלוטין. למען המדייקים בהגדרות, נגיד שאנחנו מתכוונים לאותו חלק של האגו שגורם לנו להגן על עצמנו ולשמור על עצמנו, לחשבן ולחשוב ש"לוקחים מאיתנו". יש חלק באגו שמניע אותנו ודוחף אותנו לעשות דברים, ועליו אנחנו כמובן מברכים, אבל יש באגו גם חלק שמצמצם – אותנו ואת מי שאיתנו, את מי שאיתו אנחנו רוצים להיות ביחסים של נתינה ללא תנאי, של אהבה ללא תנאי, של התמזגות. האגו גורם לנו לתחושה של נפרדות, והאהבה גורמת לנו לתחושה של אחדות ושל התמזגות. ויש פה התנגשות. ברגע שהאגו נכנס לתמונה, אנחנו מרגישים נפרדים מבן הזוג שלנו, וכאן מתחילות הצרות; פתאום אנחנו רואים את בן הזוג שלנו כאויב, מרגישים שהוא "לא סופר אותנו", שהוא מונע את החופש שלנו או שאנחנו מונעים את החופש שלו, וזה מקור להרבה כעס ומתחים בזוגיות.

אז מה עושים כדי שהאהבה לא תכאיב?
קודם כול, צריך להבין שאהבה היא כוח משחרר, היא כוח מרחיב ומגדיל ולא כוח מצמצם ומגביל. אם אתם מרגישים מצומצמים או מצמצמים, מגבילים או מוגבלים – משהו לא מכוונן טוב בזוגיות שלכם. איזשהו אגו של אחד מהצדדים התערבב שם. במקרה כזה, ייעוץ בתקשור, באסטרולוגיה, בנומרולוגיה או באמצעות קלפי טארוט יכול מאוד לסייע. ייעוץ כזה יוכל לעזור לכם להבין מה באמת קורה בתוך הקשר שלכם, איפה נקודות התורפה ואיפה המקומות שאפשר לרפא בעזרתם ולהחזיר את האהבה למערכת. על פי רוב תקבלו ייעוץ שיכוון אתכם למקומות שבהם אתם יכולים להיות אוהבים יותר, מתוך ראייה אחרת של הדברים. הרימו את הטלפון עכשיו – והתחברו מחדש לאהבה שלכם.

שיחת ייעוץ אישית ודיסקרטית: תשובות מדויקות לכל השאלות בתחומי החזרת אהבה, זוגיות, בריאות, פרנסה ועוד
יהודית קונפרטי
יהודית קונפרטי
מטפלת בפסיכולוגיה אלטרנטיבית, NLP ודימיון מודרך

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)
ריתה בר
ריתה בר
מתקשרת, מדיום, נומרולוגית, יועצת רוחנית

זמין/ה לשיחה
(מומלץ לשמור את מספר הטלפון בזיכרון המכשיר)

דירוג

כתיבת תגובה

תגובות מהפייסבוק

מישל המתקשרת
מישל המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
תמיר בן אשר
תמיר בן אשר
נומרולוג

לא זמין/ה לשיחה
עדי המתקשרת
עדי המתקשרת
מתקשרת

לא זמין/ה לשיחה
צילה פלד
צילה פלד
אסטרולוגית

לא זמין/ה לשיחה
שולה מזרחי
שולה מזרחי
אסטרולוגית, מתקשרת
לא זמין/ה לשיחה
תפריט
חייגו עכשיו למרכז המיסטיקה